Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

Flami

2017. május 11.

Nekem is nagyon tetszik! Itt is köszönöm a kedves Mikkamakkának, hogy alkalmam volt kipróbálni :-)
Nem a legerősebb, legtartósabb parfümöm, de annyira kis kedves, könnyed, tavaszi, üde jelenség, hogy muszáj megkapnia a maximum pontszámot.
Szerintem egyáltalán nem kölnis, nem szúrós.
Egy boldog családanya illata, akihez a gyerekek és a férje egyaránt szívesen bújnak. :-) Mert meleg szívű, szép és csinos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

Szerintem egyáltalán nem kölnis, nem szúrós.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. február 24.

Ez a parfüm tényleg elég megosztó. Először a barátnőmön éreztem, akinek nagyon-nagyon jól állt. Az én bőrömön is kellemes, de tény, hogy van egy olcsó kölni felhangja is, egyszerre megjelenve egy elegáns illattal. Tudom, hogy ez most ambivalens volt, de pont ezt érzem. Egyszerre olcsó és elegáns, ami aztán rólam egy idő után elillan és csak egy kellemes nőies, szélfútta illat marad. Erős, és sokáig érezni rajtam. Csak úgy vegyétek meg, ha többször teszteltétek a bőrötökön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 24.

mamendesz

2017. január 7.

Egy másik rendelt parfümömhöz küldtek belőle mintát és első szaglásra beleszerettem.
Nagyon tartós, még délután is szokták érezni rajtam. Többen is megdicsérték, és én is úgy érzem, passzol hozzám az illata. Nem túl tömény, olyan kellemes, engem teljesen megnyert magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

vanillacaramella.sweet

2017. január 5.

Pont a mandulássága miatt akartam kipróbálni, de rajtam semmi mandula nincsen benne, csak valami füves-zöldes növény illat (fülledt erdő) és enyhe narancsvirág, vizes alapon. A színe és üvege is tetszik, de sajnos nem működik rajtam. Érdekes,hogy hiába akarok mandulás vagy pisztáciás illatokat magamon, ezek sosem érződnek rajtam. Tartóssága enyhe ketteske, de lehet,hogy ez a jellegéből is fakad. Kap 3*-ot összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

nagyediterika

2017. január 4.

A vélemények miatt - és a kellemes zöld szín miatt úgy döntöttem, kipróbálom.
Kifújáskor nagyon kellemes, zöldes, friss illat, ami rajtam átment egy az egyben mandulába. Sajnos rajtam igen sokáig kitartott. Sajnos, mivel nem bírom magamon a mandulát. Néha már-már kerülgetett a fejfájás miatta. Aki szereti a mandula illatát, az szeretni fogja ezt a kedves kis parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

A vélemények miatt - és a kellemes zöld szín miatt úgy döntöttem, kipróbálom.

Vancsi

2016. július 9.

A sima le parfume rajtam olcso arcszesz szagu, de ez,ez valami csodas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

A sima le parfume rajtam olcso arcszesz szagu, de ez,ez valami csodas!

Elkofen

2016. május 6.

A hozzászólásokon látszik, hogy mennyire különbözik az emberek ízlése illatok terén és mennyire más mindenkinek a bőrkémiája... Rajtam valami borzasztóan kellemetlen, tolakodóan szúrós illat keletkezett. Bár nem tudom, miért próbáltam ki bőrön, hiszen már a papírcsíkon sem nagyon tetszett. Magamra fújva viszont katasztrofálisan kellemetlen illatélmény volt. Elnézést mindenkitől aki szereti, de ez a rajtam (mostanában) kipróbált parfümök egyik legrosszabbika. Nehéz lesz alulmúlni. Talán a narancsvirág, vagy a mandula okozza ezt a zavaró erős, fanyar, szúrós szagot rajtam?.. .Nem tudom. A melegséget árasztó vaníliát, meg a selymes és finom édes illatot én egyáltalán nem éreztem magamon.
Pedig a kék változat kellemes illatocska, a rózsaszín testvér pedig kifejezetten fincsi illat a bőrömön. (Azok rajtam cseppet sem tartósak sajnos). Kár hogy ez a zöldike ennyire nem működik nálam, mert egyébként gyönyörű letisztult, elegáns az üvegcséje.
Ez a zöldes EDT iszonyúan tartós és majdnem lemoshatatlan. EDT létére szinte levakarhatatlan, pedig erős szappanos vízzel igyekeztem megszabadulni ettől az idegesítő, bántó szagtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. március 5.

Most kaptam meg a 90 ml -is kiszerelèst.Ez az illatlompozició lenyűgöző! Rendkivūl finom,selymes,lãgy,puha,virágos,puderes.A fehėr virágok csábitólag hatnak a nőre,akinek finoman simogatja bőrėt ez az illat.Bár ez egy edt mègis roppant tartós! Ezt egy nő nem nèlkülözheti,annyira jó! 35 fölötti gyönyörű nő illata ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 5.

Gina73

2016. február 19.

Ez volt az az illat, amihez még csak hasonlóm sem volt, és nem is kívántam! Jó szokásomhoz híven, időnként megjelenek a parfümériában újdonságokat illatolni! Bevallom csak az utóbbi időkben hagyom magam, mert sok mindennek kell megfelelnie egy parfümnek, hogy a sorba bekerülhessen! Éppen mint friss ropogós illat került a polcokra, ahol rámkacsintott, én meg hozzáléptem. Papír, idő, türelmetlen legyezgetés, hogy egy kivsit száradjon! Csukló, próbafújás egész napra, és tetszett de nem értettem miért?! Rájöttem! Amiben rózsa vagy hasonló , narancs virág található, fél lábbal bennt van! A mandula és a vanília krémessége nálam egy virágos, ám mégis melengető valamibe burkol! Olyan gondoskodó, de hivatás tudatos, elegáns egyveleggé, ami valahol mélyen, de bennem van! Mint minden illatnak mondandója, érzések által szine van, így éppen aktuális napomhoz fújok! Őt akkor alkalmazom, amikor érzelmesebb, de nem észnélküli nap elé nézek, ám melegségére, tavaszt hírdető frissességére együtt van szükségem! Kettős érzés, és nagyon kontrasztos, ám ettől olyan különleges, nem egyszerű illat! Mivel vásárlásnál, egész nap általam is érezhetőség alap kritérium, így tartóssága is mind az 5 csillagot besöpörte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

HDR

2016. január 18.

Krémes, puha, bársonyos, semmi émelyítő nincs benne számomra. Úgy jó, ahogy van! Nekem tipikusan tavaszi parfüm, de még nyáron is szívesen viselném ha épp nincs rekkenő hőség, arra van más illatom. Nagyon finom a vanília krémessége a mandula enyhe fanyarságával, amit megbolondít és nem enged cukrosodni az enyhe virágos háttér.
Nyilván az üveg maga is befolyásol, de szerintem a tartalom tökéletesen illik a csomagoláshoz. Az illat is olyan pasztell, lágy, fátyolosan lebbenő, de nem zöld, ne tévesszen meg senkit. Olyan tavaszi kis blézer, topánka, áttetsző selyemsál illik hozzá. Lehetőleg ebben a pisztácia és mellé púder színben. ;)
Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de mivel baromira tetszik, nem is annyira érdekel, szívesen fújom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.