Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. november 9.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Asianlover

2022. január 15.

Ez sem az én Escadam lesz :( kifújás után pár percig egészen meghatározhatatlanul kommersz kis katalógus illat, itt még inkább cseresznye virága, mint maga a cseresznye. Aztán lassanként átmegy egy gagyiland, likőrös kis cseresznyébe. Csalódás ez az illat, ha az ember a Cherry in the Air felélesztésében reménykedett. Természetesen - mint minden kellemetlen illat - ez is meglepően ragaszkodó rajtam... besírok, hogy egy Flowerbomb meg a Ruby Orchid konkrétan 10-15 perc alatt lepattan rólam, ez bezzeg 4-6 órán át simán elmuzsikál. Hát, ez jutott nekem :)
Mindenesetre 2 dolog biztos: Escada-fronton még mindig a Flor del Sol a legkedvesebb a számomra az utóbbi évek megjelenései közül, és az újonnan megjelent Taj Sunset, ezek valódi édes, töményen gyümölcsös fiatalság-jókedv illatok. Cseresznye kategóriában pedig ehelyett még mindig a Candy Glosst vagy a JHG Mmmm illatát ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.