Elizabeth Arden

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamot, írisz

Szívjegyek: liliom, lótusz, rebarbara, gyömbér, orchidea

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyán

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Elizabeth Arden ArdenBeauty EDP - FÚJÓS!
Ár: 1100 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

Cloudberry

2019. március 24.

Imádom. Nemrég jutott eszembe, mikor próbáltam visszaemlékezni, miket használtam általános iskolában. És beugrott, hogy volt Ardenbeauty-m is! Vettem is egyet, fantasztikus áron, 3000 Ft körül 100 ml-s tesztert. Felfújtam, és időutazásban volt részem. Nagyon friss, tavaszi nappali illatnak ideális. Imádom a rebarbarát, oda vagyok ezért az illatjegyért. Én borsot is érzek benne, bár nem látom az összetevők között, de kicsit olyan hatást kelt rajtam, mint egy rebarbarás Salvatore Ferragamo Pour Femme. Biztos a zöld jegyek miatt akkor :) Rajtam tartós is, egész nap éreztem. Amit 3 napja fújtam a pulcsimra, még mindig ott illatozik. Nagyon jó vétel, én ajánlom mindenkinek, akár még ajándéknak is mehet bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

ziadrienn

2018. szeptember 2.

Imádom az illatát ,de nem túl tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Imádom az illatát ,de nem túl tartós

mikkamakka75

2018. április 30.

A rebarbara ès bergamot frissessège, a pötty kis gyömbères pikantèria ès a nyitànyban megjelenő zöld jegyek ellenère rajtam ez egy selymes-lègies, leginkàbb viràgos illat. Tavasszal jò vàlasztàs akàr lezserebb, akàr csinibb szerelèshez. Tartòssàga ès hatòsugara nem tùl izmos, de ezzel èpp egyenes arànyban a parfüm sem dràga. Kellemes, komfortos, diszkrèt. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 30.

Emike

2017. szeptember 13.

Nagyon kis kellemes, hétköznapi ez az illat, nem túl hivalkodó, és részemről a virágillat dominál benne jobban, mint a zöld jegyek. A tartóssága miatt kap csak négy csillagot, mert azzal nem vagyok megelégedve. Nyáron kifejezettem sokat használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

sword

2017. május 28.

Határozottan kellemes nappali komfortillat. Olyan se túl édes, se túl nyers. Diszkrét, finom, és nyugalmat áraszt. Vagyishogy árasztana, ha volna szillázsa. De nincs. Sajnos a hatóideje is is minimális, rajtam nem egészen két óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

KolozsiTimea

2017. április 26.

Nagyon kellemes tisztaság illat rebarbarával,és tartós is.Ahhoz képest hogy egy alacsonyabb árfekvésű parfüm,mégis kellemes kompozíció,én sokszor azt érzem az "egyszerűbb" illatoknál hogy valahogy olyan mintha baltával faragták volna őket :) Először szagolva még ha kellemesek is ,egy idő után bántani kezdik az orromat,kifejezetten elfáradok tőlük,kellemetlenné válnak,nem tudom jobban leírni.De ennél az illatnál ezt nem érzem,csak a kellemes rebarbara illatot.A maga kategóriájában tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

ALettah

2017. február 6.

Ez egy igazán harapós, harsogó zöld illat. Általában szeretem a zöldeket, de vagy az én ízlésem változott, vagy csak túl hideg van még hozzá, de ez az illat most kifejezetten zavart. Erőszakos, csípős, azt hiszem, a gyömbér miatt. Néhány óra alatt lecsendesedik a bőrön, előbújik a magnólia és egy kicsit megszelídíti, de mivel az első két óra alig elviselhető számomra, ez az illat most repül a kívánságlistámról :) Örülök, hogy nem vettem meg vakon, csak az illatjegyek alapján, mert nagyon nem talál hozzám. Látjátok, testvéreim, mindig tesztelni kell !!!
Tartóssága közepes, az üveg egyszerű, nem túl kreatív.
Olyan 6-8 óra után egy nagyon kellemes, friss de krémes valamivé változik, itt végre érzem a "beauty"-t belőle, de sajnos ez már csak akkor érződik, ha az orrom belenyomom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Tartóssága közepes, az üveg egyszerű, nem túl kreatív.

nicestgirl7

2016. szeptember 11.

Lehet, hogy szentségtörő leszek, de nekem ez a parfüm egyetlen módon jön be: EL Modern Muse Le Rouge-ra fújva.
Egészen véletlenül történt, hogy elfelejtkezve arról, hogy a csuklómra már ráfújtam a Modern Muse Le Rouge-t a dm-ben ezt a parfümöt feléfújtam. Utána órákig ámuldoztam a gyönyörűségtől.
Önmagában nekem túl zöld, de a 2 parfüm együtt bombasztikusan mély számomra (és tartós is).
Önmagában nem tetszik igazán. Ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Önmagában nem tetszik igazán. Ezért négy csillag.

Piscinke

2016. június 29.

Szerintem az Ex'cla'ma'tion Dare-re hasonlít, pedig Fragrantica szerint annak tök mások az illatjegyei. Ez nyilván egy kicsit zöldebb, a Dare pedig gyümölcsösebb. Tetszik egyébként, kicsit retró ('90-es évek 2. felére emlékeztet), és van benne elég zöld, amit egyébként is szeretek mostanában, de különösen így nyáron. Emellett friss virágos, és gyümölcsöt szinte semmit nem érezni benne, ami nálam szintén jó pont, nem nagyon komálom a hangsúlyosan gyümölcsös illatokat. Szerintem ez igazi Jolly Joker-illat, minden alkalomra jó, és valószínűleg nagyon sokféle nőhöz illik. Meleg napokon tökéletes. Eléggé szeretem az Arden-illatokat (ha csak egyetlen parfümöm lehetne, akkor az az Arden True Love lenne), ez is egy jól sikerült "darab".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

DeNoirChristine

2016. március 2.

Kellemes,munkába járós tisztaságillat,de semmi több. Igaz,van benne egy kesernyés,teás csavar,de ez nekem nem elég ahhoz,hogy szerelmes legyek. Ár/tartósságban azonban 5-ös,megéri megvenni,ha valaki szereti ezt a vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.