Novartis

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muckó, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Voltaren emulgél a bőrbe való bedörzsölésre szolgál. Hatóanyaga, a diklofenák, az úgynevezett nem szteroid gyulladásgátló és fájdalomcsillapító gyógyszerek csoportjába tartozik. Az ízületek és az izmok fájdalommal járó elváltozásai esetén enyhíti a fájdalmat és csökkenti a gyulladást. A Voltaren emulgél a számos, csontokat és az izmokat érintő fájdalmas folyamat esetén csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és a duzzanatot.

Összetevők: 11,6 Mg Diklofenák-Distilamin 1 Gramm Gélben,  Segédanyagok: "Creme 45" Parfüm,  Dietil-Amin,  Karbomer (Carbopol 974P),  Makrogol-Cetosztearil-Éter (Cetomacrogol 1000),  Kókuszalkoholok Kaprilátjai És Kaprátjai (Cetiol Lc),  Folyékony Paraffin,  Propylene Glycol,  Izopropil-Alkohol,  Tisztított Víz

Nicu

2014. április 23.

Izomfájdalmakra nagyon jó, pár használat után elmúlik a fájó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Izomfájdalmakra nagyon jó, pár használat után elmúlik a fájó érzés.

Dana1983

2013. április 30.

Ha bekrepál a lábam a lovaglástól, mindig ezt használom. Nagyon hatékony!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

Ha bekrepál a lábam a lovaglástól, mindig ezt használom. Nagyon hatékony!

muckó

2013. április 20.

Pattanások (gyulladt) kezelésére is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Pattanások (gyulladt) kezelésére is tökéletes.