Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

berni88

2016. június 10.

Egy óriási UPDATE: nem fogadtam el, hogy ennyire ne működjön nálam valami, amikről mások ódákat zengenek. Szorgalmasan kentem és kentem, lábra, karra, hasra, arcra, hajra! És MŰKÖDIK!!!
A bőröm mintha ki lenne cserélve: a lábamon, amin folyamatosan sebek és gyulladt csomók voltak lenyugodott, alig egy-két sebhely, az arcom mint egy babáé, pattanás sincs rajta, mintha "fel lenne töltve élettel", sima és ragyogó, a fekete karikák a szem alatt már csak ismeretlen fogalom, mindenki kérdezi, hogy mitől vagyok ilyen kisimult?!
Múltkor strandolás előtt bekentem magam vele (eddig úgy tudtam, hogy a kakaóvaj erre a legjobb, de az tényleg nem vált be) és azóta a szinem ugyanolyan szép egyenletes barna :)
Száz szónak is egy a vége: megérte próbálkoznom!

És ismét megint egy termék, amiről mindenki áradozik, és ami nálam semmit se ér :(
A hajammal semmit nem csinált se pakolásként, se hajvégápolóként,csurom zsiir (tudom: olaj) ragad, sehol a fényesség, táplálás stb...; a bőrömmel semmi, mintha még érdesebb is lenne a tapintása.
Étkezési célra se vált be, palacsinta sütőbe tettem keveset és nem tudom, de fura szaga lett és a palacsinta csak úgy tocsogott :/ (ismétlem: keveset tettem bele )
Pedig már vagy 4jére veszem újra, buzgón próbálkozom, de a tapasztalat mindig ugyanaz:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Száz szónak is egy a vége: megérte próbálkoznom!

tokfejessi

2016. június 7.

Hajmosás előtt szoktam vele bekenni a hajamat (a hajtöveket kihagyom). Van hogy csak 1-2 órát hagyom a hajamon, van hogy egész estére. Nem mondom, hogy könnyű kimosnom, de két samponozás nekem elég hozzá.
Nem tudom más is tapasztalta-e, de lemosás után, amikor még vizes a hajam, borzasztó nehezen tudom csak kifésülni. Kócolódik tőle, de valami elképesztő módon. Ha sikerült kifésülnöm, és meg is száradt a hajam, utána viszont nagyon szép fényes és puha. Ezért nem is értem, vizesen mért csinálja a hajammal azt amit, mikor szárazon az ellenkezője. Mindig magamnak csináltam a hajpakolásaimat, és másnál nem tapasztaltam ezt, csak a kókuszolajnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

BloodEve

2016. május 24.

Röviden: megéri a drágábba befektetni, mint ezt megvenni, Gagyi. Meru és Cecil lába nyomába sem ér

Ezt a fajta kókuszolajat vettem, mert nagy kiszerelése mellett olcsónak számított a vele egy súlycsoportban induló versenyzők közül.
Palacsinta sütéshez használtam, de majdnem a negyede elfogyott, míg a kétszer ennyibe kerülő igazi kókuszillatú drága társából egy nagy kanálnyi mennyiség elég volt ua. pali elkészítéséhez. Rájöttem, hogy hígítják. Bőrápoló hatásában is megmutatkozott, mert hamarabb beitta a bőröm, a minőségibb kókuszolaj sokkal krémesebb, tartósabban hidratál.
Ár érték arányban gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Ár érték arányban gyenge.

yanded

2016. május 22.

