Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Amanina

2016. november 4.

Az enyemnek mas a nyele, tehat nem pont ez a tipus, de hasonlo. Nekem bevalt! Szepen tisztit, fenyesit, nem huz. En a szoszoket sem tapasztaltam eddig, de nem art tisztogatni.

Azonban azt hozzatennem, hogy akinek baromivastag, dus haja van, annak ez nem lesz elég ha szeretné atfesulni. En ugy szoktam, hogy felemelem a felsobb tincseket, amig az alsobbakat fesulom, mert egyben nem megy at a hajon, pedig az enyem vekony. Szep eredmeny erheto el vele ettol fuggetlenul es nem egy fos muanyaggal pucolod a hajad legalabb ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Panni21

2016. október 2.

Idáig Tangle Teezer-t használtam, és teljesen meg voltam elégedve vele, hirtelen ötlet volt, hogy szeretnék egy natúr hajkefét is. Találomra vettem meg a Müllerben egy Faller márkájút (német termék, kint vettem), mivel ennek tetszett legjobban a kialakítása, illetve árban is megfelelőnek találtam (9€). Közepes méretű, ovális, nagyon szépen kézre áll, és ha hinni lehet a leírásnak, csak természetes szálakat tartalmaz.
Nagyon finom, puha lesz tőle a hajam, valóban inkább csak simogatja, mint bontja a hajat, de az én kevés, vékony szálú, sérülékeny és puha hajamnak pont erre van szüksége. Elég egyszer-kétszer áthúzni, és máris olyan lesz a hajam, mint a folyékony selyem. Nem tapasztaltam, hogy elektrosztatikussá tenné, bár az enyém alapból sem igazán hajlamos rá (bár egyes samponok ki tudják váltani). Inkább lesimítja a hajam, könnyebb összefogni is.
Nem érzem seprűsnek a hajam végét, mint a műanyag fogú fésűk esetében. Persze azért nem dobtam ki a TT-t se, mosás után vizesen, illetve szárítás alatt inkább azt használom, mivel a komolyabb gubancokat könnyebb bontani vele, ill hőellenállóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

lovecreams

2016. szeptember 17.

Jó kis kefe. Táskabarát, jófogású, természetes:) Szeretem, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Jó kis kefe. Táskabarát, jófogású, természetes:) Szeretem, ajánlom!

Essie

2016. szeptember 15.

Nagyon jó hajkefe, de inkább csak elsimítja a hajat, mint kifésüli, viszont nekem ez pont megfelel általában. A fésülködés sokszor nyűg volt a hagyományos hajkefékkel, fésűkkel, mivel vékonyszálú hajam van, ami iszonyatosan képes gubancolódni. Ez a kefe, habár a gubancot nem szűnteti meg, de nagyon jól előkészíti a terepet a tangle teezer számára, vagy néha még önmagában is elegendő, amikor csak simább hajat szeretnék. És valóban, amikor kitisztítom vízzel, olyan büdös állatszaga van, mint semelyik más hajkefének, de a szag pár napon belül elillan, és a hajam sem lesz büdös tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

LolaDobrev

2016. január 26.

Nekem amióta megvan,nem gubancolódik a 70cm-es póthajam:) és nem akadok bele semmibe :D tisztajó:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

sztike

2015. november 2.

Húúú de szeretem!! Kiskorom óta az volt a legnagyobb gondom a fésűkkel-hajkefékkel, hogy tépik a hajam és még fel is töltik, amitől száll össze-vissza. A vizes hajamat meg szinte lehetetlen volt kitépett hajcsomók nélkül kibontani. Na de ez...ez minden gondot megoldott! Nem tép, nem húz, nem száll tőle a hajam. Nem is vagyok már hajlandó más fajtát használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

ami2015

2015. november 2.

Nagyon szeretem! Mióta felfedeztem, más fésűt nem használok, csak egy szintén vaddisznósörtéset, amibe vannak kis műanyag sörték is, azzal néha jobb fésülködni, ha teljesen sima hajat szeretnék. Kislányomnak is tetszik, egyáltalán nem húzza a haját, azóta szeret is fésülködni, hogy kipróbáltuk az ő hajára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 2.

ppetru

2015. november 2.

Még azt hiszem, a Müllerben vettem, de annyira nem jött be, hogy sajnálom még most is az érte adott 2-3000 Ft-ot, pedig már igen rég vettem! A gubancokat semennyire sem fésüli ki, sőt inkább csak még jobban begubancosítja a hajamat, mert a pici gubikból csak még nagyobbakat varázsol ez az ügyes fésű. Kitisztítani lehetetlen, próbáltam minden félével, talán a leghatásosabb egy sűrű fogú pici fésű, ami a szöszök 1/3-ád szedi csak ki.
Viszont érdekesség, hogy ha bevizezed, érezheted az igazi vaddisznó szagocskáját :D Ezt egyetlen másik fésű sem tudja szerintem... :P
Szóval szerintem ez egy ócskaság :/

Szóval szerintem ez egy ócskaság :/

artep

2015. október 1.

Már csak ezzel fésülködök :) (Illetve hajmosás után azért kell egy ritkább fogú, mert a rövid sörték nehezen boldogulnak a gubancokkal). Pici tartást ad a vékonyszálú hajamnak (azaz csodát művel :D), puhává teszi, és kevésbé zsírosodik.
Dús, vastagszálú hajhoz nem ajánlom, mert abból oroszlánsörényt csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Dús, vastagszálú hajhoz nem ajánlom, mert abból oroszlánsörényt csinál.

Endless

2015. június 2.

Imádom! Nem húzza a hajam se vizesen se szárazon! Néha úgy veszem észre nem árt végigmenni a hajamon egy erősebb fésűvel is, de amúgy tökéletes. A szöszöket egy másik fésűvel, samponnal meg porszívóval szedem ki belőle, bár teljesen tisztára sose sikerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.