Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

eperturmix

2016. december 13.

Ugyan most nem ezt használom,hanem egy másik márka 1 l-es kiszerelését,de mivel ezt is használtam anno (csak főzésre akkor még,és arra tökéletes),ehhez írok.Vegyes érzéseim vannak a kókuszolajjal kapcsolatban,gondolom van különbség az extraszűz,finomított,nem finomított,ilyen-olyan variációk között,de mikor a 280 ml-s extra szűz drágább,mint az egy literes sima,na hagyjál békén...akkora különbség nem lehet,hogy nekem megérje.
Szóval,mint mondottam volt,főzésre nekem nagyon bejött,szerintem finomabbak az ételek,egészségesebb,Ja és magába is simán megeszem..valami perverzió ez,na nem úgy nagy kanállal,de simán bekapok egy ujjnyit csak úgy.És akkor gondoltam,annyira mondják mi mindenre jó,hát én is felteszek egy pakolást.2 ek. kókuszolaj,1 ek. olivaolaj,1 ek.méz és pár csepp argán olajat melegítettem össze gőzben,majd száraz hajra vittem fel.Fejbőrre nem kentem,de mindenhova jutott,különösen bepacsmagoltam a végeket.Folpakkal körbe,rá a törölköző és kérem 6 órán át így tengtem lengtem.Mikor kibontottam,az égnek állt,de beszívta az egészet a hajam,és ez amúgy tetszett.2x samponoztam,de lehet egy is elég lett volna,nem balzsamoztam,csak a végén használtam kis bonacure rózsaolajat.
És akkor mi is történt..!!??
Az ég világon semmi.Seriously.Nagyon nehéz volt kibontani,csomókban állt a hajam,amit a fesű szépen ki is tépkedett,ezután puha fényes lett a hajam,tartása is lett,mondjuk hogy a hajvégek is ápoltak..de ez nekem így nem.Ezt bármilyen bolti hajpakolásom,kúrám tudja (valamelyik sokkal de sokkal jobban) kócolás nélkül.Ráadásul egy nappal előbb bezsírosodott mint szokott.Sajnálom.
A fogfehérítésre fogok még neki esélyt adni,nagyon kíváncsi vagyok,én bőrre nem szeretném kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

És akkor mi is történt..!!??

Kramer0ka

2016. december 10.

imádom!!! arcra, hajra, testre, ételekbe. mindenre!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

imádom!!! arcra, hajra, testre, ételekbe. mindenre!!

rocketqueen

2016. december 5.

Nem hittem, hogy egy ennyire olcsó dolog ennnyi mindenre tökéletes. Kávézaccal arcradírnak, ricinusolajjal és mézzel hajpakolásnak kiváló, néha reggelente ezzel kenem be vékonyan az arcom és a legjobb sminklemosó amivel valaha találkoztam. Újabban vele kenem ki a tepsit sütés előtt zsír és margarin helyett. Ez a fél kiló iszonyat sok ideig kitart. A fogfehérítő hatását is szeretném majd tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Lillaaa93

2016. december 2.

Kezdetben extra szűz kókuszolajjal kísérleteztem, ami valóban mesés illatú, de hatásában semmivel sem jobb, mint ez a társa. Úgyhogy akinek kétségei vannak affelől, hogy ez csak főzésre jó, üzenem, hogy próbálja ki, nem fog csalódni, mellesleg jókora mennyiség, kedvező áron . Hajpakolàskent , arcradírként egy kis kàvézaccal elkeverve, valamint sminklemosóként , ajakàpolóként is verhetetlen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Ewa0522

2016. november 15.

Önmagában sminklemosónak, testápoló helyett éjszakára használom.
Hetente egyszer mézzel keverve kiváló hajpakolás, kávézaccal és barnacukorral pedig életem legjobb testradírja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Önmagában sminklemosónak, testápoló helyett éjszakára használom.

jucus513

2016. november 6.

Kíváló háziszer. Sminkeltávolításra és köröm gombára is tökéletes. Lábamon az egyik körmöm gombás volt amennyire csak lehetett levágtam és sminklemosó vattát belemártottam az olajba és rágumiztam a gombás körömre,lassan kezdett nőni de az új körmöm teljesen egészséges lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

leader90

2016. október 24.

Hajra, arcra, kézre, lábra :) mindenre jó :) Nagyon hamar regenerálja a száraz bőrt! Este tisztítás után masszírozom az arcomba, reggelre érzem h puhább és tápláltabb. A száraz kezekkel is csodákat művel! Ha van időm, akkor hajmosás előtt bekenem a hajam és feltűzöm 1-2-3 órára, és/vagy hajmosás után a még nedves hajvégeimre kenek egy kicsit. Sokkal puhább és könnyebb fésülni. <3 (A párom azért örül h ezt használom, mert ha bekenem magam, akkor is tud puszilgatni mert "végre nem vmi vegyszertől bűzlik a fejem" - sztem csak így ken magára is egy kicsit ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

F4nn1

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem! Hajpakolasnak es szempillaspiral (vizallo) lemosasara hasznaltam. Es nem hittem a szememnek. A hajam sokkal fenyesebb es 1000x puhabb. (Hajtovekig hasznaltam...ott nagyon nehez kimosni, ezert maskor a hajtoveket kihagyom. Bar nekem csak a hajvegeim serultek). Sminklemosasra pedig bamulatos. Sokkal jobban es kimeletesen leszedi mint barmelyik mas sminklemoso.( Es meg termeszetesek is az osszetevoi) Csak ajanlani tudom;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

dorkana

2016. augusztus 26.

Állandó lakója a fürdőszobámnak, az egyik kedvenc termékem! Hajra, szempillára, bőrre is alkalmazom, többet ér, mint bármelyik drogériás termékem! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Karolina232

2016. augusztus 24.

Nagyon jóóó!!! Miután a legtöbb drogériás hajápoló olaj csalósást okozott, gondoltam ideje váltani így a természetes hidratálás felé fordultam és azt kell mondjam hogy bevállt! Felmelegítem, egy kis mézzel vagy olívaolajjal összekeverem (de önmagában is szuper), és hajmosás előtt pár orával felkenem a hajamra. Miután kimostam a loboncom mintha életre kelt volna, csillog-villog, puha mintha csak a fodrásztól jöttem volna, és ez az én töredezett száraz hajamnál nagy szó, arról nem is beszélve hogy sokkal gyorsabban is nő. Nagyon tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil