Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mentolmentes fogkrém homeopátiás kezelésben részesülőknek.

Zsuzsi216

2016. június 3.

Reggelente nem bírok mentolos fogkrémet használni. Szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Reggelente nem bírok mentolos fogkrémet használni. Szerintem nagyon jó.

Kisangyal16

2015. július 25.

Nem szeretem a mentolt, örültem, hogy rátaláltam erre a termékre. Két napi használat után visszatért a fogérzékenységem. Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

narancsfavirág

2015. április 13.

Homeopátiás kezelés miatt vettem először, de azóta is sokszor használom. Nem marja szét a mentol a számat, így tovább tudom mosni a fogam :) Amikor hiányzik a "friss lehelet" érzés, akkor a mentolosat használom. A fogszuvasodás ellen mindkettő ugyanolyan hatékony, és nekem ez a lényeg.

Update: valami nem tetszett a számnak ebben a fogkrémben, bedagadt és fájt, amikor használtam. A sima tesójánál nem volt semmi ilyesmi gondom szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

despoina

2015. április 3.

Nagyon szeretem igazán szuper fogkrém. Borsonyi mennyiséget rakok reggel-este az elektromos fogkefémre és elég is egy alapos fogmosáshoz. Kedvezményesen 600 forintért jutottam hozzá a Müllerben. Jó hogy nem mentolos, nem vagyok igazán mentol örült..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

eveartstar

2014. augusztus 24.

Homeopátiás kezelés mellett használom én is, mivel a gyógyszer mellett nem lehet aromás fogkrémet használni. Meglepődtem, és kellemesen csalódtam a vele történt első fogmosáskor, hiszen egyből mosolyt csalt az arcomra a banán nevű gyümölcsre emlékeztető íz... :D Még senki nem jött rá?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

zsofia93

2014. augusztus 12.

Párom használja homeopátiás gyógyszerek szedése mellett, néha én is kipróbáltam, de nekem annyira nem tetszett, jobban szeretem a mentolos fogkrémeket, de ő teljesen meg van vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Adnilem

2014. június 4.

Nem szeretem a mentolt, így volt időszak amikor gyerekeknek szánt fogkrémekkel mostam fogat. Sok jót olvastam itt az Elmexről és végül vettem egy mentolmentes változatot. Hetente egyszer a gélt használom, a többi napon pedig ezt. Elégedett vagyok, szebbek lettek a fogaim, sárgulást nem vettem észre, viszont nekem sokkal tovább maradnak tiszták (nem érzem annyira a lepedéket) és a zománc is szebb lett (tele volt mikrorepedésekkel a két felső metszőfogam). Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Malachite

2013. szeptember 8.

Kissé furcsa a mentol hiánya, de meg lehet szokni. Én kb. 3 hete használom, és már pár nap alatt elmúlt a fogérzékenységem, és a homeopátiás szerem hatását se csökkentette. Nem tudom sárgítja-e a fogakat a mentol és miegyebek hiánya, mivel mellé Dentomin fogport is használtam. De mivel megszüntette a fogsajgást, egyértelműen jár az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

cioccolata

2013. augusztus 19.

Utálom az ízét, és nagyon hiányzik a mentol. :/ Miért nem tudják pl. citrusos illatúra csinálni, ha már nem mentolos? Nem is értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

krémh

2013. augusztus 12.

Homeopátiás kezelés alatt használtam, de semmit nem ért, nem tisztította a fogaimat, egyszerűen szinte mintha nem mostam volna fogat, így azok nagyon megsárgultak. Így aztán abbahagytam a használatát, és vettem egy fehérítő fogkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1