Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

illatcsálád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: guava, zöld alma, görögdinnye, virágos jegyek.

Ár: 3.800 + posta , Eladó: csipihusi
Állapot: 30 ml/ kép, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Elõre utalás után postán maradò ajánlott

via0408

2018. április 13.

Ezerszer megállapodtam már magammal, hogy nem veszek úgy parfümöt, hogy előtte nem szagolom meg. Biztos vagyok benne, hogy ez az illat sokaknak tetszik, de nekem a fejfájós határán mozog. Nagyon vizes, túl dinnyés, és lehet, hogy a kiötlőjét a piña colada koktél ihlette meg, de rajtam ennek se kókusz, se ananász illata nincs, csak valami megfoghatatlan, természetellenes, dinnyés édesség. (Ha már dinnyés, az idei Escada költemény, a Sorbetto Rosso szerintem sokkal jobb, még akkor is, ha sokkal monotonabb). Főleg a szintetikussága zavar. Ahogy leül a bőrre, már egy kicsit elviselhetőbb - kevesebb dinnye, több kókusz és ananász -, de nekem még így sem igazán tetszik az elegy. A cédrus nagyon előre tolakszik a végére és furcsa lesz az összhatás. Még pár esélyt adok neki, mert 1) fizettem érte, 2) a hajamon jó illata van, de egyelőre nem látom úgy, hogy egymásnak valóak vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Vaslady

2017. október 6.

Tegnap bőrön teszteltem,ma papircsikon is.
A kókusz keveredik az ananásszal,ez a kezdés.
Majd marad egy naptejre emlékeztető alap,nekem ez marad a bőrömön.
Ez érdekes,mert viszont papircsikon,egy ananászos-kokuszos-dinnyés csoda.
Szóval egy jól sikerült naptej,sajnos.
Mert addig ok,mig a strandon naptej illatú vagyok,de nyáron azért szeretnék egy parfümöt,egy illatot.
Nagyon sajnálom,hogy nem a gyümölcsök lettek a befutók,de nekem igy nagyon nem.Lepontozni nem akarom,mert tartósnak bizonyult,de lettem szerelmes,igy csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Tegnap bőrön teszteltem,ma papircsikon is.
A kókusz keveredik az ananásszal,ez a kezdés.
Majd marad egy naptejre emlékeztető alap,nekem ez marad a bőrömön.
Ez érdekes,mert viszont papircsikon,egy ananászos-kokuszos-dinnyés csoda.
Szóval egy jól sikerült naptej,sajnos.

Asianlover

2017. március 17.

Elsőre inkább az édes-gyümölcsös oldala érvényesül, főleg az ananász. A lecsengésében viszont nálam csak a kókusz marad és valami fásság, teljesen meglepő módon tehát nem a megszokott szirupos-gyerekrágós Escada-feeling. Kíváncsi leszek, hogy a nyári hőségben mennyire változik ez. És eddig nekem is ez a legtartósabb (Sexy Graffitti, Moon Sparkle).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

tgerika74

2017. március 15.

Télre túl nyárias, gyümölcsös, nyárra meg túl édes. De amúgy az Escadákból nekem ez tetszik a legjobban. Nagyon tartós, és nemigen változik a nap folyamán, amit én direkt szeretek. Kevés kell belőle, mert túlfújva olyan, mintha valami túlédesített egzotikus gyümölcskoktéllal öntötted volna le magad. Mondjuk Pina Coladával:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

pomme

2016. november 24.

Rajtam főleg kókusz és ananász sok tejszínnel és rengeteg cukorsziruppal. Nagyon édes, krémes, és van benne valami cukorkaszag, ami a gyerekkoromra emlékeztet, talán pillecukor. Nem vagyok nagy édességrajongó, nézzétek el nekem :D Amikor megjelent, tél volt, pufikabátban vacogtam a Müllerben és örömtáncot jártam, hogy végre itt van! Magamra fújtam, és úgy görbült le a szám, mint egy ovisnak, akinek megtiltják a szülei hogy télen egy szál tüllruhában Elzásat játszon a hóban. Felé se néztem vagy 2 évig. Száraz, sós kókusztejes-guavás kutyulmánynak éreztem, mint amibe csak beledobálták egymás mellé a gyümölcsöket valami férfiasabb verzióban. Nagyon elkülönült minden illatjegy, durván és élesen. Aztán úgy voltam vele, egy esélyt még megérdemel, rendeltem mintát és voilá! Átlendült a másik végletbe a melegebb idővel együtt. Ez már egy kicsit túl sok, túl édes, de inkább ez, mint az első benyomás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Luna1024

2016. november 5.

Ő is igazi kis finomság! :)
Kicsit meglepődtem, hogy kevesebb pontja van, mint a többi nyári Escada-nak, mert a sok limitált kiadás-minta között, amiket rendeltem, nagyon tetszik ez is. Persze az Escada limitált kiadásai alig térnek el egymástól, ez is nagyon hasonlít a többire, szóval aki valami nagy újdonságot vár, az valószínűleg csalódni fog. Én felkenéskor nagyon kellemes, intenzív illatot éreztem, de ha nem olvasom, hogy görögdinnye van benne, nem valószínű, hogy erre gondolok. :D Viszont így újra megszaglászva magamon, tényleg arra hasonlít. A virágokat - szerencsére - nem nagyon érzem ki belőle, max. abban segítenek, hogy kicsit letompítják az illatot, ami így édeskés ugyan, de talán nem olyan édes, mint a többi nyári Escada, ez különbség lehet. Az eredmény - szokás szerint - egy édeskés-gyümölcsös illat, ami az Escada-tól elvárhatóan a nyarat hozza vissza, nyárias gyümölcsökkel, könnyeden, vidáman, kellemesen, gondtalanul - és nagyon nem tartósan... Ez is szinte pillanatok alatt elillan, de annyira tökéletesen hozza vissza a nyár hangulatát, hogy nincs szívem nem 5 pontot adni neki, miközben jól sikerült. Azért a befutó továbbra is a Taj Sunset, de ha azt nem sikerülne beszerezni, ezt is jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Ő is igazi kis finomság! :)

mafalda

2016. október 20.

Nagyon finom dinnyés illat!! 💋 escada 5 *

Update.
Látom sokak szerint nem hasznos h ebből a parfümből én a dinnye illatát érzem ki leginkább pedig ha valaki pont dinnyés parfümöt keres, vagy pont nem szereti azt és el szeretné kerülni, nekik biztos segít a véleményem...
És rajtam extra tartós, úgy látszik az én bőrömmel jól kijönnek escada limited illatai.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Nagyon finom dinnyés illat!! 💋 escada 5 *

Update.

bjnczk

2016. október 2.

Az illatát nagyon szerettem. Mivel EDT, így nem a legtartósabb parfümök közé tartozik. Fiatalos, gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

bogca93

2016. május 27.

Egyszerűen imádom! Tökéletes nyárra. Édes, én dinnyét és ananászt érzek rajta leginkább. Csak kánikulában szoktam használni, akkor adja ki ezt az édes, fülledt illatát amit annyira szeretek. Amíg elérhető lesz nyáron mindig lesz itthon belőle :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

KuliKali

2016. április 24.

Pár éve kaptam karácsonyra,mert nagyon vágytam egy Escada parfümre,aminek azóta sem emlékszem a nevére,a lényeg hogy nem ez volt az.Nekem ennek ellenére betalált,sokat használom,nagyon édes illat,mondhatni émelyítő,de a környezetem szereti rajtam és én is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.