Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

_-Mia-_

2016. január 4.

Rajtam émelyítően mézes, amit nem értek, hiszen az nincs is az illatjegyek közt... mindenesetre nem vagyok benne biztos, hogy ezt a jellegű édességet hosszú távon el tudnám viselni magamon... A mandula érdekes módon az illat "kivirágzásakor" nem marcipánosan jelenik meg, hanem mint amikor frissen megtört héjas mandulát szimatol az ember... Szép benne nagyon.
Azt hiszem, egy tavaszi esküvőn alkalmi illatként viselve, libbenős pasztellszín ruhával tudom elképzelni. Legalábbis magamon máskor nem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

krémparádé

2015. november 3.

Egy 10cm hosszú üvegcsében van mintám, úgy hívom, a "varázspálcám" :) Csodálkozom, hogy senki sem említi, hogy ez teljes szépségében gyöngyvirágillat. Főleg kifújáskor olyan, mintha egy nagy csokor frissen szedett gyöngyvirágot szimatolnék, valósággal látom magam előtt a bólogató fehér fejecskéket kukucskálni a lándzsás levelek közül. Csodásan friss, krémes, lágy és nőiesen elegáns illat. Tény, hogy kissé ráédesítettek az alkotók, a kevesebb több lett volna, de rajtam pl. nem cukrosodik be. Semmiképp sem mindennapokra használandó illat, alkalmat, ünnepet, eleganciát és tavaszt kíván!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

isetev

2015. július 11.

Juj, szégyeny vagy nem, de bőrön próbàlva ettől felfordult a gyomrom.
Mézes-krémes baromi erős.
Elnézést kérek azoktól akik szeretik.
Nekem le kellett mosnom magamról.
Utoljára a Mugler Womanityvel jártam így pár éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 11.

Juj, szégyeny vagy nem, de bőrön próbàlva ettől felfordult a gyomrom.
Mézes-krémes baromi erős.
Elnézést kérek azoktól akik szeretik.
Nekem le kellett mosnom magamról.
Utoljára a Mugler Womanityvel jártam így pár éve.

necra

2015. június 4.

Semmi mandula.Sima virágillat és kész :(( De jó, hogy csak mintát vettem

Napok óta édes cukorkaban fürdök. Nagyon jól esik ez a frissesség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Semmi mandula.Sima virágillat és kész :(( De jó, hogy csak mintát vettem

Napok óta édes cukorkaban fürdök. Nagyon jól esik ez a frissesség

2015. május 26.

Szerintem finom illat ez, az én bőrömön egyáltalán nem lesz émelyítő, hanem egy nagyon könnyed, mandulás kis fuvallat jelleget kap. Nem mondanám nyári illatnak, inkább tavaszi-őszinek, úgy értve hogy szerintem olyan 15-25 fok között mutatja a legszebb arcát (amúgy nem vagyok híve az illatok évszakonkénti kategorizálásának, de tény, hogy sok illat esetében megvan az a hőmérsékleti tartomány, melyen a legjobban működik). Nem egy bonyolult illat, amolyan kis kényelmes, biztonságos, irodába vagy sok ember közé tökéletes. Megkockáztatom azt is, hogy valamilyen szinten elegáns. Romantikus, napsütéses hangulathoz illőnek találom, a kép ami társul hozzá egy tavaszi vagy őszi napsütéses, picit szellős napon séta mondjuk a Várban vagy a vízivárosi Duna-parton.
Egyébként maga az illat az első 10 perc után elég lineáris. Kifújáskor friss, szinte citrusos jellege van, ebben nem kesernyés a narancsvirág, hanem frissebb jellegű, a mandula utána jön elő, de nem gourmand jelleggel. A leszáradása is olyan citrusos-mandulás, friss-púderes.
Én most nagyon megszerettem ezt az illatot, az utóbbi napokban a hűvös időben mindig őt fújtam, esélyes, hogy beszerzek egy üveggel belőle mert egyelőre csak egy 5 ml-s mintám van. Magam is meglepődtem, hogy ennyire megtetszett, mert alapvetően a bonyolultabb illatokat szoktam szeretni, de ő valahogy nagyon megfogott most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

banyadék

2015. május 11.

Rajtam sem mandulás, inkább virágillat, szerintem kellemes, de annyira nem jön be, mint a sima EDT, még mindig őt keresem. Ha valaki szeretné kipróbálni, átadom neki a dobozos mini példányom, eladó termékeim között megtalálod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

Anthaval

2015. május 5.

Kellemes kis viragos illat, ami nem irritalja az orrom (ez jo pont!). Azonban az uvege alapjan egy citrusos kis csodara szamitottam, igy szamomra ez bizony csalodas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

nyarigabi

2015. január 9.

Nem kedvelem a narancsvirágos illatokat, mandulával és vaníliával különösen émelyítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

diesel22

2014. december 23.

Ma próbáltam, szerintem nem rossz, viszont két parfümre emlékeztet nagyon: Alien, Catch me.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

bvlgari pour femme

Korcsoport: >54
2014. augusztus 28.

Émelyítően gejl... az utóbbi idők legborzasztóbb illata, amit volt "szerencsém" kipróbálni. Pedig az összetevők és vélemények alapján rá voltam indulva... még szerencse, hogy nem vettem meg látatlanban, csak egy 5 millis mintát kértem belőle... azt sem kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 28.