Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Nyuszi1

2012. február 3.

Én szeretem,főleg a gyerekeknek veszem ezt, mert fluormentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 3.

Én szeretem,főleg a gyerekeknek veszem ezt, mert fluormentes. :)

bobikeke

2012. január 30.

Nagyon érzékeny fogaim vannak és hidegre melegre fáj. Ha ezt használom nincs ilyen problémám. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Mypinkworld

2012. január 24.

Nekünk is bevált! A páromnak gyakran fájt, vagy vérzett a fogínye, de amikor áttértünk erre, megszűntek a problémák. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

szaniblue

2011. december 11.

Szeretem az ízét, mert nem túl erős. Tényleg nem olyan műíze van. Nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Dorinaa

2011. december 7.

Jó az íze, nem csípős és remekül használ, szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 7.

Jó az íze, nem csípős és remekül használ, szeretem! :)

tenyitomi

2011. november 15.

Jó ez a fogkrém,nem marja a számat ki,kellemes enyhe íze van,nem az az émelyítően műmentolos,az összetevők is jók

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

sigreti

2011. október 17.

Szerintem is nagyon jó fogkrém. Néha leváltom másra, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon tetszik az íze, nem természetellenesen mentolos. Nem változtatja meg az ételek és italok ízét, ha úgy adódik, hogy fogmosás után 1-2 órán belül eszem, iszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 17.

kisvacok

2011. szeptember 11.

A legeslegjobb fogkrém,amit valaha használtam.
Rossz fogakat örököltem, így rengeteg problémám volt a fogaimmal.
8éve használom az elmexet, azóta gyönyörűek, egészségesek a fogaim.
Én csak Elmexet használok.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

A legeslegjobb fogkrém,amit valaha használtam.
Rossz fogakat örököltem, így rengeteg problémám volt a fogaimmal.
8éve használom az elmexet, azóta gyönyörűek, egészségesek a fogaim.
Én csak Elmexet használok.
Csak ajánlani tudom.

tomthony

2011. július 3.

..én nagyon szeretem. kicsit drága, de megéri beruházni...a fogorvosom mondta, hogy ez nem ilyen kamú fogkrém és tényleg iszonyat magas a fluorid tartalma. Amit én nagyon szeretek benne, hogy nem az az émelyítően mentolos hanem kellemes friss visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

barbel

2011. június 30.

Régóta ezt használja az egész család, nagyon szeretjük. Amellett, hogy kellemes az íze, azaz nem túl erős-csípős, alaposan tisztít és hosszabb ideig megmarad a "tiszta íz" a szájban. Nem a legolcsóbb, de szerintem bőven megéri rááldozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1