Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

Nesh

2019. augusztus 6.

Imádat. A kedvenc parfümöm. Illatszer boltban az eladó kérdezgetett, milyen illatra vágyom. Mondtam, hogy a kissé fűszeres-gyümölcsös vonalat szeretem, és ne legyen benne se ámbra, se pézsma, mert azoknak nem bírom elviselni a bőrömön vagy a ruhámon a maradványait. Kicsit gondolkodott, aztán odavezetetett egy polchoz és a kezembe nyomta Ezt! ❤️ Elmesélte, hogy Elie Saab esküvői ruha tervezőként lett ismert, én meg csak szagolgattam átszellemülve ezt a pisztáciás-édeskésen fanyar csodát. Semmihez sem hasonlítható, rafinált illat. 6 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Neyerdua

2019. február 25.

Tesztelgetem egy ideje (kis fújósom van belőle), és nagyon megszerettem... Leginkább tavasszal és ősszel tetszik magamon.
Nem durván édes, mandulás (a vaníliát én csak sokára érzem), visszafogott, egyszerű kis illat (épp ez tetszik benne).
Hatósugara és az intenzitása szerintem nem túl nagy, viszont folyamatosan meg-megcsap az illata... (pedig általában megszokja az orrom az illatokat, és a legtöbb parfümöt nem is érzem magamon.)
Ő szinte egész nap jelen van, finoman körbeleng (annak ellenére, hogy EDT), meg is lepett, hogy reggel felfújva, még a kora esti órákban is érzem a csuklómon, persze akkor azért már jobban kell szimatolni. :) Nekem ő kicsit olyan "bekuckózós" illat (is), és különlegesnek érzem magamon...

Direkt megszagoltam a keserűmandula-aromát. Hangyányit emlékeztet rá, de itt sokkal-sokkal finomabb, édesebb, kifinomultabb a mandulás illat.

Esélyes, hogy kell nekem, de még nem jutottam dűlőre! (Tesztelgetek folyamatosan, keresem az igazit, de túl sok van belőlük... :)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Yeticica

2018. június 29.

Nagyon megbantam, hogy hirtelen tuladtam rajta, nem hagyva idot, hogy megmutassa, milyen kedves es finom illat is Ő. 😢
Nagyon csalafinta ez az illat, az elso percben ugyanis szinte semmit nem lehet erezni rajtam.
Aztan ketyegnek a percek, es elkezd a boromon eletre kelni egy meseszep, mandulas- narancsviragos- vanilias illatszalag. Jobb szo nem jut eszembe. Nem illatfelho, nem sugar, inkabb egy finoman korbeolelo selyemszalag.
A narancsvirag egyre erosodik, de nem lesz sosem annyira beutalis mint a tobbi E S illatban.
Visszafogott. Es pont ez tetszik benne. Bruhuhuhu. Kell vissza!
Egyebkent a hivatalos E S oldal szerint egy picit azert rafinaltabb az osszetevolista, mint ami itt fel van tuntetve..

Fej: citrusos jegyek, calabriai bergamott es magnolia
A tobbi stimm! 😉
Uton felem az uveges peldany, es ezuttal nem eresztem el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Visszafogott. Es pont ez tetszik benne. Bruhuhuhu. Kell vissza!

Fej: citrusos jegyek, calabriai bergamott es magnolia
A tobbi stimm! 😉
Uton felem az uveges peldany, es ezuttal nem eresztem el!

Lin

2018. június 23.

Jöttem felpontozni, nekem tetszik! Édes, krémes, de mégis friss érzetet kelt. Nem tudom honnan, de pisztáciát érzek benne....? Lehet beszerzem üvegében is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

MissPoppy

2018. június 9.

Már régóta kerülgettem, aztán végre megvettem. Csak néhány olyan illat van a mi a bőrömön nem változik el kellemetlen irányba, ez olyan. Tartós rajtam, és nyáron is tetszik, mert édes ugyan, de nem nehéz, engem igazán frissen tart. Szerintem a legtöbb alkalomra megfelel, elegáns viseletnek is.
Ma egy 50ml-es csomaggal jöttem haza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Ma egy 50ml-es csomaggal jöttem haza :)

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. május 28.

Rajtam a narancsvirág dominál,ettől inkább citrusos, mint édes. Kellemes, akár négy évszakos illat is lehet. (A férjem szerint finom, visszafogott parfüm.Hát ilyet nagyon ritkán mond...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

deluna

2017. október 26.

Télen számomra tökéletes választás ez a parfüm... nem az émelyítő édes mandulás vanília, hanem kapott egy kis friss, zöldes vonulatot.
Nem egy tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Nem egy tucat illat.

livica33

2017. október 10.

Nem is tudom.. Ahhoz képest,hogy ez egy virágos édes illat, nekem valahogy olyan savanyú és fémes az illata a bőrömön. Számomra ez az illat egyáltalán nem édes,sajnos nem lettünk jóbarátok,pedig az illatjegyei alapján nem ezt gondoltam.. 2 csillag a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

csill87

2017. október 10.

Érdekes, hogy csak három illatjegy van benne, és az ilyenekre szokták írni, hogy milyen egyszerű parfüm, de nekem ez nagyon összetett, nem szokványos, meglepő illat. Egyik parfümhöz sem hasonlít amit ismerek.Rajtam van egy pont, amikor török szegfű illata van, aminek én örülök, mert kedves nekem az a virág. Nagyon különleges és bár nem rajongok az édeskés illatokért, ebben van némi édesség, de csak pont annyi, amennyi még nekem sem sok, most hogy jön a hideg idő. Érdemes egy próbát tenni vele szerintem mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

angelina69

2017. június 11.

Drogériában már próbáltam párszor, de csak blatteren. Most beszereztem egy kis fújóst. Már akkor is tetszett az a zöld illat, ami először előbújik. Most bőrömre fújva ismét ez a vonal jelentkezett először, aztán szépen átment egy édeskés virágillatba. Az első, ami eszembe jutott róla, hogy a kerti szegfűnek van ilyen illata. Kellemes, nem irritáló, nem harsány, de rajtam kicsit egysíkú. Ez a szegfűhöz hasonlatos édeskés illat maradt meg végig. Szerencsére semmi művit, semmi kesernyéset, éleset nem éreztem magamon. Tavaszra vagy nyári napokra kimondottan szép illat. Kánikulában már lehet, hogy sok lenne. A tartóssága rajtam kiemelkedően jó volt. Nem tartom olyan illatnak, melyről ódákat lehet zengeni, de a maga egyszerűségében szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.