Elmex

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. október 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az elmex szájvíz hatékony fogszuvasodás elleni védelmet nyújt a napi fogmosás során használva. A benne lévő aminfluorid keménnyé teszi a fogzománcot, és különösen azokon a területeken védi meg a savasságtól (fogszuvasodástól), ahová a fogkefe nem jut el. Különösen hasznos koronát, hidat viselőknek, valamint utazáskor, ha nincs lehetőség fogmosásra.

Kiszerelés: 200 ml

Földes Anett

2012. február 22.

Nem jött be igazán, az pozitív, hogy nincs benne alkohol, de hogy a friss hatás elmegy 3-4 percen belül, az is ziher. Hiába öblögettem fél-egy percig. Az jó benne, hogy a Listerinekkel ellentétben ez nem mar, tehát nem kell vízzel higítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

bettyke

2011. október 23.

Nekem nagyon bevált. Kipróbáltam elég sok márkás és nem márkás szájvizet, de ez hozta meg a sikereket (fogorvosom szerint is). Bár azt mondják, hogy a meridol még jobb, még azt nem próbáltam. De ezzel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.