Elmex

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém ChitoActive technológiával erősíti a fogzománcot és hatékony védelmet nyújt a fogzománc savak okozta elvesztésével szemben. Nyomokban kagylófehérjéket tartalmazhat.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

profectuscat

2013. június 10.

Ma próbáltam ki 2x. Délben, és este. Nálam már erősen látszódik a savak okozta, erózió, illetve alapvetően nagyon gyengék, "puhák" a fogaim. Már 3 fogam (puha dolgoktól is) eltörött. Nagyon sokat szenvedek az érzékenységekkel is, ezért is, meg a fogzománc védelme miatt is vásároltam meg. Szerencsére pont akciósan sikerült hozzájutnom.
A tubus nagyon tetszik, bár ezzel nem mondok semmit. Az állaga (lehet az enyém fura csak) nagyon tömör, szinte hideg kemény vaj állagú.. nagyon nehezen tudtam kinyomni azon a kis lyukon, de kijött :).
Az első használat: nagyon habzik (még nem volt ennyire habzó fogkrémem, de nagyon tetszik, mert nem az a buborékosan, szinte már szénsavasan habzó), inkább kellemesen, puha habos az egész. Amikor mostam, ÉREZTEM, határozottan éreztem (2x is), mintha a fogaim tömörcsontból lennének, mintha védőréteget képezne a fogaimon, nagyon megnyugtató, kellemes érzés volt. Amit még nem említettem: hideg ételek (hűtött víz, fagylalt, hideg csapvíz, semmit sem bírtam, szisszentem amikor hideg ért a fogaimhoz), nagyon kellemetlenek. Kipróbáltam az első (és persze a második) fogmosásnál (olvastam itt volt akinek elmúlt az érzékenysége), mégis mi történik.. és láss csodát! Teljesen jól viselte(m), egyáltalán nem éreztem a hideget, nem éreztem semmi zavaró dolgot. Nagyon nagy bizalmat szavazok ennek a fogkrémnek. Eddig is elmexet használtam (a sárgát, a fogszuvasodás miatt), a fogkövet is szépen távoltudja egyébként tartani.. de ez a lila változat! Én a fogkrémekben nem hittem, de ez bőőőven hozza azt ami rávan írva! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Dark4ngel

2013. május 6.

Mivel több éve küzdök sajnos fogproblémákkal, és a fogorvosom rendszeres látogatója vagyok (sajnos), ő ezt a fogkrémet ajánlotta nekem.

Nagyon szeretem, mert nincs az az erős mentolos íze, egy jól megválasztott fogkefével pedig igazán jó hatást fejt ki. Az érzékeny fogaimat egy hónap után rendbe rakta. Továbbá nem ígéri ugyan, de az én már-már bűnsárga fogaimat orvosi kezelés nélkül annyira kifehérítette, hogy már bátran merek rámosolyogni az emberekre :)

@x Kérdésedre válaszolva, semmi sem fogja visszaépíteni azt ami már elveszett, mert a szervezet nem így működik. Viszont megakadályozza annak további romlását, és az esetleges további komolyabb károsodást.Illetve a fogorvosom szerint rendszeres használat mellett "védőréteget" képez a fogakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

x

2013. május 6.

Hajjajj, a gyümölcsben cukor is van, sav is van, simán el tudom képzelni, hogy árt a fogaknak.

Nekem sose volt zománcproblémám, de tavaly nyáron a fogorvos észrevett két kis kopást, valószinűleg valami trauma okozta, de el nem tudom képzelni, hogy mi. Mintha vésővel kocogtatták volna le. Azóta használok Elmexet meg Sensodynét is, azt remélve, hogy visszaépitik ezt a kis sérülést. Az érzékenység valóban elmúlt, de a sérült rész kicsit besötétedett, ami annyira nem zavar, csak ne legyen nagyobb.

Valaki hozzáértő meg tudná mondani, hogy ezek valóban viszaépitik a fogzománcot, vagy ennyire azért ne higgyek nekik? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Edi001

2013. január 19.

