Elite Models

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Forróvérű vadmacskáknak
Ez a játékos, ultra-csillogó illat vibráló açai bogyó és zamatos csillaggyümölcs keverékével nyílik, első érzetre is finom örömmel áraszt el. A szívében rejlő érzéki virágcsokor felfedi a finom hercegnő bazsarózsát, jázmint és ibolyavirágot, magával ragadó nőies vonzerőt alkotva. Mindezt krémes szantálfa és paliszander fa alap egészíti ki, mély érzékiséget adva az illatnak.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

CrazyKid

2013. január 7.

Ruhán én egy nap elteltével is éreztem.Az első fújás utáni erősen gyümölcsös illat idővel átmegy egy kevésbé intenzív virágos,számomra púderes illatba.Én nagyon beleszerettem,igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

dreamer

2012. december 30.

Nagyon tetszik az illata, annyit bír mint egy edt általában. Inkább tiniken tudom elképzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 30.

missmisfit

2012. szeptember 3.

Engem a Maoam olvadós rágóra emlékeztet. Fanyar gyümölcsillat valami édes cukorkás alapon. Mintha egy trópusi gyümölcsös Maoamot rágnék, olyan érzés viselni. Nem valami kifinomult, de mindig is szerettem azt az édességet. Pár órát bír, mint egy EDT általában. Fantáziátlannak nem nevezném, inkább koncepció-illatnak, amit széles körnek szántak. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

dubniczalexandra

2012. augusztus 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, hát nekem nem vált be. idáig kb 2x fújtam vele be magam, de nagyon nem bírom elviselni ezt az émelyítő illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Roxanne

2012. augusztus 3.

Drogériában próbálgattam csak úgy kedvemre.
Habár szeretem a gyümölcsös-virágos illatokat, de ez nekem túl rágógumi, túl "vizes". Valószínűleg 6-8 évvel korábban oda lettem volna érte, de manapság jobban vonzanak a koncentráltabb, "mélyebb" illatok.
A szantál viszont nagyon megfogott benne. Jó ötlet. Összetettebbé teszi a kompozíciót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Drogériában próbálgattam csak úgy kedvemre.

maros97

2012. július 2.

Ebben az árkategóriában ez egy nagyon jó parfüm nagyon-nagyon fincsi *.*
( kár,hogy edt és nem edp)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Ebben az árkategóriában ez egy nagyon jó parfüm nagyon-nagyon fincsi *.*
( kár,hogy edt és nem edp)

fioretta

2012. június 28.

Ez az egyik legjobb parfüm amivel eddig találkoztam ilyen árkategóriában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Ez az egyik legjobb parfüm amivel eddig találkoztam ilyen árkategóriában!

Ella

2012. június 19.

Azt mondanám, csak egy sima gyümölcsös illat, de aztán megcsapja valami az orromat: mégis van benne valami "plusz", amitől azt érzem, meg kell szereznem. Valóban trópusi gyümölcsös, de nem tudok rájönni, melyik illatjegy miatt ilyen vonzó számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

juzuha

2012. június 10.

A 4 elite illat közül szerintem ebben van a legtöbb fantázia, és ez a legkellemesebb számomra. A paris szerintem is kicsit unalmas és jellegtelen, london számomra nem is volt finom, new york se tetszett különösebben. Ennek a parfümnek nagyon gyümölcsös délies illata van valóban, nekem egy tál gyümölcs jut eszembe róla, narancsok, citrusfélék.. nyárra kerestem valami könnyed gyümölcsös-virágos illatot, és az ára miatt erre esett a választás, illetve a négy illat közül ez fogott meg leginkább. Később rájöttem hogy annyira nem illik hozzám ez a nagyon gyümölcsös vonal, tehát újra biztos nem fogom venni, de ezt el fogom használgatni, amit már megvettem. Tényleg lehetne tartósabb de mivel alapvetően nyárias illat, és a gyümölcsös jellege alapvetően is elég erős szerintem, annyira nem is baj hogy nem az az extra tartós és 'körüllengős' illat,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

butterfly.6927

2012. április 29.

Jó illatú, de tényleg tartósabb lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Jó illatú, de tényleg tartósabb lehetne.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.