Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katacita, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb

trollkors

2015. július 9.

Most használtam el a második dobozzal, és el kell, hogy mondjam, hogy a hajam, és a bőröm még soha nem volt ilyen gyönyörű! Mint sokak, én is szinte mindenre használom. A teafaolajtól és az orvosi szappantól szinte pikkelyesre száradt (egyébként zsíros) bőrömet néhány nap alatt rendbe tette, eleinte nagyon féltem tőle, hogy reggelre úgy fog kinézni az arcom, mint egy zsírosbödön, de nagyon puha lett, nem pattogtam ki tőle, úgyhogy azóta minden este egy keveset bele masszírozok az arcbőrömbe. A felkaromon a bőr száraz, és egyenetlen, hetente 2x-3x radírozom, de mikor elfogyott a kedvenc Oriflames radírom, kevertem magamnak kókuszolajból, kávézaccból és cukorból, az eredmény pedig hihetetlen, elég egy héten 1x használnom. Fürdés után test- és ajakápolóként is funkcionál nálam, igaz, lassan szívódik be, de a hatása miatt mindenképpen megéri, isteni, még a lábam sem lesz pöttyös borotválás után, a kezem, és a körömágyam is hálás érte.És a kedvencem a hajra gyakorolt hatása. Húúú! Néha ricinussal keverve használom (előtte tisztán ricinust használtam, az is jó volt, de ennyire nem volt puha és fényes a hajam tőle), mosás előtt 5-6 órára felkenem, mikor megszárítom, nem győzöm simogatni a hajam, olyan szép és jó tapintású, 2 hónapja használom, az utóbbi 1 hónapban a hajam rohamosan nőni kezdett, bár nem tudom, hogy a kókuszolajtól van-e, mert mellette szedek hajkapszulát, és néha elfogyasztok 1-1 doboz koffeines sampont is, de ha nem is nő tőle gyorsabban, akkor is 10 csillagot adnék neki, ha lehetne :) Kár, hogy viszonylag gyorsan fogy, de a Tescoban már kinéztem magamnak az 1000g-os változatot, legközelebb ő jön haza velem. Hosszú szerelem lesz a miénk. <3
(De hogy valami rosszat is mondjak, a csomagolása elég vacak, valahogy mindig sikerül eltörnöm a tetejét, és nem tudom normálisan lezárni. :S)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

kovacsrekaa

2015. június 29.

14 voltam, amikor elkapott engem ez a fessunk es vasaljunk hajat laz. Barnabol szoke, szokebol barna lettem.. Itthoni hajfestesek tucatjai, markas es kevesbe maekas hajfestekekkel. Hajapolas szinten markas es kevesbe markas termekekkel..
Szoval gyotortem es gyotrom a hajam.. Aztan elkezdtem kezeleseket, hajapolasokat nezni.. mert mar ott tartottam hogy csomokban hullik a hajam, ezt reszben a festesnek is koszonhettem..
Egy oldalon futottam bele a kokuszolajban, mint a szaraz haju lanyok egyik bio hajmentojebe. Vettem is egyett.. Azt kell hogy mondjam, jo kis cucc ez. 999 forintert vettem a dmben, de nagyon keveset kell kennem a lapockaig ero hajamra. Ha csak 20 percet hagyom fent, mar akkor is sokat segit.. mindenki dicseri a hajam hogy gyonyoru, csodalatos fenye van es nem is tunik festettnek.. ez olyan jol esik :) mindenkinek ajanlom szaraz hajra :) tavaly telen nem kellett hasznalnom, csak iden nyaron. Bar, borzasztoan meleg volt es az szaritott is rendesen. Hamarosan le fogok vagatni belole, es termeszetesen ezt a kis szupi cuccott mosas elotti pakolaskent fogom alkalmazni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

PiciBrigii

2015. június 15.

IMÁDOM!!! :) Kevesebb mint egy hónapja vettem de már majdnem elfogyott.. :D mindenre használom..testápolás... hajápolás..nagyon sokat segített a hajamnak..régen nagyon száraz volt, eléggé töredezett volt...semmit nem segített rajta.... amióta ezt használom láthatóan javult a hajam és fényesebb is lett! :)

UPDATE: Nem igazán szoktam...de ide vissza kellett térnem! Rendszeresen újra veszem, testápolóként csak télen használom, viszont a hajamra majdnem minden nap! Elválaszthatatlan barátok lettünk!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. június 11.

