Best of Beauty 2019

Escada

Ár:   7499 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   7499 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatjegyek: gyömbér, magnólia, vanília, tonkabab, fahéj

klau810614

2018. június 8.

Rajtam ez konkrétan semmi😞 fújom de nem érzem csak valami halovány édeskés illat. Sajnálom ,mert szeretem az Escada illatait...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Timi01

2018. május 5.

Aranyos üvegben kedves kis illat :). A gyömbért és a magnóliát érzem csak, vaníliát csak akkor ha az orrom fél centire van a bőrömtől. Felfújás után nem változik, rólam sajnos nagyon hamar elillan (3 óra után mintha ott sem lett volna). Tavaszra-nyárra tökéletes nappali illat. Ezt a parfümöt még ajándéknak is el tudom képzelni, olyan kis biztonsági játékos kategória, nem nagyon lehet mellélőni vele, szinte bárkihez illik. Nagyon sajnálom, hogy csapnivaló a tartóssága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

softsummer

2018. április 24.

Nagyon különleges illattal rendelkezik, amivel ritkán találkozom. A legjobb szó rá, hogy sejtelmes, könnyed, bájos. Akár azt a jelzőt is mondhatnám, hogy magával ragadó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

angelina69

2018. március 22.

Ennek az illatnak is már többször neki futottam. Annyira csábos, légies az üvege, hogy nem tudok neki ellenállni, és kivétel nélkül fújnom kell belőle magamra, ha drogériába tévedek. Persze nem csak az üvege csábít, mert a tartalom a lényeg. Az általam eddig ismert Escadakhoz képest ez egy sokkal könnyedebb illat, és szerencsére nem az édes kategória. Legalábbis rajtam nem. Meglepő módon én eper-málna illatot érzek a kifújást követő néhány percben, ami később egy teás, krémes, enyhén fűszeres illattá változik rajtam. Nem kondenzcsíkos illat, inkább bőrközeli. Ugyanakkor vidám, üde, kisboldogság illat. Szerintem tavasz és nyár az ideje. Lehetne tartósabb, de hát a bőrközeli illatok becsapósak, mert az orrunk gyorsabban megszokja azokat, és mi nem érezzük, de mások még mindig érzékelik. Tetszik... de a pénztárcám és a józanság határt szab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

rekamelang

2018. január 2.

Nagyon finom, friss, sejtelmes illattal rendelkezik! A szüleimtől kaptam 30. születésnapomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

mayernoemi

2017. december 5.

csoda ez a parfüm.én a függője lettem,nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

csoda ez a parfüm.én a függője lettem,nagyon finom az illata.

agica721

2017. október 27.

Gyumolcsos illat ,amolyan szolid modon.Nincs benne rafineria,nem igazan valtozik az ido mulasaval.Elonye h 4-5 oran at is kitart.Semmi ujdonsag nincs benne, de nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

poussemousse

2017. október 22.

Kedves illat, valamiért az egyik Escada kedvencem, a Cherry in the air jut róla azonnal az eszembe. Kifejezetten nyárias, szinte már lenge. Örömmel próbáltam ki magamon az egyik legújabb illatát a parfümháznak. Mindenképpen a legjobbak közül való (szerintem nem minden Escada illat fincsi). Kislányom is élvezettel illatokat rajtam. Sőt, a tartóssága sem rossz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Montelino

2017. szeptember 15.

Egy mintát választottam vásárláshoz. Nekem tetszik ez az illat. A csomagolása szerintem a fiatalokat célozza meg. Tipikus escadás szörpillatra számítottam, de ez jóval kellemesebb. Az utóbbi 2-3 év illatai nem hoztak lázba az Escada házatájáról, de ez más. Ősztől tavaszig hordható illatnak tartom, 1 hete egy melegebb napon úgy gondoltam majd inkább ősszel... szerintem eljött az ideje. Napközben és este is viselhető, nem ordít, finoman helytáll, nem fullad tőle az ember környezete. Nem egy femme fatale illat. Kellemes, jól érzem magam ha viselem. Idővel majd biztos beszerzem, jelenleg több drága parfümöm van, csak ez tart vissza. Nem olcsó, de 20% gyakran lejön a külföldi Douglasban\Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.