Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

Denny

2017. július 16.

Először csak úgy kipróbálni vettem meg, de mostanra nélkülözhetetlen lett itthon. Ezt használom főzéshez, testápolásra, sminklemosásra. A hajamra még nem próbáltam ki, arra már van csodaszerem, de arra is biztosan jó. Az ételek szerintem ezzel sokkal finomabbak és egészségesebbek, bár elég gyorsan fogyna, ha mindenhez ezt használnám. A smink lemosásában szerintem simán lepipálja a micellás vizet, úgyhogy csak ezt fogom használni. Sőt. Nemhogy csak leszedi a sminket, de még a bőrömet is táplálja közben. Mellesleg nem hittem volna, hogy egy olaj lesz a kedvenc testápolóm. A lábamon ugyanis nagyon száraz a bőr, és már kipróbáltam rá mindent, de semmi nem hatott úgy, mint ez. Eleinte nem is hittem volna, hogy hatni fog, és rövid távon tényleg nem láttam változást. Aztán 2-3 hét, vagy egy hónap múlva, olyan puha lett a bőröm, mint még soha (mellette még radíroztam is rendesen). Sokkal szebb, egészségesebb lett a bőröm, elmúltak a foltok, a pirosság, mióta ezt használom egyszer sem száradt ki a bőröm. Gyantázás után is használtam, és szépen megnyugtatta a bőrömet. Ráadásul nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Egyetlen hátránya, mint minden olajnak, hogy nehezen szívódik fel. Ezt leszámítva viszont csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

darido3

2017. július 11.

Ezt hasznalom, puha lesz utana a haj. Bar nem szuz ezert csak 4 csillag jar neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

tothnono

2017. június 4.

Főként a hajvégemre szoktam pakolásként felvinni, és jó sokáig rajta is hagyom mielőtt megmosnám a hajam. Nagyon szépen ápolja és életre kelti a hajam. Ajakradírt is ebből készítettem, barna cukor hozzáadásával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Darsa

2017. május 2.

Mint ahogy itt sokan, én is mindenre használom és abszolút meg vagyok vele elégedve. Nekem beválik testápolóként, borotválkozás után mindig ezt használom, mert piros pöttyök nélkül hidratál. Nekem jó a sötét karikás, táskás szemekre, enyhébb napégésre, ruha által kidörzsölt bőrre, kinyomott pattanásra, kisebb karcolásokra, ajakradírt is készítettem belőle, teafaolajjal keverve jó volt viszkető-korpásodó hajra, pattanásos bőrre, masszásolajnak. Még a gyógyuló (2 hetes) tetoválásomra is ezt kenek, majd utáma a bepantent, így könnyebb eloszlatni és gyprsabban beszívódik. Hajra nem szeretem használni, mert macera kimosni, de egyébként tényleg szép puha és lesz/lenne tőle, elvileg festés/szőkítés előtt/után használva is nagyon jót tesz, de én inkább plexet fogok használni szőkítéshez. Szerintem nem éri meg a drágább, kisebb kókuszolajat venni, hiszen ez is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

dalmuska

2017. április 24.

Nem ilyen kókuszolaj van itthon, bár az is a dm-ből van. Úgy általánosságban írnék róluk, nem csak egy adott márka termékéről. Szóval, én a kókuszolajat általában az arcomra használom, belemasszírozom a bőrömbe, majd negyed óra után langyos vízzel lemosom, és áttörlöm az arcom micellás vízzel. Jól táplál, hidratál, nagyon bársonyos lesz tőle a bőröm, de max csak egy-két napig. Mindenesetre, ha egy kis extra kényeztetést szeretnénk a bőrünknek, akkor nyugodtan használhatunk kókuszolajat. Nem tömíti el a pórusaimat, nem lesz pattanásos tőle a bőröm, sőt, ha van pár gyulladt pattanásom, akkor lelohasztja a duzzanatot. Egyébként a bőröm nem lesz tőle zsírosabb.
Neten valahol olvastam, hogy a szem alatti sötét karikákra is jó, nos, teszteltem és nekem szépen eltüntette a sötét részeket, persze nem kell nagyon extrém hatást elképzelni, és természetesen nem tartósan tüntette el, hanem max fél napig. Próbáltam testápolóként is tesztelni, nos, hiába vittem fel keveset alig szívódott be, sőt, szinte be se szívódott, csak egy pici, bár a térdeimre jó volt, azt a kis szárazságot megszüntette, ami ott uralkodott.
Hajbalzsam/pakolásként annyira nem vált be sajnos, nem sokkal lett puhább a hajam, max picit fényesebb, de nem estem hasra tőle.
Összességében jó-jó a kókuszolaj, de inkább maradok a kozmetikumoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Összességében jó-jó a kókuszolaj, de inkább maradok a kozmetikumoknál.

claudia

2017. március 9.

