Avène

Ár:   6688 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. augusztus 14.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok1972

2012. július 5.

ez az egyetlen fényvédő amitől nem érzem azt, hogy nehéz a nagy melegben. próbáltam már sok arcra való fényvédőt, de eddig ez a legjobb, gyorsan felszívódik, nem zsírosít, nem folyik le, lehet rá sminkelni. mondjuk én száraz bőrrel vagyok megáldva, nem tudom zsíros bőrön hogyan teljesít, esetleg kevert bőrön még jó lehet. nálam bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Makk Zsuzsó

2012. június 1.

Eddig ez a legjobb arcra való magas faktorú fényvédő, amit próbáltam. Bár nekem nem kifejezetten zsíros a bőröm, mégsem szárít. Istenien hidratált, selymes-bársonyos volt tőle a pofim, zsírosság vagy fehér maszkhatás nélkül. Igaz hagyott egy kis fehéres, fátyolszerű réteget, de nem lett olyan lemeszelt ábrázatom, mint a fizikai fényvédőkkel. Sőt, nekem kifejezetten egységesítette az arcszínem. Az illatáért külön odavagyok, üde, diszkrét, kicsit hasonlít az Estée Lauder Day Wearéhez.
Valójában 6 csillagot adtam neki, tessék: * * * * * *
Ha még lenne benne valami anti-ageing összetevő, az maga lenne tökély.
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Valójában 6 csillagot adtam neki, tessék: * * * * * *
Ha még lenne benne valami anti-ageing összetevő, az maga lenne tökély.
Ajánlom mindenkinek!

Viki000

2012. március 30.

Még csak 3 napja használom, eddig pozitív benyomásaim vannak. Nem fénylik tőle nagyon az arcom, és nem képez vastag fehér réteget a bőrön. Nem mondom, hogy kicsit sem látszik felkenve, de eddig messze ez a legjobb fényvédő amit próbáltam. Egyelőre pattanásokat sem okozott. Az árát szerintem mindenképpen megéri, akkor is ha nem a legolcsóbb (3600Ft-ért vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

stilusnaplo

2011. november 27.

Nekem ez vált be leginkább a fényvédők közül, ez a legkevésbé zsíros hatású a bőrömön. De ez sem tökéletes ebből a szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

bellavita

2011. június 23.

kicsi méretű kiszerelés, mindennapi használat során hamar elfogy, viszont nagyon klassz, hogy nem zsírosítja a bőrt, maradéktalanul felszívódik. Ez egy fényvédőnél nagy előny, főleg ha valakinek zsíros bőre van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Diisopropyl Adipate, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Dimethiconol, Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Isohexadecane, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Glyceryl Behenate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Polysorbate-60, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.