Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

Lills

2013. augusztus 31.

Nagyon szeretem, nagyon puha, fényes és sima lesz a hajam tőle. Azért én nem ajánlaám minden napra, max heti 3-4 alkalommal, mellette én egy fa hajkefét is használok.
Rossmannban vettem, volt több féle, én a 100%-ban vaddisznósörtét vettem meg, és el is hiszem, hogy ez így van, mert amire csak 50-70% volt írva, azon látszott, hogy vannak benne műanyag szálak, tehát szerintem észre lehet venni ha nem 100%, nyugodtan meg lehet venni drogériában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Vizsiildi

2013. augusztus 30.

Én a dm-ben vettem tavaly télen német márkájú vaddisznósörtés hajkefét, közel 3000 ft-ért! Németül és magyarul volt rajta, hogy 100%-os vaddisznósörtéből készült! Én nem kételkedek benne, hogy az enyém nem lenne eredeti, ugyanis van egy elég erős szaga, ez tényleg szag és nem illat, aki már szagolt közelről vadat, esetleg kikészített vaddisznőbőrt, az tudja milyen erős jellegzetes szaga van, én tudom! Na ez a szag az én hajkefémen brutál módon érződik! A macskám mikor hazavittem, egyből kiszagolta, hogy van valami a táskámban, elkezdte a fogaival tépni! Pedig előtte egyetlen hajkefémet sem bántotta! A szaga elkezdett pár használat után engem is nagyon zavarni, ezért minden hajmosás alkalmával a kefét is átmostam szilikonos samponnal, így 9 hónap használat után a szaga jóval enyhébb, de még mindig érezhető! A macskám elől elzárva, fiókban tartom! Kutyaszagra, amit ruházaton megérez, arra szokott ilyen kíváncsisággal, indulattal reagálni! Szóval a dm-ben szaglás útján nyugodtan vegyetek! Tényleg jól ápolja a hajat, nem töri meg mint a mezei hajkefe, fésű! Érdemes volt beruháznom rá, sokat javított a hajam állapotán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Lotheg

2013. június 2.

Én az ecsetboltban vettem, nem gumiágyasat, nagyon segítőkész volt a lány, megkérdezte milyen hajra kellene és az alapján megmutatja mennyire erős sörtéset ajánl, és tényleg jó adott... Mert ami itthon volt kevert sörtés az nagyon puha és nem ér el a fejbőrig.... Ez igen és pont kellemesen masszíroz. A Párom is szereti, ha ezzel kifésülöm sőt pluszba kéri, hogy még, pedig azelőtt mindig húzta halogatta a fésülködést. Szerintem kisgyerekekkel is így lehet megszerettetni a fésülködést :)). Valamint egészségesebb is, nem tépi a hajat, eloszlatja a szírt, így ritkítja a hajmosásokat, valamint a kosz egy részét is szépen eltávolítja, nekem szépen gyűlik a kefébe a por meg minden. Én hetente szoktam kimosni, a sampon szappanom segítségével és egy másik műanyag fésűvel, már csak ilyesmire használom ezeket. Kevésbé tépi a hajat. Korpás fejbőrre is jó lehet.. bár azt nem szabad sokáig úgy hagyni ...:)) de segíthet az korpa eltüntetésében.
Szerintem érdemes egyre áldozni, hosszútávon megéri szerintem... Nekem a régi fésűim törtek is rendesen, a hajkefékből meg kiestek a fogak, és karcolták a fejbőrömet, ebből eddig egy szál sörte nem hullott ki, kicsit büdös mosásnál, de hamar megszárad.
Azért az ecsetboltban vettem, mert a dm-es és rossmannosoken nem volt feltüntetve, hogy 100.osan csak az lenne és nem akartam kevert sörtéset... :)) Valamivel 3000 alatt vettem így szerintem még olcsóbb is, mint amiket ott lehet kapni és még segítséget is kaptam, igazi szép igényes fanyéllel.
Egyértelműen csodacucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Egyértelműen csodacucc.

vivoo

2013. május 28.

Csak jót tudok mondani róla. :) Annyi jót hallottam, hogy beruháztam egy vaddisznósörte fésűre. Egyszerűen imádom! Puha és fényes így a hajam! Szárításhoz is ezt használom, és most már a többi fésűmet el is pakoltam. Nagyon hatásos, csak ajánlani tudom! (Remélem a hajvégeimre is jó lesz, erről majd később írok)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

hajasbaba

2013. május 16.

Azóta szeretek fésülködni, mióta meg van :)) Azelőtt rémálom volt a fésülködés, ha lehetett inkább kerültem... Hátközépig érő és dús, vékonyszálú, könnyen gubancolódó hajam van, de ez egyáltalán nem húzta, sokkal kevesebb hullik ki tőle, nem is száll, fényes és valami hihetetlenül puha lett tőle a hajam. Ajánlom mindenkinek :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

makeuplover20

2013. május 3.

Én Bécsben vettem egy Look by Bipa márkájút.Eddig nem sokat tudok róla mondani,csak annyit,hogy annyira száll a hajam tőle hogy az nemigaz..Azt irják róla,hogy megszünteti ezt,nekem épp ellenkezőleg.. Ez ellen lehet valamit tenni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

zsofi91

2013. április 11.

Nekem sem ez a márka van meg, hanem egy DM-es. Meg vagyok elégedve vele. Nem húz, amikor fésülöm a hajam, bár igaz, hogy a fésülködés egy kicsit időigényesebb így. Remélem kevésbé töredezik majd a hajam, és azt hallottam, hogy a fejbőrnek is jót tesz. Reméljük a legjobbakat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

kinguci.19920911

2013. március 19.

Nem pont ezt a márkát használom,de gondoltam ehhez írok véleményt mivel az enyém is tiszta 100%-os,gumiágyas.
Én eddig megvagyok vele elégedve,ha bár számomra a körkefe kényelmesebb.Engem az sem zavar ha nem tiszta sörte,hanem félig műanyag,és azoknak akiknek száll a hajuk ettől,ajánlom próbálják ki azt.Igaz,hogy nem annyira hajbarát,viszont az is szép fényt add a hajnak! :)
A vizes hajam nem ezzel bontom hanem egy jó nagy fogú haj barát bontó fésűvel,és már csak szárítás után fésűlgetem ezzel,picit tényleg olyan érzés mintha nem bontana alaposan,persze gondolom ez csak azért van mert nem tépi a hajat,én ugyanis fésűlködés után bele turok az ujjaimmal a hajamba és kóc mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Gwendoline

2013. március 14.

Én sem ezt a márkát vettem, de állítólag 100%-os. Remélem igaz, miért ne lenne? Nos eddig nekem is jónak tűnik. Én azért vettem meg, hogy ne törjön a hajam, és nőjön is :D . Remélem sikerül ezzel elérnem, hogy egészségesebb és hosszabb legyen a hajam. Nem zsírosított még eddig, de valóban egyáltalán nem töri a hajamat fésülködés közben, és iszonyú lágy tőle! És amikor megmosom a hajam, nekem mindig kicsit gubancos szokott lenni, mióta ezt és a szilikonmentes cuccokat használom nincs benne egy szál gubanc se! Szerintem megérte megvenni. Nekem sem éri el mindenhol a fejbőrt, pedig nincs is olyan sok hajam. Dehát biztos nem az a lényeg, hogy jó erősen belekarmoljon a fejbőrbe :D ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

csillag

2013. március 11.

Vaddisznósörte..:(
nem kérdeztem meg a fodrászom, gondoltam minek is, ez csak egy egyszerű kefe, mindenki fejének, hajának jó lehet.. hát nem:) megvettem, nem ezt a fajtát, hanem egy müllerest. Sajnos az én elég vékony szálú hosszú hajamnak abszolút nem jó, lelapítja, zsírossá teszi, száll tőle. Borzasztó... Mentem vágatni, újságoltam, hogy szert tettem egy kefére,biztos ratyi a minősége. De nem, mert közölte mindegyik így viselkedne velem.. Szóval sok, de vékony szálú hajú lányoknak felejtős... Én a csomókat is nehezen fésültem ki vele. Nem kuka, anyukámé lett..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Vaddisznósörte..:(