Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
cressida

2011. május 14.

A kedvencem, mindig ezt használom. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs semmi illata, íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

réka

2011. április 11.

Kb 1 éves használat után erőteljes allergiát váltott ki.A bőrgyógyász szerint túl magas a fluor tartalma.Évekig kellett flourmentes készítményeket használnom ,amit elég nehézkes felkutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 11.

fagnes1985

2011. április 7.

Nagyon hatásos, nekem csak egy problémám van vele: nem habzik eléggé, és nem elég mentolos nekem. Ezért a 4 csillag. De egyébként egy nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 7.

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Legjobb benne, hogy nincsen agyon mentolozva, drága, de ugyan akkor e legjobb fogkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

feredith

2011. március 16.

A legjobb fogkrém fogszuvasodás ellen. Nem érdemes ezen spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

A legjobb fogkrém fogszuvasodás ellen. Nem érdemes ezen spórolni.

Aquamarine

2011. március 14.

Nem olcsó, de megéri. Nekem még a fogorvosom ajánlotta, és én nagyon szeretem: nem túl erős mint a legtöbb fogkrém, mégis jól felfrissít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

judit87

2011. március 12.

Szerintem megéri az árát.Szerves fluoridot tartalmaz.Jó ízű nem túl mentolos.Szépen tisztít.Sokáig megmarad a "friss íz a szájban" érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1