Elmex

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém ChitoActive technológiával erősíti a fogzománcot és hatékony védelmet nyújt a fogzománc savak okozta elvesztésével szemben. Nyomokban kagylófehérjéket tartalmazhat.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

mokojka

2017. január 21.

A fogaimon valószínűleg erősített valamit rendszeres használat mellett,mert már nem érzek finom szemcséket a számban pl. evés közben,ha néha lepattant valamelyik fogamból. De! Nagyon gyatra a tisztító hatása! Ezért sokszor felváltva használom más fogkrémekkel,ezt reggel, a másikat este.Az íze nem a legjobb, a fekete negróra vagy nem is tudom mire emlékeztet,de elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 21.

arendasnikolett

2017. január 4.

A fogzománcom erősen el van színeződve. Amióta használom sokat javított a színén és a kedvenc fogkrémem lett. Jól tisztít és az íze nem túl erős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

LathatatlanOzike

2016. november 21.

Kellemes íze van, elsőre volt csak furcsa, de mára megszoktam. Jól tisztít, jó használni, de szerintem nem sokkal tudhat többet, mint az átlagosnak kikiáltott fogkrémek. Nem tapasztaltam a többi fogkrémhez viszonyítva semmiféle negatív hatását, de pozitívat sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Dobin

2016. november 13.

Szàmomra ez a fogkrémek fogkrémje! Nincs erős, meghatàrozó ìze, viszont kellemes. Nagyon jól tisztìtja, védi a fogakat, és a legfontosabb friss leheletet biztosìt hosszú ideig. Szerintem is dràga, de megéri a pénzét, mert hatàsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

orsi1293

2016. október 27.

Nagyon draga es sokkal erzekenyebbek lettek tole a fogaim, mint elotte.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

Nagyon draga es sokkal erzekenyebbek lettek tole a fogaim, mint elotte.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
balazskrisztii

2016. szeptember 8.

Jó ideje ezt használom, csak ajánlani tudom. Picit mentolosabb, mint a többi ELMEX, talán egy picit jobban is habzik, szóval tökéletes! :) És egy kis tipp: ne öblítsétek ki vízzel! Sokkal hamarabb fog hatni ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

szeliger

2016. március 31.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Gyakorlatilag az egyetlen fogkrém, ami mellett nem tapasztaltam fognyaki érzékenységet fogmosás közben sem. Más márkák érzékeny fogakra javasolt fogkrémeivel szemben ezzel teljesen békésen moshatom a fogaimat, nem kell arra gondolnom, hogy mikor hasít bele a fájdalom. Az ízét tekintve semmi különös és a tisztító hatását is megfelelőnek érzem. Szerintem az egyik legjobb fogkrém a piacon, nálam csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

Meszti

2015. december 28.

Nagyon nagy csalódás.. Igazából nem VOLTAK érzékenyek a fogaim..gondoltam plusz védelem és az Elmex márka nem árthat hát.. én is megdöbbentem a hatáson... Merthogy, a termék használata alatt a fogaim extra érzékenyek lett. Fogorvosomtól kaptam mintát, amely a sensodyne rapid volt. Azóta a panaszaim megszűntek. Kop kop...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

csokissex

2015. július 15.

Idáig bevált. Sokkal jobb, mint a narancssárga sima elmex. Az íze kicsit gyógyszeres, de nem érdekel, mert hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

n.tima

2015. május 16.

Szereti, de nem éreztem jobbak, mint a sima elmexet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Szereti, de nem éreztem jobbak, mint a sima elmexet.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1