Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Álmodozó romantikusoknak.
Gyönyörűen érzéki, finom, pezsgő virágos illat, melynek van egy bizonyos ‘je ne sais quoi’ érzése, ami felidézi a közismert párizsi eleganciát. Az illat alma, frézia és egy cseppnyi bellini egyvelegével nyílik, amely felpezsdíti és elcsábítja az érzékeket. A szívében ragyogó fehér virágok modern csokra található – illatvirág, jázmin és narancsvirág –, amely tiszta eleganciát kínál. Végül az illat pézsma, vanília, pacsuli és szantálfa keverékébe olvad össze, meleg és csábító tulajdonságot adva neki.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Pampilla

2013. január 9.

Picit jelentéktelennek találom,igaz még nem hordtam,egyelőre a polcon várja első bevetését.Rossznak azért nem mondanám,nem egy erőszakos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Mildi

2012. szeptember 12.

Kegyetlen egy szag. Macskariasztónak használom: ráfújom a kanapéra, és nem ül oda a macsek. Arra a célra kiváló, rajtam viszont olcsó pacsuli. A pasim kimondottan felidegesítette magát, hogy miért kell ilyen büntető illatokat magamra tenni. Hogy miért vettem meg? Papíron jó az illata, de a bőrömön már egész mást mutat. Egyébént meglepő és egyben irritáló módon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

avonkormend

2012. szeptember 4.

a barátnőm kapta a pasijától szülinapjára :] nem rossz illat...:] éreztem már jobbat is. :] 5/4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Udreeh

2012. augusztus 3.

A mintából fújtam papírra mind a 4-féle Elite Models parfümből, hazavittem, és többször megszagoltam mindet, ez az egy az, ami szerintem határozottan BÜDÖS, soha nem fújnám magamra!!! Természetesen így nem is fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

dorkaww

2012. július 6.

Nekem ez az illat volt meg pedig általában a gyümölcsös illatokat részesítem előnyben. Nagyon szolid, egyszerű kis illat mégis nem nehezít el és fájdul meg a fejed tőle. Ilyen áron abszolút nyertes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

gerbaud

2012. április 4.

Kissé unalmas és koncepció nélküli illatnak tűnik. Nem rossz, de szerintem nem is jó. Viszont vannak hasonlóképp unalmas parfümök jóval drágábban is, ez pedig legalább nagyon kedvező áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

ludmilla

2012. március 31.

Ár-érték arányban szerintem ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Ár-érték arányban szerintem ötös!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.