Elizabeth Arden

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Picipötty, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2013

Fejjegyek: bergamott, citrom, zöld tea, mandarin, szedermálna

Szívjegyek: lonc, arab jázmin, ylang-ylang, zöld tea, tunéziai neroli

Alapjegyek: őszibarack, pézsma, nyír, pézsmamályva

sunbazsi

2016. január 27.

Nagyon szeretem az Elizabeth Arden parfümöket és bár a Sunflowers a kedvencem ezzel is nagyon elégedett voltam, könnyed friss!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

GNóri

2015. december 27.

Az eredeti Green tea nagy kedvencem, és több flankere is tetszik, de ez sajnos nálam nem nyert. A virágos parfümök nem a kedvenceim, nem illenek hozzám. Ez a parfüm egy nagy tavaszi virágcsokor. Könnyed, légies, szellős, finom, nőcis. A friss, tavaszi hangulatot teljesen visszaadja, amikor még harmatosak a reggelek, de napközben már süt a nap, kicsit lengedezik a szellő és nyílnak a virágok..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

nicole74

2015. december 21.

Nagyon hasonlít a sima G.T-ra, de nekem édeskésebb, és tartósabb is. Nyáron lesz az igazi, frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

sanka

2015. december 14.

Kellemes ,finom illatocska, foleg hetkoznapokra, de mar -mar annyira diszkret hogy fujas utan azonnal el is illan. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

heather

2015. március 16.

Húúúú!
Meglátam a heti R- reklámújságban, hogy akciósan az 50 ml 2990.- lesz.Bementem, mert nagyon szeretem ezeket a Green Tea flankereket.Biztosra lehet menni velük: légies, szellő-illatok, könnyedek de nem gyermekdedek.
Mást vártam, de sokkal jobbat kaptam annál, amit hittem! Nem édes, halványan sem. De nem is olyan erős earl grey-illatú az aurám, mint pl. a Summertől.A sok bergamot teszi biztosan annál.
Ez tehát sokkal könnyebb és nem az a szögletesen -szúrósan teás.
Remélem- mivel még nem olyan régi- lehet mad kapni sokáig. Tartós kapcsolat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Húúúú!
Ez tehát sokkal könnyebb és nem az a szögletesen -szúrósan teás.

Picipötty

2015. március 10.

Mint tavaszi reggel illata :3 Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Mint tavaszi reggel illata :3 Imádom.

ursus

2015. január 20.

Pancimanci! Szívemből szóltál :)
Az a fránya lonc nagyon de nagyon jól összeillenek a teával :)
Ugyígy hazafele szaglásztam én is egy kerítésre futtatott sövényt :D Volt, hogy vittem haza hajtást is, hátha megered, de sajnos sose élte túl.
Nagyon kedvelem; várom a tavaszt és a nyarat!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 20.

Pancimanci! Szívemből szóltál :)
Az a fránya lonc nagyon de nagyon jól összeillenek a teával :)
Nagyon kedvelem; várom a tavaszt és a nyarat!!!!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.