Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: zöld mandula, narancs virág, vanília.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bvlgari pour femme

Korcsoport: >54
2014. augusztus 28.

Émelyítően gejl... az utóbbi idők legborzasztóbb illata, amit volt "szerencsém" kipróbálni. Pedig az összetevők és vélemények alapján rá voltam indulva... még szerencse, hogy nem vettem meg látatlanban, csak egy 5 millis mintát kértem belőle... azt sem kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Soly77

2014. április 26.

Nekem ez nem virágos illatcsalád! Kifújva papírra isteni, aztán ráfújtam a kézfejemre... még akkor is tetszett, de mikor leszáradt és kitisztult maradt a kis sütike illat... wáááááááááá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 26.

Noemie

2014. április 25.

Sokáig gondolkodtam, mert az ára elég húzós, de glamour napokon beneveztem rá és imádom. Reggel használom és még este is érzem magamon. Azóta a szennyeskosár is illatozik:)
Tavaszi-nyári illatot kerestem, valami olyat, ami nem édes és nagyon virágos-megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

galagonyanya

2014. április 22.

Biztos, hogy ugyanarról a parfümről beszélünk?! Amit én néztem, és szagoltam, az - ugyanilyen néven és külsővel, és a Douglas-ben - tömény és merő jázmin volt! Se vaníliát, se más egyebet nem éreztem rajta. Ez a márka úgy tűnik, a jázminra specializálódott. Messziről kerülni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

kinderino

2014. április 17.

Tegnap sikerült közelebbről megismerkednünk egymással, és szerelem volt első illatolásra. :) Bután hangzik, de először sült túrós-citromos pite illata volt rajtam, ami nagyon bársonyos-simuló érzést adott nekem. Tartósságával sem volt probléma, délután fújtam és este is éreztem. Szeretném beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

lauran

2014. április 13.

Nagyon-nagyon tetszik. És tartós és könnyed és kívánnivaló. Még kell ismerkednem vele, de az első benyomás rendkívül jól sikerült.

Ud: Több nap után is úgy tűnik, Kurkdjian megalkotta a számomra ideális nyári illatot. Könnyű, rajtam tartós, és fantasztikusan finom. Nem is tudom, miért nem veszem meg, hisz úgyis meg fogom venni. Ja, mert várni a jóra csodás érzés.

Ud2: Nos, mai napig bírtam, megvettem. És csoda az érzés. Kissé feltűnően virágos, nagy hatósugarú kezdete után kezd alakulni, a közepe csodásan púderes, tiszta, elegáns, disztingvált, korabeli, modern illat, enyhén mandulás akkorddal. A vége meg Jour d'Hermes: még púderesebben fehér virágos gyönyörűség. Légies, miközben végig ott van velünk és nem ereszt, az egész illatváltás több mint nyolc órán át történik, tehát tartós ez a türkiz szépség.

Kissé meglepett engem, hogy Elie Saab nem túlságosan kedvel alapillata után annyira bejött nekem ez a világ, de örülök neki, számomra remekmű ez az illat.
Férjecskémnek émelyítőnek tűnik, de hát ez nem csoda, ő nem igazán kedveli a fehérvirágos cuccokat :)

UD 3: Nem hittem volna, de nem találunk. Túl sok nekem ennyi fehérvirág és lemoshatatlanság. Pihenni fog, aztán meg meglátjuk. Addig is, lemegy 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

udvann

2014. április 1.

Nagyon vártam hogy megillatoljam, annyi jót olvastam róla. A parfümériában viszont kicsit csalódott lettem. Kellemes, kellemes de semmi extra-gondoltam.
Friss tavaszi- nyári illat, kicsit távol áll tőlem mert jobb szeretem a púderes meleg illatokat.
Gondoltam magamban sebaj, legalább ennyit is megspóroltam.
Aha...
Hazafelé menet már végem volt. Az illat olyan módon transzformálódott a bőrömön, hogy folyamatosan magamat szagolgattam és vertem a fejem a falba hogy miért nem vettem meg.
Abszolút nem az én világom, mégis van benne valami addiktív, valami hihetetlenül különleges, ami miatt már most tudom, hogy visszamegyek és meg fogom venni.
Nem mellesleg rettentő tartós és intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Gondoltam magamban sebaj, legalább ennyit is megspóroltam.
Aha...
Nem mellesleg rettentő tartós és intenzív.

gelus

2014. március 12.

Én már láttam és illatoltam a Douglasban. Úgyhogy azonnal felkerült a kívánságlistámra :)
Először kifújva mennyei lágy szegfű illat, aztán egy idő után átvált gyöngyvirágra és a végén marad valami vegyes és bájos, simulós virág illat.
Egyszerűen el vagyok tőle ájulva. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

Egyszerűen el vagyok tőle ájulva. :)