Ez volt az első kókuszolaj márka amit kipróbáltam. Az árát leszámítva nem volt gondom vele. Olyan amilyennek egy finomított kókuszolajnak lennie kell. Íztelen/szagtalan. Kipróbáltam két olcsóbb márkát is. A Németh és Zentai valamint a Barco márkájúakat. A Németh és Zentai nagyon büdös. Disznózsír szaga és íze van. Ráadásul hányingerem is volt tőle. A Barco már sokkal jobb volt, de annak volt egy kis "műanyag" íze. Ez a Variocom viszont kifogástalan. Bőrápolószerként nem próbáltam, de sütéshez/főzéshez, sőt még kenyérre kenve zsír/vaj helyett is kiváló. Diétázóknak kifejezetten ajánlott. Azon ritka termékek egyike amire, ha akarnék se tudnék rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

BaraB

2016. május 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.CSODASZER! Hajra,bőrre,körömre egyaránt szuper .Külsőleg és belsőleg egyaránt jó.
Testápolásra,sminklemosásra,hajápolásra használom leginkább,de mostanában észrevettem,hogy a puha elvékonyodott körmömet is 1-2 használat után teljesen megerősítette.Mindig van itthon egy dobozzal. Must have !!! 100 csillag *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

lessy0101

2016. május 7.

Sok mindenre használom; bőrre, hajra, szájra néha-néha szemöldökre és szempillára és nagyon imádom!:)
1 hónapig nem testápolót használtam, hanem ezt. Kíváncsi voltam változik-e valami, mennyire lesz puhább netán feszesebb a bőröm. Nem csalódtam..:) Olyan jó tapintása lett a bőrömnek hogy öröm volt hozzáérni. Borotválkozás/gyantázás után remek bőrnyugtató.
A hajamra úgy használom, hogy mézzel és olívaolajjal összekeverem. Igazi csodaszer.
És még sorolhatnám napestig pl. főzés, bőrradír, sminkeltávolítás stb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

És még sorolhatnám napestig pl. főzés, bőrradír, sminkeltávolítás stb. :)

Fancsaaa04

2016. május 1.

Allandoan kiszarad a szemoldokom, es olyan mintha korpas lenne,kokuszolajat szoktam ra kenni(Ha valakinek van mas megoldasa szivesen fogadom,mert botranyos). Nathaval kuzdok, az orrom brutalisan szaraz, azon is szepen segit. Es a hajamon is. Mikor hajat mosok, akkor a melegvízben aztatom kicsit majd csak ezutan kenem ra az olajat hogy meg jobban hasson. Es imadja a gondor, szaraz hajam. (De hozza teszem amugy is imadom a hajapolo szereket,de ez allando)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

agikahh90

2016. március 26.

Tényleg szinte mindenre használható!! :) a hajamra hajmosás előtt kenem pakolásként,a számra hidratálóként,vagy csak simán testápolóként a bőrömre :) Igazi csodaszer!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Titvog

2016. március 25.

Imádom, tényleg mindenre megoldás lehet, és annyiféle kreatív módon fel lehet használni, hogy estig sorolhatnám. :)
Használom hajpakolásként, vagy egyszerűen hajmosás után bekenem vele a végeket. Használom hidratálóként, imádom hogy fényes lesz tőle a bőröm, de mégsem azzal a zsíros érzettel. Fürdés után kifejezetten jól esik bekenni vele magam.
Használtam ajakápolónak is, az is kifogástalan, valamint a szemem alá is, mivel azt hallottam hogy fehérítő hatása is van, szóval a hegeket és a karikákat halványítja. Na meg nem utolsó sorban vitamin bomba. :)
Azt nem tudom, hogy mennyire másabb ez a fajta mint mondjuk egy megagiga bio, és kókuszillatú kókuszzsír, tartalmaz-e több vitamint mint ez, de egyenlőre az én igényeimet kielégítette ez az olcsóbb megoldás is. :)
Ja és alig kell belőle használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Ja és alig kell belőle használni :D

Kingácska0807

2016. március 18.

Csodatermék :) Szépen hidratál,jó sminklemosásra. A herpeszes ajkaimmal csodát tett. A hajamon hamarosan kipróbálom,odáig még sajnos nem jutottam el. Megelőlegezem neki az ötöst mindenképp :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil