Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

Ildie

2014. december 29.

Imádom. Igazából a férjem haját szoktam fésülgetni, a hátközépig érő haját fésülgetem egy órát, felér egy xanaxszal. Kiváló. Nade lényeg, csillámlik használat után a hajam, hajunk. Nem véletlen, hogy az ókortól rabszolgák kefélgették úrnőik haját. Puhít, egyenesít, ápol. Göndör hajúaknak lehet nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

narancsdzsem

2014. december 28.

A sörte nyerő!
Sajnos a fogkefével tisztítás helyett csak széttrancsírozzuk....
Szárazsampont elfelejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

A sörte nyerő!
Sajnos a fogkefével tisztítás helyett csak széttrancsírozzuk....
Szárazsampont elfelejteni.

nikolett93

2014. december 13.

Amikor kezd szálkásodni a hajam vége egyszerűen lehetetlen kifésülni, olyankor lusta vagyok hozzá és rendszerint a bontófésűmmel próbálkozom, így amíg el nem jutok a fodrászig csak szenvedés a fésülködés.... vagyis az volt eddig, mivel ezzel a kefével gyorsan és kíméletesen végzek vele.
Azért nem 5 csillag mert kicsit nehéz a tisztítása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Azért nem 5 csillag mert kicsit nehéz a tisztítása.

pandus

2014. november 30.

A rossmannban vettem 2000 Ft körül. Elsőre nekem nagy csalódás volt, mivel nem olyan egyszerű vele a fésülködés, sőt én a mai napig sem tudom teljesen kifésülni vele a hajam, így egy másik fésűt is mindig áthúzok a hajamon. A szöszöket teljes mértékben kiszedi, viszont a fésűből már nehézkesebb eltávolítani a felgyülemlett koszt, samponnal próbáltam kimosni, de mindig maradt benne. Én azt sem vettem észre, hogy kevésbé zsírosítana, bár nekem alapból nem volt ilyennel problémám. Eredetileg azért szereztem be, hogy hátha ettől a fésűtől kevésbé töredezik a hajam, sajnos látványos változást itt sem ért el.
És még egy plusz negatív kritika: millió fele száll tőle a hajam, pedig már egy ideje használom, reméltem hogy el fog múlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Rure90

2014. november 6.

Nekem tetszik ez a fésű! Sokkal puhább, selymesebb és fényesebb a hajam tőle. Sőt, vizesen a sima hajkefémmel mindig kínlódok, annyira gubancos, viszont ha ezzel átfésülöm, akkor utána könnyebb kibontani. Sajnos ahhoz, hogy csak ezt használjam, kevés, valahogy túl vastag a hajam, vagy nem tudom. A hajtetőt lelapítja, de legalább leszedi a kis szöszmösz hajakat, és normálisabban néz ki a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

ingrid0411

2014. július 28.

Még régebben vásároltam a DMben vagy a Rossmannban olyan 2000-3000 Ft körül. Tényleg szépen kiszedi a szöszöket a hajból és nem roncsolja a végeket. Azt nem mondanám hogy ténylegesen kifésüli a hajat mert inkább csak a felszíni szálakat simogatja. Amiért vettem az az, hogy a fagyút eloszlatja és így kevésbé zsírosodik, na ezt én nem tapasztaltam. Továbbá azt mondják hogy ettől nem lesz elektromos a haj. Nekem alapból sincs ilyen problémám de ettől aztán ezer felé száll a hajam. Ennek ellenére a fejem tetején a kis felálló babahajakat szépen lelapítja. Összességében van negatív és pozitív hatása is, ennyi pénzért nem bánom hogy annak idején megvettem de 4000-5000 Ftért nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

White Tea

2014. április 8.

Bocsi, nekem az ecsetboltból van egy vaddisznósörte hajkefém és így 2 év elteltével nagyon szeretném kiadni magamból ezt a véleményt.

Bocsánat, de szerintem sz_rt sem ér. Óriási volt a hype blogokon, cikkekben, hogy mennyire kíméletes a hajhoz, így gyűjti a koszt, így oszlatja a zsírt, nyenyenye, baromság.

Nagyon nehéz tisztiítani, tele van szösszel (legalább ezt kiszedte hajamból ) de ugyanúgy töri a hajam végét, 2 év(!!!) után is feltölti a hajam egyetlen húzásra, ( azt írták ez elmúlik, de nem múlt el ) nem kócbontásra való de konkrétan nem is tudom mire, mert kb olyan mintha csak simogatná a hajam, nem megy át rajta rendesen ha mégis valahogy akkor meg tépi a hajam.

Borzalom és ráadásul k. drága. Nem találtam még utódot neki, félek emiatt a tangle teezerre beruházni, hátha az is ilyen kamu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

radirroni

2014. március 28.

Nekem az ecsetboltból van kefém, nem gumiágyas. Mivel már kinéztem a tangle teezert, nem is akartam ott sörtést venni, csak valami jó fát a hajszárításhoz, de az eladó rábeszélt, és milyen jól tette. Végül egy közepes méretű vegyes sörtést hoztam el, de ez úgy vegyes, hogy vaddisznó és sima disznó sörtéből van (a formája miatt szúrtam ki, mert olyan jó szellősen vannak a sörték, könnyen kijön a beletapadt haj, szárítani is jó vele). Az eladó mondta, hogy az a nagyon vékony szálú hajra való, mert gyengédebb, mint a csak vaddisznósörte... mondom ez remek, pont olyan a hajam. Valóban száll tőle és persze beszárítani is úgy tudom, hogy több tincsbe szedem, mint annó a műanyagos körkefémmel, vagy a fa kefémmel, de meglepően gyorsan végeztem vele, és összességében az egész hajamat átfésülni sem sokkal több idő vele (tépett félhosszú hajam van , a leghosszabb rész viszont jóval a vállam alá ér). Igen, száll tőle kicsit, de gyönyörű fényes, és mintha kevésbé lenne zsíros, kétnaponta mosom a hajam, most a 2. nap végére sem katasztrofálisan zsíros, mint eddig, sőt, már fél napot simán tolt a zsírosodáson is (az eladó szerint úgy fél év alatt megszünteti a túlzsírosodást). Ja, és ez a közepes méret 2000 ft volt. Megérte az árát, ha megint arra járok, veszek még ilyet vagy nagyobb méretben, vagy hasonlóban, és ugyanígy disznó-vaddisznó kombinációt. Szerintem sokaknál azért nem működik a sörtekefe, mert nem a hajtípusuknak megfelelőt vesznek, ezért jó az ecsetbolt, ott tényleg segít az eladó is, ért hozzá, arányaiban semmivel nem drágábbak a kefék, mint egy drogériában, viszont ott többnyire csak a méretben van választék, így nem csoda, ha nem találnak a hajuknak megfelelőt. Én sem vagyok BP-i, utazni sem külön emiatt utaztam oda 100 km-t, de azt kell mondjam, még úgy is megérte volna, a hajam állaga már 1 hét alatt is olyan rengeteget változott, hogy hihetetlen. Egész nap a puha hajamat tapiznám :))))
Ja, és mióta megvettem, naponta minimum kétszer (reggel-este) fésülöm át vele magam, van, hogy többször is, de egész nap elfésülgetném vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

rosa.love

2014. január 5.

Szedi össze a szöszöket rendesen, igen, de nem csak a hajból, hanem bármiből, ami a közelébe kerül. Egy mély kalapemeléssel tartozom annak, aki képes ezzel a kefével érdemben megfésülködni, mondjuk egy gubancos nap végén. Ennyi erővel fűszállal is simogathatnám a sörényemet. Azért megnyugtató tudni, hogy a vaddisznóban és halban van még egy közös vonás a szilveszteri vacsorámon kívül.(lásd ismertető)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 5.

jégvirág

2013. december 24.

Nekem is a dm-es ebelines van meg. Nincs rá írva, hogy 100%-os, de szerintem az. Valaki írta, hogy onnan lehet tudni igazi-e vagy sem, hogy vizesen van egy sajátos szaga. Az enyémnek is van, de nem orrfacsaró, egyszerűen sörte szagú, bár még élő vaddisznóval nem találkoztam és főleg nem szagolgattam :D. Szóval, azért vettem meg, mert nagyon száraz, töredezett, kezelhetetlen a hajam és a kíméletes fésülködésre akarok átállni. Gondoltam ez a kefe milyen jó lesz, de nem vagyok tőle oda meg vissza. Alig ér a fejbőrömhöz, ha meg igen, akkor szúr. A hajam száll összevissza és hamarabb zsírosabb lesz, persze a végek szalma szárazak. Ami jó benne, hogy tényleg gyengéden fésül - nem tép, az apró szöszök nagy részét is kiszedi + a hajolajat szépen eloszlatja. Sima samponnal tisztítom, de sajnos egy két sörte mindig kihullik, fésülködésnél is. Lehet rossz darabot fogtam ki, vagy másnak is hullik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 24.