eos

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Ajakápolók

2017-es limitált kiadás

Az ősz különleges sütőtök ízvilágát mostantól nem csak az ételeidben élvezheted, de ajkaidon is. A fahéj, szerecsendió és szegfűszeg fűszeres keveréke ünnepi hangulattal tölt el. A shea vaj és jojobaolaj puhává és hidratálttá varázsolja az ajkakat még a zord időben is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nekoSX

2018. február 16.

Tényleg igazi téli ízvilág, igazság szerint csak ezért vettem meg, meg már egyébként is vágytam egy ilyen pingpong labdára. Az összetevői is szépek és még a délutáni süti utáni vágyat is képes csökkenteni a kekszes íz illúziójával. Egy örökkévalóságig elég lesz, ezért a magas ár megbocsátható. Az ápoló hatása nem rossz-nem rossz, de szerintem nem is kimagasló, bár az eddig használt ajakápolóim között talán ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

frostbites

2018. február 8.

Pumpkin spice mániás vagyok így már nagyon vágytam rá. Sikerült akciósan hozzá jutni a rossmanban így teljes a boldogság. Az illata nagyon jó, olyan mint a starbuckos ps lattenak. Számomra a hatása olyan mint a többi eos. Kár hogy limitált, ő a kedvenc ajakbalzsamom. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Csodacsibe420

2018. január 29.

Mindent, de tényleg mindent kipróbáltam, az 5 csillagos ajakápolókon át az otthoni csináldmagad olajkeverékekig.... a szám pedig már annyira cserepes volt, hogy naponta szétcsattant, vérzett. ezt az ajakápolót teljesen véletlenül, az "úgyis tökmindegy" stádiumban vettem meg és konkrétan 1 nap alatt varázsolt újra csodás puha ajkakat. Ha tehetném, minden volt sorstársamnak küldenék egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

KisHeni

2018. január 23.

A müllerben találtam karácsony előtt a limitált csomagot a vaníliás társával együtt és mivel régóta fájt rá a fogam lecsaptam rá. A csomag ára 2800ft volt. Ez az illat valami hihetetlen finom, mint a mézeskalácsnak, igazi őszi-téli ünnepi illat. A hatása is rendben van számomra, szépen ápolja az ajkaimat, mint általában az Eos-ok. Eddig a legjobban a kókusztejes még leggyengébben a mentás teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.