Elizabeth Arden

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   3980 Ft, 5270 Ft és 6060 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamot, írisz

Szívjegyek: liliom, lótusz, rebarbara, gyömbér, orchidea

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyán

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Elizabeth Arden ArdenBeauty EDP - FÚJÓS!
Ár: 1100 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

kicsirita

2016. március 2.

Nem szoktam képeket társítani egy-egy parfümhöz, de most megteszem:

- Elrabolták Emikét a könyvtárosnőt!
- Nemrég történhetett, mert az illatát még érzem...

Csere útján került hozzám, természetesen "vakon" :)
Valszeg nem a illat hibája, de nagyon nem én vagyok, amit sejtettem is mikor az üzlet megköttetett.
Az én összes parfümöm édes, gyümölcsös vonalon van, ez pedig számomra egy virágos parfüm.

Tartóssága és hatósugara megfelelő egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Nem szoktam képeket társítani egy-egy parfümhöz, de most megteszem:

- Elrabolták Emikét a könyvtárosnőt!
- Nemrég történhetett, mert az illatát még érzem...

Csere útján került hozzám, természetesen "vakon" :)

Tartóssága és hatósugara megfelelő egyébként.

Cintia04

2016. január 8.

Nem gondoltam volna, hogy egyszer lesz egy Elizabeth Arden illatom de végül ez a piros kis kedveske kikötött nálam. Igazi kis piros illat.:D Finom, friss virágos, teás illat és ami nagyon tetszik benne, hogy amikor elkezd kibontakozni és szépen letisztul érezni lehet benne a rebarbarát és a borostyánt ami igazán különlegessé teszi. Érdemes esélyt adni neki mert számomra is kellemes meglepetést okozott. Tartóssága meg szuper tekintve, hogy nem egy nagy árkategóriás illat mégis simán leköröz jó pár neves illatot. Nekem picit Giorgio Armani Acqua Di Gioia illatára hajaz. Nekem tetszik és jár az 5 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

baranyeszter

2015. június 24.

Ez az első virágos-zöld illatom. Kifújás után 1-1,5 óráig csak "teszik" kategória, de nem viselném. Aztán átváltozik valami lágyabbá, talán a rebarbara és a lótusz lehet. És a legvégén olyan finom, lágy, a szantálfa eddig soha nem érzett változata. Bárcsak az elejétől ilyen lenne!
Azt bánom még, hogy semmi hatósugara. Nem szeretem a parfümfelhőt, de kedvelem ha egy kicsit kitölti az aurámat egy illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

tundur

Korcsoport: >54
2015. június 19.

Csodás, finom illat! Rajtam nem túl harsány, de körbeöleli az embert. Eddig valahogy az Arden parfümök kimaradtak az életemből. Most rendeltem belőle, teljes vakrendelés volt, nem ismertem egyáltalán az illatot, de nem bántam meg egy cseppet sem. Rajtam virágos, enyhén teás illat bontakozott ki az első próbafújás után. Árban is nagyon baráti, én a 100 ml tesztert 4 800 -ért vettem. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, egyenlőre tesztelem, de majd referálok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 19.

x

2015. január 15.

A friss, csillogó, virágos leirás teljesen ráillik, annyira üde és természetes. Nagyon olcsón elérhető, és bár még nem teszteltem rendesen, nem tűnik gyengének.

Simán lehetne egy senkit sem sértő, nőies, unalmas illat, ha nem lenne ott az a frissen vágott, vagy talán nem is vágott, csak nagyon friss, zöld növényzet üde illata. Ez a plusz zöld csavar különlegessé teszi számomra. Nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz melegben. Egy rakás tulipánt képzelek el, amikor érzem. Remélem, hogy a leszáradása sem lesz uncsi.

Érdekes, hogy mig számomra ez inkább zöld és krémes, mégis illik hozzá a piros kiszerelés. Catherine Zeta-Jones pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

sunbazsi

2014. december 12.

Én imádom. Kb 2 hete használom és nagyon elégedett vagyok vele. Egyedül a tartóssága...de emiatt nem vonok le pontot. Mindenképpen maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 12.

noxibaba

2014. augusztus 9.

Akciósan vettem a Rossmann-ban... Eddig nem tetszettek az ilyen illatok, mindig is az édesekért voltam oda, de ez megfogott. Kellemes, jó illat, ami tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Eszter a panda

2014. március 18.

Pici üvegcsével hozta nekem egyszer a Mikulás és nagyon kedveltem. :) Elfogyott már azóta, de most, hogy eszembe jutott, azt hiszem, nem nyugszok, míg újra be nem szerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Mandula24

2014. március 11.

Én a rossmann-ba szoktam venni a 15-ml-t, de mostanába nem láttam ott. Nagyon szeretem. Magammal vittem mindig és hát nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

szevin007

2014. január 25.

Anyukám vette meg nekem az első üveggel. Vakon, de annál bátrabban hozta haza :)
Kinyitottam, Fújtam a kupakba, megszimatoltuk, nagyon tetszett.
Szeretem ezt az illatot, elegáns és egyszerre bájos :) Megnyugtató, még most is használom.
6. éve tart velem, megtartom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Kinyitottam, Fújtam a kupakba, megszimatoltuk, nagyon tetszett.
6. éve tart velem, megtartom! :)

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.