Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

robszinka10

2016. március 4.

Akkor vettem meg, amikor karácsonykor a DM-ben nézegettem, és hirtelen felindulásból történt. Hallottam milyen jó, ezért vettem meg. Utána ástam jobban bele magam ebbe az olajos témába, és írták hogy a finomított nem valami jó, mert nincs benne olyan sok vitamin, stb.
Hát ha ez nem olyan jó, akkor nem tudom milyen lehet ami jó.
Mert ez csodát tesz a hajammal, hajmosás előtt 2-3 órával bekenem mindenhol a hajam, belemasszírozom, és hagyom pihenni, majd 1 mosással simán kijön. A körmömbe is masszírozok bele minden este, kb 3x olyan gyorsan nő mint amúgy. Bőröm is reggelre nagyon szép puha lesz, bár lassan szívódik be, de ez éjszaka nem hátrány. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Hát ha ez nem olyan jó, akkor nem tudom milyen lehet ami jó.

GlamourAndStyle

2016. február 10.

A kókuszolaj egy igazi CSODASZER. Így nagy betűvel. Nem is tudom, hogy hogy nem véleményeztem eddig, pedig alapdarab nálam. Leginkább hajpakolásként használom, amire maximálisan bevált, de testápolóként, sminklemosóként is megállja a helyét, sőt most fogom kipróbálni fogfehérítésre is. Ja, és persze sütni is szoktam vele.

Hogy alátámasszam mennyire hatásos leírom a hajam történetét. 15 évesen rám jött a szőkítési láz, az - egyébként csodaszép - arany fényű szőkésbarna hajamat, addig-meddig sikerült szőkítgetni folyamatosan, hogy 16-17 évesen már masszívan fehérszőke hajjal villogtam ( :D). 19 évesen aztán rájöttem, hogy ez azért nem biztos, hogy annyira jó, a hajam meg olyan szinten letört a sok festéstől (mert ugye ezt a fajta szőkét aztán lelkiismeretesen kellett festetni 3 hetente, ha nem akartam igénytelenül festeni a szinte feketének tűnő lenövésemmel), hogy a majdnem derékig érő hossza a vállam alá "tört vissza". Az pedig a ráadás volt, hogy a rengeteg, sűrű hajamból egy csoffadt kis semmiség lett. Először is visszafestettem egy sokkal természetesebb árnyalatra, végül pedig a saját színemre, természetes mézszőke átmenettel és melírral (balayage vagy mi a neve) és visszavágattam a vállamig. Ez láthatóan jót tett neki, de a növekedés nagyon nem akart megindulni, mindig csak egy kicsivel nőtt a vállam alá. Ekkortájt regisztráltam a krémmániára is, és itt fedeztem fel, hogy a kókuszolajat mennyien használják a hajukra, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát. Ez 2012 októberében volt, a nyáron pedig már melltartópántig érő hajjal hasítottam a nyaralós fotókon és a mennyisége is a normálisra állt vissza, msotmár megint ott tartok, hogy vizesen lehúzza a nyakamat. :) Szóval bevált, nagyon is. Annyira, hogy én azóta sem hagytam el a hajápolási rutinomból és minden egyes hajmosás előtt lelkiismeretesen felteszem a kókuszolajos hajpakolást, mert olyan puhává teszi a hajam, mint semmi más. A hajam alsó negyede amúgy is eléggé száraz és hajlamos a töredezésre, a kókuszolaj pedig olyan szépen kordában tartja, hogy abszolút nincs semmi szükség a 3 havi hajvágásra a végéből, a fodrászom is megdícsérte, hogy milyen szép egészséges. Jelenleg hátközéptől egy kicsit hosszabb a hajam (úgy, hogy félévente azért mindig vágatok a végéből) és most megint nagy hajnövesztésben vagyok, a derékig érő hossz a cél. Az biztos, hogy ebben a folyamatban is szerves része lesz a kókuszolajnak, annyi, hogy én ezt a fajtát most cseréltem le a Nature Cookta kókuszolajára, aminek isteni az illata. Hatásban viszont nem hiszem, hogy lesz különbség.

Egy szó, mint száz kókuszolajnak minden háztartásban kell lennie, hajproblémákkal küszködőknek pedig maximálisan ajánlom, szinte teljesen mindegy, hogy milyen sampont, balzsamot használsz, ha kókuszolaj van, akkor az már fél (ha nem 3/4) siker!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

dori96

2016. február 2.

főzésre is jó.
ezenkívül hajra használom még. hajmosás előtt felolvasztok sok kókuszzsírt, majd abba keverek sheavajat és jojobaolajat. ezt a keveréket hajfestő ecsettel viszem fel a hajamra és a hajtövekre. ezután folpack+zuhanysapi+törölköző kombóval bebugyolálom a fejem.
1-2 óra után lemosom. én a biztonság kedvéért 3x samponozok. nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. de van,hogy keverek még ehhez az olajkavalkádhoz olívát meg ricinust is. de nagy részben mindig kókuszolaj van benne(ezt veszem a legolcsóbban).
tökéletesen meg vagyok elégedve vele. a hajamat ritkábban kell vágni, mert egyszerűen nem töredezik a hajvégem. semennyire. persze hozzá kell tennem,hogy nem vasalom és kerülöm a vegyi hajfestékeket.