Egy fogorvosi beavatkozás (tömés) közben a dokim azt mondta, hogy fogerózióm van és mutatta is hogy a fogaim vége átlászósódttak az erózió miatt. Azt mondta, hogy sok gyümölcs sav illeve üditők miatt alakulhatott ki. És még akkor kaptam tőle egy ilyen fogrém mini mintát! Nagyon bevált nem az a tolakodóan mentolos dolog és valahogy érzem hogy nem olyan érzékenyek a fogaim! Remélem meg tudom még most az eróziót. Hétvégén azért két nap fehérítős fogrémet használok, mert úgy érzem ez a kombináció jó nekem!
Az ára kicsit sok, de a jó dolgokat meg kell fizetni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Az ára kicsit sok, de a jó dolgokat meg kell fizetni!

silentmobiusvox

2012. december 19.

Az elmex fogkrémek legkedvesebb tulajdonsága, hogy nincs gusztustalan, maró mentolízük, nem habosodnak az orromig... A hatása pedig kiváló, nekem gyerekkori reflux miatt kimaródott a fogzománcom a fognyaknál, mióta ezt használom (elektromos fogkefével), látható és érezhető javulást értem el, korábban a zöld verziót használtam, de úgy hiszem, ennél maradok végleg. Egy ismerősöm magánfogdokija azt állítja, felesleges drága fogkrémet vásárolni, mindegyik egyforma, jobban tenné mindenki, ha sima vizes kefével dörgölné a fogait. Nagy szakember lehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

ponydogcat

2012. december 2.

Tény, hogy drága, de tényleg jó. Most "sima" elmexem van, ami fele annyiba kerül, de ezt is újra fogom vásárolni. Rossz fogazattal rendelkezőknek alapfogkrém !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Dius

2012. november 20.

Ez egy igazi csodaszer azok számára, akiknek érzékeny a fogzománcuk. Nekem sajnos olyannyira le van kopva, hogy évekig szinte semmilyen gyümölcsöt nem mertem enni, mert utána napokig fájt a fogam (a savtartalom miatt). Ez a 4. tubus, amit használok,de azóta egyáltalán nem volt ilyen panaszom, pedig gyümölcsöt is eszek! Azt hittem már csak a korona marad, de úgy tűnik, megúsztam! Nem cserélem már másra, az biztos! Csak azt sajnálom,hogy nem találtam rá előbb....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Samybubu

2012. szeptember 9.

Alapból is elmexet használok (a zöldet), és nem terveztem leváltani, de úgy éreztem a fogzománcomra ráférne némi extra erősítés. Amikor megláttam ezt rögtön tudtam, hogy igaz szerelem lesz, és lőn, valóban az lett. Ezt nem ígéri, de mintha még fehérebbek is lennének a fogaim, és kevéssé érzékenyek is, pedig eddig sem voltak azok különösebben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

redberry.247

2012. július 21.

Ma láttam a Dm-ben, rögtön landolt a kosárban az 1500 pénz ellenére. A sok gyümölcs meg a kedves "fehérítő" fogkrémek szépen kimarták a fogzománcomat, a Sensodyne pedig csak rontott a helyzeten. Annyira rossz volt a helyzet, hogy ha csak mosolyogtam teli foggal, és picit fújdogált a szél, már megéreztem. Használtam már korábban Elmexet, de most konkrétan erre a problémára kerestem. Itthon pedig nem vártam estig, rögtön ki is próbáltam. Hát, egyszerűen csudijó. Az utolsó öblítésnél semmit nem éreztem (pedig hideg vízzel öblögettem, amitől máskor szinte könnybe lábad a szemem), most pedig megettem két szelet nagyon-nagyon cukros dobostortát, és el is felejtettem, hogy hiperérzékeny a fogam. Tényleg csak ajánlani tudom ezt a fogkrémet, akármennyibe is kerüljön (vannak drágábbak is, és fele ilyen "képességűek")!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

tenyitomi

2011. december 5.

Hasonló a piroshoz ebben +ban fogzománcvédő újítás is van.Na az ára az viszont nem hasonlít a piroshoz/1500pénz/75ml/az íze inkább semleges enyhe de jónak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 5.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1