Hajra annyira nem vált be, pedig nagyon akartam. A bőrömre viszont hihetetlen, hogy milyen hatással van. Este szoktam használni lemosóként, és még egy kicsi adagot utána belemasszírozok a bőrömbe. Már első alkalom után is sokkal szebb lettem reggelre (beauty sleep hehe), de most, hogy több hete így csinálom....nem ismerek magamra. A száraz részek eltűntek, a szemkörnyékem kezd egységes bőr színre váltani (számomra ez hihetetlen, hogy nem lila), az arcom nem szürke, hamus árnyalatú, hanem végre valami emberi fejem van smink nélkül is. Arról ne is beszéljünk, hogy a homlokomon lévő ráncokat szinte teljesen kivasalta. Szóval még mindig hihetetlen, hiszen azt mondják, hogy pattanásos, érzékeny, zsíros bőrre bármit, csak ne olajat, hidratálót.
A szűretlen változatát még nem próbáltam, mert túl drágának találom és nem hinném, hogy annyival drámaibb lenne a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Kiskutyacska

2017. március 5.

A hajamra probaltam ki, kulonosebb valtozast nem eszleltem.
Valaki tudna segiteni mennyi ideig kell rajtahagyni es valamivel kell e keverni hogy hasson?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

A hajamra probaltam ki, kulonosebb valtozast nem eszleltem.

kanekiken

2017. január 13.

eletem, legalabbis a hajam megmentoje. miota ezt hasznalom, nem torik a hajam egyaltalan. nincs hajmosas nelkule. pakolasnak is tokeletes. eddig ez a legjobb kokuszolaj, amit hasznaltam. 1 eve vettem, es a fele megvan, pedig hasznalom, mint allat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

petraholi

2016. december 20.

Csodaszer. Lassan 2 éve folyamatos használója vagyok. Én konkrétan nagyon sok mindent helyettesítek vele,egyszerűen mindenhez jó. Cukros,kávézaccos arc és bőrradírhoz,hajpakoláshoz,száraz bőrre,ajakápolónak,sminklemosáshoz sőt még egy jó kád forró fürdővízhez is teszek egy nagy kanállal és testápolót sem kell használnom.Arról nem is beszélve,hogy belsőleg is milyen egészséges. Örök kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

csill87

2016. december 16.

Szegényt most dobtam ki nemrég, de azért háromnegyedéig elhasználtam a hajamra, mire rájöttem, hogy nem tetszik :D Ez előtt Cosmio-s szűretlen kókuszolajat használtam és a hajam fényes és puha volt tőle. Aztán megvettem ezt és sokáig kellett használnom, de rájöttem, hogy szépen lassan fénytelenebb lett a hajam, már nem volt olyan szép, nem adta azt a hatást. Most vettem a DM-ben egy szintén szűretlen kókusz illatú kókuszolajat, és pár használat után rájöttem, hogy többet én ilyen szűrt, literes kókuszolajokkal nem fogok szórakozni, mert a közelében sincs a másiknak, csak ez hosszabb távon jön ki jobban, ettől fokozatosan romlott a hajam minősége. Persze utólag logikus, a szűretlen, kókusz illatú olajban biztos több tápláló anyag marad, vagy nem tudom, de ezek amilyen lassan fogynak, értelmetlen azon a pár száz forinton spórolni, úgyhogy én végérvényesen visszatérek a szűretlen olajokhoz.
Egyébként a vicc az, hogy nekem a szűretlen olaj sokkal jobban bevált, de még az itt szereplő is sokkal jobb, mint egy sima bolti pakolás, vagy mint az ezerszer sztárolt Kallos-ok.

Jah, egyébként sütni biztos jó, arra is való, én most kozmetikumként értékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil