eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
azutatir

2014. december 23.

Szerintem semmire sem jók ezek az eos ajakápolók. Cuki a csomagolásuk és jó az illatuk, de az ajkakat egyáltalán nem hidratálják, sőt...Maximum pár percig kellemes a viselésük. A Carmex fényévekkel jobb. Szerintem felesleges pénzkidobás az eos, úgyhogy 1 pontot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

quika

2014. december 1.

A hatása szóra sem érdemes, az illata elég műanyag, viszont mikor felkenem, kellemesen krémes, és persze a csomagolása nagyon cuki, viszont táskában való életmód elég erősen nyomot hagyott rajta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

vilexi0609

2014. október 2.

Epreset és a nyárigyümölcsöset használom. De az összes tetszik. Amúgy, már itthon is kapható!! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 2.

zsooofi

2014. szeptember 21.

Jó illata van, tetszik a csomagolása is és jól hidratál is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Jó illata van, tetszik a csomagolása is és jól hidratál is! :)

samuhenrietta

2014. július 8.

Nekem van ilyenem, lemon drop, summer fruit, strawberry és blueberry. Én nagyon szeretem az Eost, nem olyan mint a labello ami tele van vazelinnel és még jobban szárítja a szám. A lemon drop annyira nem tetszik, mert szerintem az egy kicsit másabb mint a többi. A Carmexnél is jobb szerintem, nem lesz száraz tőle a szám. Én megvagyok vele elégedve és nevetséges hogy itthon 1500 és 2000 körül lehet hozzájutni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

enchantment

2014. május 26.

A sweet mint, summer fruit és a honeysuckle honeydew van meg, Amerikából kaptam. Hát nem vagyok elájulva tőle. Nem hidratál kellőképp, gyorsan megunható műanyag ízű és illatú, túlhypeolt. A csomagolása cuki, azért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

terke29

2014. március 30.

Nemrég került hozzám egy Sweet Mint,1500 ft-ért.Már egy ideje fentem rá a fogam,de itthon sem,és Németországban sem kapni,viszont PayPal-om elvből nincs(szétíbéjezném magam :) ),így le is mondtam róla..De aztán jött Bogi :D A dílerem.. :)
Szóval SweetMint:
az illata finom,egyszerre édes,és mentolos(bennevananevében),a hidratáló hatása jó.Na annyira nem,hogy most aztán élni se tudjak nélküle,de egynek jó.Gyorsan kifejti a hatását,a sminkelést vele kezdem,mert mire a számig érek a vakolással,éppen beszívódik,és már jöhet is a rúzs,vagy lipstain.Nem rossz,és nem is hűűdejó.Éppen azt teszi,amit elvárok,de nem tud eltántorítani a kedvenc HimalajaHerbals Kakaóvajas ajakápolómtól,bármilyen cuki is a csomagolása,és bármilyen finom is az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 30.

Szóval SweetMint:

Miliana

2014. március 30.

Nagyon szeretem. Svédországban vettem (elég drága volt, de annyira megörültem, hogy végre valahol - Sephorában - kapni, hogy kicsengettem érte a kb 3200 ft-ot). Nehezen választottam, mert egyiknek sem tetszett igazán az illata, kicsit túlzás, de felkenve nem érezni, ráadásul az íze is jó. A csomagolás cuki, mondjuk tényleg kevésbé praktikus, volt, hogy már kiejtettem a kezemből. Ami zavaró viszont, hogy karcolódik, táskába dobálás követő pár napban már különböző világosabb foltok, karcok kerültek az élénk piros(kicsit pinkes beütésű) gombócra. Örülök neki, hogy áldoztam rá (és utána egy blueberry-sre is, de azt még nem bontottam fel), mert hidratál, tartósan, jobb, mint az aktuális kedvencem, a blistex - ami viszont itthon kb 8adannyiba kerül, szóval egyszeri élménynek jó ez, de örülök, hogy nem tudok a megvételéből rendszert csinálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

kissnoncsa

2014. február 18.

Nekem a summer fruit verzió van meg, őszintén szólva remek illata van a dobozban, de a számról nem szívesen nyalogatom le... Nem hagy nagy zsíros réteget maga után, ami nagy pozitívum a többi lib balm-mal ellentétben és a kiszerelése is remek. Viszont mindezek ellenére túl van árazva kicsit már bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 18.

Pandácska

2014. február 14.

Jól hidratál, összetevői szépek, semmi rosszat nem tudnék rá mondani, illata és íze finom, bár egy picuri fokkal a strawberry sorbet változatát jobban kedvelem :) Csomagolása nagyon tetszik! Szeretnék több változatot is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol