Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mentolmentes fogkrém homeopátiás kezelésben részesülőknek.

Luca33

2013. június 10.

Homeopátia miatt vennem kellett egy ilyet, amúgy is elmexet használok. Semmi különös, ugyanolyan jó, mint a többi, az íze olyan mint az óvodai Gabi-fogkrém volt anno :). "Enyhén gyümölcsös", írja a gyártó a dobozon,de szerintem meg nagyon egyedi, nem gyümölcsös. Anyum nem bírja az ízét, úgy látszik az a korosztály nem nagyon csípi :)
Nekem túl drága, de muszájból megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Nekem túl drága, de muszájból megvettem.

absinth

2013. február 7.

Egyszer vett apám, és elhasználtam. Semmi extra, de én imádtam az ízét (ízlések és pofonok, anyámnak a gyomra is felfordult tőle). Magamnak nem vennék, mert túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

boxa

2012. július 17.

Homeopátia mellett mindig ezt használom, én jobban szeretem a mentolt de ez is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

napsugar14

2012. június 8.

Nekem igazi megváltás ez a fogkrém, mert nagyon érzékeny vagyok a mentolos fogkrémekre(bár néha elcsábulok, mert a leheletemet csak frissebbé teszik). Nagyon kiszárítja a mentol a nyálkahártyámat és utánna darabokban jön le. A gyerekfogkrémet nem szeretem, szóval marad ez. Csak az ára lenne barátibb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Bibike

2012. május 9.

Igazi felüdülés számomra ez a fogkrém. Érzékeny vagyok a mentolra, így minden reggel és este szépen bedagadt a szám és kipirosodott a bőröm a másik fogkrémtől (eddig parodontaxot használtam főként). Ez szinte megváltás volt. Végre élveztem a fogmosást, anélkül, hogy utána fájna és feszülne a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Ancsi78

2012. április 23.

Én homeopátiás kezelés alatt szoktam használni ezt a fogkrémet. Szeretem a mentolos fogkrémeket, úgyhogy általában azt használok, de ugye az a homeopátiával nem kompatibilis, úgyhogy olyankor kerül elő ez. Dettó ugyanaz, mint a mentolos testvére, az ízét leszámítva. Amúgy egész kellemes íze van, csak fogmosás után hamar elillan.
tenyitomi! a különbség szerintem az aromában lesz. Mert hát ugye aromából sokféle van és íze ennek is van, csak nem mentolos. Szóval nem ugyanaz az aroma lehet mindkettőben. De ez csak ötlet részemről, nem vagyok vegyész:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

ljudith78

2012. április 13.

Bár én nem homeopátiás kezelés céljából használom, egyszerűen csak nem szeretem a mentolos ízt semmiben. Lehet megmosolyogtok, de amíg nem találtam rá erre a fogkrémre, gyerekfogkrémet használtam (a citrusos fogkrémekből is kiéreztem a mentolt, úgyhogy azok se váltak be).
Funkcióját maximálisan ellátja, én nagyon szeretem. Akció esetén szoktam belőle betárazni, mert olcsónak nem mondanám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 13.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1