hajmosás utáni olajnak/hajvégápolónak szerintem alkalmatlan, legalábbis nálam arra nem vált be.(zsíros hatású lett tőle a hajam)

én úgy hallottam, hogy a kókuszolajok esetén a finomítatlan/finomított termékek között nincs akkora nagy különbség(hatásban). hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom, de tény,hogy más termékekből én is a finomítatlant keresem. kókuszolajból általában a fínomítottakkal is beérem, azok is beváltak.
próbáltam már arcra és szemöldökre/szempillára is. oda is bevált nekem:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

főzésre is jó.

próbáltam már arcra és szemöldökre/szempillára is. oda is bevált nekem:))

nicolebunny

2016. január 15.

Csodálatos :) Hajmosás előtt szoktam a hajamra kenni, nem sajnálom, bővem felpacsmagolom, majd becsavarom egy törölközőbe, és fél óra-órán keresztül fenthagyom, ennyi idő szerintem bőven elég. Kétszer szoktam megmosni a hajam utána Aussie makadámdiós samponnal, és meglepően gyorsan eltűnik a ragacsos-olajos érzés a hajról (ellenben a ricinusolajjal...) Utána teszek a hajamra még Kallos Omega regeneráló pakolást, azt hagyom hatni 10-15 percig, majd leöblítem. Hajszárítás-vasalás előtt Lisap hővédő spary-ét használom. Ezek a termékek segítettek nekem abban, hogy a szétroncsolt csutka hajam végre elkezdjen nőni és fényes legyen. Ez a kókuszolaj egy csodálatos cucc, véleményem szerint a legnagyobb szerepe neki van a hajam megmentésében. Egyedül a csomagolását hoznám fel mint negatívumot, mert amikor megvettem, belefolyt a táskámba. :D Nem túl praktikus ez a lágy műanyag kis doboz. Viszont a benne rejlő olaj maga a folyékony arany!!! :D :D

Továbbá a véleményeket olvasva kedvet kaptam, hogy kipróbáljam mint arckrém és testápoló, és a fogfehérítő képességét is tesztelni fogom!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

eszti87

2016. január 7.

Ezt a fajta kókuszolajat sminklemosásra szoktam használni, kíméletesen eltávolítja a legdurvább füstös szemsminket is :) Arra viszont vigyázni kell, hogy ne kerüljön túl sok a szemhéjakra, mert nálam rendszeresen előfordul, hogy belemegy a szemembe. Kicsit kellemetlen, de nem csíp, viszont amíg a könnyem ki nem mossa, addig kicsit homályosan látok tőle :D Tehát, nem kell túladagolni szemkörnyéken :)

Hajvégápolóként / pakolásként is nagyszerű, bár én ezeket inkább mosás előtt szoktam használni, úgy nem kell attól tartanom, hogy összetapad, ill. zsíros hatású lesz a hajam.

Bőrápolóként is jó, viszont arra jobban szeretem az organikus, szűz változatot használni. többnyire télen, leginkább éjszakára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Kacija

2015. november 19.

Arcápolóként használok kókuszolajat. Soha életemben ennél hatásosabb ránctalanító, arcfeltöltő, hidratáló olajom nem volt! Reggel és este bekenem az arcom, gyorsan felszívódik, nem tömíti el a pólusokat, és még a kis fáradtság okozta karikákat is szépen elhalványítja. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 19.

EvelinaB

2015. november 18.

Tegnap pattant ki az öltet, hogy hajvégápolóként használjam. Előtte persze rákerestem, hogy mik itt a vélemények róla. Nekem is hasonlóan jó, fél órát rajtahagytam hajamon utána kiöblítettem. Sokkal szebb, puhább. Remélem hosszútávon még szebbé teszi a hajamat! Mellette szedek hajkapszulát is, úgyhogy remélem így együtt kevésbé fog töredezni a hajvasaló miatt és nőni fog mint a bolondgomba. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

LittleSpark

2015. november 10.

Eddig hajpakolásként, hajvégápolóként, test- és ajakápolóként próbáltam és nagyon bevált! Száraz bőrre különösen jó szerintem, viszonylag gyorsan beszívódik. A csomagolása ugyan nem nevezhető praktikusnak, de egy félretett arckrémes tégelybe átkanalazgatom és így már minden tökéletes ezzel a termékkel kapcsolatban :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Ptr

2015. november 7.

BASIC, mindegy milyen a márka! Pakolásként szoktam a hajam végére tenni, és addig fenn hagyom, amíg lehet. Testápolóként is imádom, mert szagtalan (igen, nálam ez előny) és a nagyon száraz bőrt is megpuhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

shining

2015. október 24.

Juj nagyon imádom :) az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam
Sok funkciós tökéletesen hidratál Én a hajamra is használom hajpakolás gyanánt de az arcomra is tökéletes és az ajkamra de bőrradírt is lehet belőle készíteni ha egy kis kristálycukrot adunk hozzá :) jár az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

Juj nagyon imádom :) az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil