Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

illatcsálád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: guava, zöld alma, görögdinnye, virágos jegyek.

ViviAnne

2016. április 23.

Hatalmas reményeket fűztem hozzá, mivel a kókusz is ott van az illatjegyek közt, de hatalmas csalódás volt. Az Escada limitált illatai közül ez a leggyengébb láncszem számomra, pedig én imádom az ultra édes illatokat, ez mégis annyira emlékeztet egy gyerek parfümre, hogy egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy olcsó, gyerekeknek szánt parfümnek is pont ilyen illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

necra

2016. február 29.

Egy az egyben Avon Today Tomorrow Romantic, de én azt nagyon szerettem :)

up.Már majdnem felraktam eladásra, mert sose használtam, de gondoltam teszek még egy próbát. A párom megpuszilt és el volt ájulva az illatomtól. Úgyhogy marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Egy az egyben Avon Today Tomorrow Romantic, de én azt nagyon szerettem :)

khaleesiM

2015. december 21.

Első Escada parfümöm lett a fent nevezett kisasszony. :) Nem ismertem, az illatjegyei alapjàn kellemesnek gondoltam, így megvettem itt, nagyon kedvezményes àron és a helyzet az, hogy maximàlisan elégedett vagyok. Nagyon finomnak tartom, isteni gyümölcsös...ugyanakkor kellően mély. Igaz, hogy nem most van itt az ő ideje még, nyàrra való, azt írjàk róla....àm valahogy ebben a borongós-nyàlkàs "téli" időben jól esik érezni mégis. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Ginus

2015. szeptember 9.

Nagy Escada-imádó vagyok és hát.... a mindenem ez a parfüm! Kókusz-ananász-tengerpart-pálmafák-trópus <3 MInden, ami jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

bellehercegno

2015. augusztus 25.

Ultragagyi gyümölcsös cucc,még csak parfümnek sem nevezném.Katasztrófa.Nem tudom,mi történt az Escada-ház tájékán,utoljára az Incredible Me volt tőlük értékelhető,bár attól sem estem éppenséggel hanyatt.A Born In Paradise elképesztően tolakodó,geijl,szirupos és jellegtelen gyümölcsösség.Kb. 12 éves kislányokon tudnám csak elképzelni.Én kérek elnézést mindenkitől,akinek belopta magát a szívébe,de előttem rendesen leszerepelt.1 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 25.

kicsirita

2015. május 22.

Most kaptam a páromtól.
Palackozott tengerparti nyaralás koktélokkal.
Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Most kaptam a páromtól.
Palackozott tengerparti nyaralás koktélokkal.
Nagyon tetszik!

Quebeck

2015. április 20.

Megvettem. Kár volt, mert a parfümériában még tetszett, de itthon egyszerűen már nem bírtam elviselni magamon, annyira édes. Feltettem eladásra, hátha valakinek jobban bejön, mint nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

nyarigabi

2014. december 29.

Ma megőrültem, és ebben a nagy télben ezt viseltem a kis mintámból. Trópusi gyümölcsös édesség, nagyon jó érzés volt egy ízig-vérig nyári illatot viselni, egyre jobban tetszik. Rajtam nagyon mangós. Persze a tartóssága egy nagy nulla.

A régebbi Escada-k jobban bejöttek (Moon Sparkle, Rockin' Rio), ez az illat nem mond nekem semmit. Édes gyümölcs, ennyi. A Moon Sparkle-t imádtam, de a tartóssága botrányosan rossz, a második üveg után megfogadtam, többé nem költök limitált Escada illatokra. Ha kapnám elfogadnám, de nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

lysza1985

2014. június 17.

Nekem a legtöbb escada illat bejön, így ez is.kicsit édes, de jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Nekem a legtöbb escada illat bejön, így ez is.kicsit édes, de jó.

yorkshirerosesamy

2014. június 16.

Rendeltem egy termékmintát,nekem túl édes,túl émelyítő,inkább megenném,mintsem magamra fújnám.Ha ajándékba kapnám elfogadnám,hogy nyaranta otthon befújjam magam vele,de pénzt nem adnék rá ki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.