Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

kriszta04

2016. augusztus 21.

Ez egy csoda !
A hajamra szoktam használni es fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Ez egy csoda !
A hajamra szoktam használni es fantasztikus.

narancsdzsem

2016. augusztus 1.

Miért csak most találtam Rád, te Édes, Egyetlen HAJÁPOLÓ??

Mosás előtti pakolásként már az első alkalommal fantasztikusan puha hajat kaptam. (picit felvéve a kezemmel csak átfésülgettem a hajam, és egy órára felkontyoltam. Sokkal puhább hajat kaptam, mint az Elséve olajoktól, krémektől!!).
Este kézfejre kenve használtam, hamar beitta a bőröm, még a tenyerem sem volt olajos.
Ajkakat kenni is kellemes vele. Fogfehérítő erénye még tesztelés alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Miért csak most találtam Rád, te Édes, Egyetlen HAJÁPOLÓ??

Ajkakat kenni is kellemes vele. Fogfehérítő erénye még tesztelés alatt.

vikcsi

2016. július 4.

Hajvégeimre szoktam használni, illetve hetente/kéthetente ricinusolajjal keverve pakolásként. Puhává teszi a hajat, és jól táplálja is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Meszti

2016. július 3.

Hajápolásra használom arra nekem nagyon bevált.
Első próbálkozásaim bukásnak bizonyultak, így feladtam.. egy időre. A mai nap újra elővettem.

Kiinduló állapot:Nagyon száraz, töredezett sötétszőke a hajam, 3 napig holland fonásban, szorosan, elég sok lakkal megspékelve, hogy bírja az iramot.

Használat: Langyos vízzel alaposan átöblítettem a hajam, vastagon belemaszíroztam a teljes hajhosszba. Jött az ötlet, na "szigeteljük le". Fóliával körbetekertem, dobtam rá egy száraz vastag törölközőt. Bő 40 perc után lemostam, egy tápláló samponnal.

Eredmény:Puha (!), fényes, ÁPOLT (!!) haj.

Ez a technika vált be nekem, pedig majdnem feladtam. A kedvencem, hogy olyan szépen feltöltte a hajam, mint amikor a fodrász szárítja be.. :) Csak hő, tupírozás,lakk kencék nélkül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Hajápolásra használom arra nekem nagyon bevált.

Eredmény:Puha (!), fényes, ÁPOLT (!!) haj.

kfruzsi

2016. július 1.

Csoda! :)
Hajra pakolásnak, smink lemosásra használom főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Csoda! :)
Hajra pakolásnak, smink lemosásra használom főleg.

annie19

2016. július 1.

Eleinte imádtam, szinte az egész bőrápolási rutinomat lefedte. Csodaszép lett tőle az arcom, hajpakolásként is használtam, fogfehérítésre, ajakápolóként.. Pár hete viszont csúnya pattanásokat, kiütéseket okoz az arcomon, így ott már egyáltalán nem használom :( A hajam is szebb tőle talán egy fokkal, de közel sem csodaszer. Fogfehérítésre viszont csillagos ötös, imádom!
Összeségében elvagyunk, de az arcproblémák miatt egy hármas :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Összeségében elvagyunk, de az arcproblémák miatt egy hármas :(

RachelNews

2016. június 30.

Fantasztikus termék. A fejbőröm hajlamos kisebesedni, és amióta rászoktam a kókuszolajos pakolásra, azóta nyoma sincs sebeknek. Ráadásul egyszerű kimosni, és a hajam csak úgy ragyog tőle. Öblögetni is szoktam vele, ez annyira nem kellemes, de láthatóan tisztítja és valamelyest fehéríti is a fogaimat. Igazi polihisztor az olajok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

kisenikoke

(!)
2016. június 20.

Hosszú hajamra, hetente, olyankor viszont bőven használva, 2 éven át volt elegendő. Azt gondolom, jó vétel.
Olívaolajjal kombinálva használom. Száraz, töredezésre hajlamos, szőke hajam van, melyen segít.
Szóval jogos a 5*, kiváló termék hajra és a szárazságomon rendkívül sokat segített, sőt tulajdonképpen rendbe rakja.
Imádom, szóval hétvégi bevásárláskor ki nem maradhat az utódja a kosaramból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Imádom, szóval hétvégi bevásárláskor ki nem maradhat az utódja a kosaramból.

Lolychan

2016. június 16.

Szoktam belőle pakolásokat csinálni a hajamra és tényleg fényessé meg puhává teszi a hajam. Első próbálkozás olajokkal, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

ayse

2016. június 10.

Esku legalabb 20 fajta k.olajat kiprobaltam a vodrostol az extraszuzig.kokuszolaj raktar vagyok.de ez mukodott a legkevesbe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil