Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

illatcsálád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: guava, zöld alma, görögdinnye, virágos jegyek.

alycethetyger

2014. június 12.

Én első nekifutásra adnék neki egy hármast. Tegnap sikerült beszabadulnom egy Müllerbe és annyi jót hallottam róla, hogy gondoltam kipróbálom.
Az lett az akcióm vége, hogy a párom teljesen el volt ájulva tőle, de én csak egy kislányos, néhol erősebb, néhol gyengébb gyümölcsillatot éreztem, és semmi más nem járt a fejemben, csak az, hogyha ez lenne a Paradicsom, akkor ez nem az enyém.
10 perc után már kifejezetten középszerűnek éreztem, 30 perc múlva pedig - furcsa, de - valamilyen kellemetlen, izzadtságra emlékeztető szaggal párosult a kókusz.
Én még keresgélem a nyári illatom, ő nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Én még keresgélem a nyári illatom, ő nem az igazi.

Aquariusgirl

2014. április 21.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Nekem ez a hűdehawaiiémelygés is horror :-( A régi emlékek miatt 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

karina

2014. március 17.

Amikor eloszor fujtam a tesztcsikra, el voltam ajulva. Masodszor is nagyon kellemes volt. Aztán fújtam a csuklómra. Az illat körülbelül semmit nem változott a bőrömön, ami nekem kicsit furcsa... Viszont mire hazaertem a Douglasbol, már konkrétan nyűgös lettem, annyira elegem lett az illatból:( Hosszú távon nem tudom mennyire tartós, de én kb egy óra múlva lesikáltam magamról azt az egy fujast, szappannal, borradirral mindennel. Addig még érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

szandrah86

2014. március 12.

Igazi nyari illat csak is akkor tudom elképzelni használni. Edes-gyümölcsös de nem tolakodó,fullasztó. Megvan az új kedvencem??? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Malachite

2014. február 27.

Mesés illat, olyan mint valami egzotikus álom: Tengerpart, szirupos-édes koktélok, napfény és nevetés egy nagy csokor egzotikus virág alatt - mind egy illatba öntve, ez volna a Bon in Paradise. Csak sajnos éppen addig is tart, hamar felébredünk, és az illat sehol...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

simikitty

2014. február 27.

Sajnos az áhított parfüm helyett ezt sikerült kapnom egy véletlen folyamán :( Elmentem a legközelebbi drogériába, megszaglásztam. Kellemes nyári tengerparti illata van, érezhető az ananász és a kókusz finom keveréke és a csuklómon tartósnak is bizonyult. Azért nem kapja meg az 5 csillagot, mert nem ezt a parfümöt szerettem volna, és ami a vágyálmom évek óta. Emiatt szeretnék megválni tőle. Kibontatlan, fóliás, 50 ml-es kiszerelésű várja gazdáját! Akit érdekelne itt érdeklődhet, olcsóbban adnám mint a boltban. simikitty@citromail.hu. Ettől függetlenül aki kimondottan nyári és gyümölcsös parfümöt szeretne annak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

regica

2014. február 13.

Dejooo Köszi :) nagyon fincsinek ígérkezik *.*

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Dejooo Köszi :) nagyon fincsinek ígérkezik *.*

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
GlamourAndStyle

2014. február 13.

Hohóó! A Rockin' Rio óta az első Escada ebből a szériából, ami felkeltette az érdeklődésemet és szégyen bevallani, de csak azért, mert rátettek a dobozára egy szép, szabályos kókuszdiót. Ami a legjobb, hogy kedvenc kis kókuszom, nem csak a "paradicsomi hangulat" fokozásaként került a dobozra, hanem tényleg főszerepet kapott.
Ízig-vérig nyári darab, mást nem is tudok hozzá elképzelni csak verőfényes napsütést, 30 fokot, vízpartot, sütkérezést, felszabadult nevetést, Hawaiian Tropic naptejet és hajnalig tartó bulizást Pina Colada koktéllal. Annak ellenére, hogy még messze van a nyár és még nem kapott el a szokásos tél végi nyár után való ácsingózás, isteni érzés volt beleszippantani A NYÁR ILLATÁBA és érezni azt a vidám felszabadultságot, amit akkor szokás. Nincs túlbonyolítva, azt nyújtja amit ígér, igazi kókuszos naptej illat egy kis ananásszal és görögdinnyével, nem mondanám nőiesnek, sem dögösnek, sőt olyan, mint egy őszinte, cserfes kislány, de néhanapján kell ilyen is, főleg egy felhőtlen nyári napon. Sok év után újra gondolkodóba estem...viszont van még időm, ahogy melegszik az idő, eldől majd a sorsa! :)