Hajpakolásként, testápolóként sheavajhoz keverve és sütéshez használom, miután itt olyan jókat olvastam róla. Nagyon szép fényes és puha lesz a nagyon száraz hajam tőle, hajmosás előtt kenem a hajamra és a fejbőrre, egy nejlonzacskót húzok rá és rajta hagyom kb félórát vagy tovább és aztán megmosom shamponnal. Extra száraz bőröm van, így nagyon jó sheavajjal a bőrömnek, kézre is szoktam és néha éjszakára arcra a borzaféle shea vajamhoz keverek egy picit, hogy jobban kenhető legyen. Kicsit nehezen szívódik be, de még eddig ez tett a legjobbat a száraz bőrömnek.

Update: most már hosszú ideje használom és azt kell mondjam, hogy ha sheavaj nélkül használom, lábszáramra, karra és kézre szoktam, nem javít a bőr állapotán, másnap ugyanolyan száraz a bőröm, mint azelőtt. A sheavaj sokkal jobb.
Update2: Gondolkodtam egymagában miért is nem javít a bőr állagán, és arra jutottam, hogy azért, mert finomított, a finomítás során elvész a sok értékes hatóanyag, ezért bőrre inkább a szűrt változat lehet a jó, de hajra jó így is. Kipróbáltam amit valaki említett itt, hozzákevertem a hajfestékhez és nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 11.

Csini

2015. május 23.

Már 2 hónapja használom a hajamra, testápolóként, napozáshoz és főzésre. IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

szViki095

2015. május 10.

Úgy látom, másoknak nagyon bevált, nekem sajnos egyáltalán nem. A hajammal semmit sem csinált, pakolásnak használtam, ez volt az utolsó reményem az extra száraz, "szalmaszerű" hajamra, de semmi hatása, többszöri próbálkozásra sem. A bőrömön szintén nem segített, kipirosodott, viszketett tőle a kezem. Főzésre még nem próbáltam, talán arra még jó lehet.
Az ára pedig sajnos már régen 750 fölött van, én 900ért vettem a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Az ára pedig sajnos már régen 750 fölött van, én 900ért vettem a DM-ben.

adanita

2015. április 26.

Régen vettem ilyet,főleg hajpakolásnak, de főzésre is jó alkalomadtán, meg sminklemosónak. Sajnos most legutóbb nem ez a típus volt dm-en, a másikat nem mertem bevállalni, de ez megéri ezt az árat. Most azért van rá újra szükségem, mert pl múlt évben egyáltalán nemvolt korpás a hajam, most viszont sajnos utolért. Így a maradékot elhasználtam rá pakolásként, így a korpát szépen kezelte, főleg emiatt szeretném beszerezni újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

HEva

2015. április 19.

Akciósan vettem, most próbáltam ki először sütéshez. Nagyon meglepődtem, hogy semmi illata vagy mellékíze nincs. Közben az ajkaimra is kentem belőle picit, mert nagyon kiszáradtak. Kellemes érzés. Azt hiszem jó barátságban leszek ezzel a termékkel, nagyon sokoldalú! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Shiori

2015. április 4.

Tescoban vettem az 500gos kiszerelését 890 Ft-ért. Kb másfél óráig volt a kicsit nedves, törölközőszáraz hajamon. 2 samponozással tökéletesen lejött, a hajam puhább, dúsabb, fényesebb, egyenesebb és nem is zsírosodik, pedig a teljes hajhosszra felvittem. Ráadásul alig fogyott egy kevés a termékből, ezért jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Chantall

2015. március 31.

Rossmannban vettem 900 Ft volt az 500 g. Nagyon szeretem. Sminklemosónak és hidratálónak használom leginkább, azokban tökéletes. Élettel telibb, szép a bőröm. Éjszakára szoktam felkenni egy keveset, mert kicsit tovább tart a beszívódás, de nem vészes, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Azt vettem észre,hogy a kiszáradt kezeimnek is nagyon jót tesz, szebbek lettek a körömágyaim.
A hajamra egyszer próbáltam ki eddig, dúsabbnak látszik tőle, viszont nem tudom hogy ennek köszönhető-e, de a szőke hajam mintha kicsit vöröses árnyalatú lett volna. Ricinussal ugyanezt tapasztaltam.

Ettől függetlenül nagyon szeretem, többet nem veszek drága arckrémet és lemosókat, ha másra nem is, de ezekre biztosan tökéletesen megfelel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil