eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Anna0604

2016. június 17.

Nekem is ő volt az első! :) Nem gondoltam volna, hogy találok olyan ajakápolót, amit idővel ne utálnának meg az ajkaim. Nagyjából 3 éve csak EOS-t használok. Egyszerűen bevált és kész, ezen nincs mit ragozni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Lacurvaes

2016. május 26.

Az egyik ismerősömtől kaptam ajándékba. A kedvenc kozmetikumom!!! Elég vastagok az ajkaim és ezért sokszor kenem, rengeteg terméket kipróbáltam már, de ez az abszolút győztes. Nem bírnék létezni nélküle. Finom illat, íz és pihepuha ajkak. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

inimini

2016. április 29.

Ez volt az első eos ajakápolóm amit beszereztem még jó 2 éve,külföldön,azóta van már sweet mint-em és strawberry sorbet-em is. Sajnos azt kell hogy mondjam,ez a 3 közül a legrosszabb hidratáló hatású. Jó persze,aranyos a golyó,meg az illata is finom,de nekem elsősorban az a fontos hogy hidratálja a számat (amit a testvérei meg is tesznek,de még hogy!Angelina Jolie ajkakkal szoktam ébredni reggel,ha eperkével vagy mentával kenem be este). Épp ezért csak 4 csillag jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

ZitaNagy

2016. április 15.

Csak nem tudtam ellenállni neki. Nagyon finom az illata, az íze furán édeskés és cuki a csomagolása, de ennyi. Szeretem ugyan, bár nekem ajakápolásra ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

hnikolett

2016. április 8.

Szeretem, jo az illata, kenyelmes, kezreesik:) viszonylag jol hidratal, bar tobbet vartam toluk!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Csilluska

2016. április 8.

Soha nem vágytam különösebben egy ilyen ajakápolóra, nem volt a kívánságlistámon, de nemrég Németországban jártam, és éppen akciós volt az egyik üzletben, így hát megvettem, mert már amúgy is akartam venni egy új ajakbalzsamot. Az összetevöi jók, az íze olyan, mint egy finom rágónak, de a hidratáló hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert nem sokáig szokott a számon maradni, mivel egyszerüen nem tudom megállni, hogy ne nyaljam le. :D Szerintem nem fogom újra venni, ha elfogy, de azért nem bántam meg, hogy megvettem. 4 csillag, mert szerintem egy kicsit drága, eredeti áron nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

2016. március 22.

A Vanilla Mint mellett ezt vettem még meg, úgy vettem észre, hogy ez jóval kevésbé hidratál, az állaga is tömörebb. Az illata sem olyan hű de jó, nálam ő nem lett kedvenc, el fogom kenegetni, de ez csak amolyan egyek jó ajakápoló (annak meg drága).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Tekka

2016. március 22.

Tetszik, hogy olyan különleges és szokatlan formája van, olyan kis aranyos. Először furcsa is volt elhinni, hogy egy ajakbalzsamról van szó,de tényleg úgy van tervezve hogy nagyon kényelmes és egyszerű a használata. Nehéz volt választani, de nagyon tetszik az íze és az illata is, szerintem ez a fajta mindenképpen jó választás, olyan kellemes nyári. Ami a hatását illeti, szerintem kicsit túloznak és a nagy népszerűsége is inkább az egyedisége miatt van, de tényleg jól hidratál és összességében szeretem, hogy újra veszem-e még az majd kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

redakkrisztinaa

2016. március 18.

Az illata nagyon kellemes , tényleg nyárias . Nekem picit a Lipton mangós teához hasonlít . A hidratálása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

szollosiheni

2016. március 10.

Először is, ami nagyon tetszik benne: az illata isteni, nagyon cuki a csomagolása és praktikus a használata, hogy golyó formája van. Nem tudom, hogy ha fogyni kezd, akkor is ilyen kényelmes lesz-e, meglátjuk.
Ami kevésbé tetszik benne, hogy igazából a hatását nem érzem. Megrögzött Carmex-fan lévén, (azzal összehasonlítva) szerintem egyáltalán nem hidratál annyira és többször is kell használni egy nap.
Szóval nagyon aranyos, meg cuki, de a HŰŰŰHAAAA-érzés elmaradt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Szóval nagyon aranyos, meg cuki, de a HŰŰŰHAAAA-érzés elmaradt...

Antioxidánsok: Tocopherol