Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

nyanco

2015. október 12.

Sajnos ebben a termékben én egy picit csalódtam, mert szinte semmi illata nincsen, valószínűleg azért, mert finomított. Ennek ellenére jó hatással volt a bőrömre, jó hidratáló. Most azonban rendeltem egy másfajta kókuszolajat (Zafír, extra szűz kokuszolaj), és óriási különbség van közöttük. Az extra szűz kókuszolaj teljesen fehér, mint a kókusz, míg a Variocom kókuszolaj sárgás árnyalatú. Ráadásul a Zafír kókuszolaj illata valami isteni, és nem kell mélyen beleszippantani a dobozba, hogy érezni lehessen a finom kókuszillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Aprile

2015. szeptember 26.

Gyakorlatilag a kókuszolaj mindenre jó, és mivel univerzális és természetes, a lehető legjobb és legpraktikusabb választás egészséges táplálkozáshoz, bőr- és hajápoláshoz.:) Imádom, na.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

WorkingClassGirl

2015. szeptember 16.

Nem gondoltam volna, hogy olaj és olaj között ekkor a különbség ha csak a hajamra használom. Eddig főleg olivaolajat használtam hajmosás előtt, néha napraforgót is, mindkettő ugyan olyan jó volt, de a kókusz.. na az valahogy teljesen más, sokkal jobb! :) Másképp lesz puha a hajam, és kezem is nagyon szereti.
Nem pont ilyen márkám van, de nem hiszem, hogy sok különbség lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Nem pont ilyen márkám van, de nem hiszem, hogy sok különbség lenne.

7ot

2015. szeptember 10.

A bőr és a haj nagyon szép puha lesz tőle. Nem kell a sok vacak vegyszer. Nálam ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 10.

rafi

2015. augusztus 27.

A kókuszolaj is egy olyan univerzális csodaszer, ami kb mindenre jó. :) Ha sütés/főzésre használjuk, egészségesebb és finomabb lesz tőle az étel. Hajpakolásként használva (ricinus olajjal szoktam keverni) valami csodát tett a hajammal, de a hajvégápolókat is helyettesíti. Ha télen extra száraz a kezem, ezzel szoktam bekenni, kesztyűt húzok rá, és reggelre mintha mi sem történt volna. Szőrtüszőgyulladásokra és pattanásokra is jó, sőt még testápolóként is használható, bár mivel elég lassan szívódik be, inkább este lehet csak használni, és főleg télen. Én fogat fehéríteni is vele szoktam. Rakok egy keveset a fogkefémre, és 5-10 percig mosom vele reggelenként a fogaimat. Legalább olyan jól tisztítja őket, mint a fogkrém (ha nem jobban) és még fehérítő hatása van, ami már pár használat után is jelentősen látszik. Egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Csodaszer igen! Jo a szaraz hajamra, a pattanasos arcomra,a azaraz boromre, ajkamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

bdori96

2015. augusztus 14.

Itt az élő bizonyíték, hogy a természet kincsei a legértékesebbek! Semmi állagjavító, semmi adalék, semmi szilikon és parfüm. Igazán univerzális termék, de én leginkább a hajamra és arcbőrömre használom. A bőrömre lefekvés előtt kenem, reggelre ugyan nem szívja be, de a bőröm olyan mint a babapopsi. A hajammal kb a 3. használat után tett csodát, és az eredmény tartós, mivel belülről kifelé hidratál. Sosem fogok megszabadulni tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Klauka90

2015. augusztus 4.

soha többet nem veszek semmilyen drága hajpakolást a hajamra ! csak ezt! minden több ezer ftos hajpakolást túl szárnyal és eddig csak egyszer használtam de már most csodát tett a majdnem derékig érő göndör hajammal ! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Kathy95

2015. július 29.

Fúúúú!! :)) Én ma szereztem be, és hát mit ne mondjak egyből ki is próbáltam, és amit kaptam eredményül, az hihetetlen. Hajpakolásnak használtam( 1 órán át volt rajta kb), majd 2-szer kimostam a kedvenc samponommal, majd balzsamot is használtam. Törülközőszáraz hajamra tettem egy kis hajvégápolót, majd megszárítottam. A végeredmény ismétlem HIHETETLEN!! Olyan sima, puha, egyenes és fényes lett tőle a hajam. Azt tudni kell hogy nekem nagyon vastagszálú hajam van és folyton vasalom hajmosás után, ezért kicsit megviselt, de a kókuszolaj, már első használatra sokat segített. Az biztos, hogy mától a kedvenc hajápolási termékem lesz!! Persze kifogom próbálni bőrápolásra, smink lemosónak és persze főzésre is. Engem meggyőzött, szóval 5* :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

trudee

2015. július 14.

Sok hajápoló tartalmaz növényi olajakat, ezért gondoltam tisztán is megpróbálkozok velük, azonban a lenmagolajat túl drágának találtam és végül a kókuszolaj mellett döntöttem. Hajmosás előtti előkezelésnek használom. Hosszú hajam van, ami szeret jól összegubancolódni a száraz végek miatt és a még megfizethető (vagy mondjuk inkább ésszerű) árfekvésű kozmetikai termékek nem nagyon tudtak ezen igazán segíteni. Már kb. 5-ször használtam és az eredmény örömteli: ugyanazt tudom róla mondani, mint az előttem szólók, a hajat egészségessé, puhává és ragyogóvá teszi. Érdemes minden hajmosáshoz használni, így igazából nincs szükség drága samponokra sem. Egyedül azt szomorú csak, hogy a buta reklámok és a milliónyi gagyi termékek világában milyen sok felesleges és bosszantó kísérletezés árán jut el az ember ehhez a kézenfekvő módszerhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil