Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

A vaddisznósörte hajkefe többféle módon járulnak hozzá a haj ápolásához.

• Először is, tisztán tartják azt. Ha mikroszkóp alatt megvizsgáljuk őket, akkor azt látjuk, hogy a vaddisznó sörte felülete olyan mint a halpikkelyeké. Így összegyűjtik a koszt, a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.
  • Másodsorban a vaddisznó sörte stimulálja a fejbőrt és az ott található vörösvérsejteket – ez természetes úton serkenti a hajnövekedést.
  • Harmadsorban a sörtével történő fésülködés serkenti a fejbőrben keletkező természetes olajok (faggyú) kibocsátását, és ezeket egyenletesen eloszlatja a hajon. Ezáltal a haj fantasztikusan élettelivé és ragyogóvá válik, sőt ily módon a hajvégek töredezését is megelőzhetjük.

Márti22

2012. szeptember 21.

Nekem közepes méretű van...és utólag jöttem rá, hogy az nekem kicsi.De attól függetlenül imádom! Nekem több féle is van, de ez a legeslegjobb a világon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Edit89

2012. szeptember 18.

Ez a hajkefe nagyon jó. Nekem másmilyen márka van, de a legtöbb fajtájával nincs gond. Tényleg összeszedi a port és a szöszöket, és nem tépi ki a hajat. Hajmosás után csak ilyennek tudom kifésülni a hajam. Zsírosabb hajon nem a legjobb használni, de a hajszálak töredezésén segíthet, mert nem károsítja őket úgy, mint a műanyagok és társaik. Én szeretem nagyon, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Alice83

2012. augusztus 5.

2 éve használok vaddisznósörte kefét (nem ezt a márkát és nem gumiágyasat) már főként esti átfésülésekkor (nagyanyáink tanácsára!!), ill. vasalás előtt vagy copf készítéskor..ami a leírásban szerepel tulajdonképp mind igaz..szép egészséges lesz tőle a haj egyetlen hátránya h a hajat erősen lapíthatja ha nagyon zsíros..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.