Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

llatösszetevők: narancs, passió gyümölcs, mangó, őszibarack, magnólia, pézsma, fás jegyek

Vaslady

2018. október 29.

Nekem a 2011-es kiadásból van illatmintám.
Könnyű,pihe könnyű kis nyári illat,gondtalan nyár...és kicsit már túlságosan kislányos...és komolytalan :(
Az üvege szép,de nem érzem magaménak,inkább kissé gyerekes,mint nőies....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Nekem a 2011-es kiadásból van illatmintám.
Az üvege szép,de nem érzem magaménak,inkább kissé gyerekes,mint nőies....

Luna1024

2018. április 23.

Ismeretlenül vettem itt egy nagyon kedves lánytól ezt a csodát, alig pár napja (köszönöm, Nóri!!!!). Nem igazán tudtam, mire számítsak, de nem is aggódtam túlzottan - úgy gondoltam, mellélőni vele nagyon nem lehet, az Escada szerintem eléggé egy kaptafára készíti ezeket a limitált kiadásokat, de mivel én nyáron pont az ilyeneket szeretem, ez nem akadályoz meg abban, hogy megpróbáljam begyűjteni az összeset. :) A kocsiban kb. pillanatok alatt téptem szét a csomagot, majd hámoztam ki belőle a parfit: gyönyörű Escada üveg, már a külleme is olyan gondtalan, nyárias, öröm kézbe venni. Magabiztos nyugalommal fújtam kettőt magamra, gondolván, hogy a megszokott édes-cukros gyümölcskoktélt kapom - és annál nagyobbra kerekedett a szemem, amikor nem így lett! Ez bizony nem a megszokott édes, ananászos-kókuszos trópusi izéke (amiket - bár ciki bevallani -, olyannyira imádok a mai napig :D), szóval lényeg a lényeg: más, mint az általam eddig próbált Escada-k. Érzem a gyümölcsös jelleget, de rajtam sem az az uralkodó, inkább a szantálos-pézsmás-fás vonal, meghintve nagyon visszafogott mennyiségben nyári szezonális gyümölcsökkel. Egyáltalán nem olyan édes, senem annyira gyümölcsös, mint gondoltam, ennél fogva egyúttal felnőttesebb is, mint a legtöbb általam ismert Escada.
Ha őszinte szeretnék lenni, engem egy az egyben egy trópusi gyümölcs illatú SAMPONRA emlékeztet, nem kifejezetten parfüm-illat, viszont érdekes módon ez most nem zavar, sőt! Kifejezetten TISZTA, ugyanakkor mégis nyárias, nőies, igényes illat! Be kell valljam, először csalódott voltam, félre is tettem a kocsiban, elkönyvelve, hogy "nem rossz, de jó, hogy nem költöttem rá egy vagyont", de mivel most hétvégén vidékre utaztunk, és nem vittem magammal más parfümöt, csak őt, "kénytelen voltam" tovább próbálgatni, mert hát olyan ugyebár mégse lehet, hogy ne legyen rajtam parfüm két napig... :D Mire véget ért a hétvége, nemcsak hogy megkedveltem, hanem egyenesen a függőjévé váltam, egyszerűen imádom! Szívesen fogom viselni kánikulában is, ezt már most látom, és ebben az sem akadályoz meg, hogy a hiperérzékeny szaglású Nevelőapukám itthon konkrétan "le-locsolókölnizte"...

A többi, szerintem botrányos tartósságú Escadától eltérően Ő még a bőrömmel is úgy-ahogy jóban van, rajtam eddig a legtartósabb tagja a sorozatnak. Este 5-6 óra környékén fújtam magamra, és még éjfél után is érezhető volt tisztán a bőrömön, sőt tovább is ott lett volna, de lezuhanyoztam magamról szegényt. Oké, azt a 6 órás tartósságot úgy értem el, hogy ipari mennyiségben tolom: kb. 5-6 fújás, minden létező pulzuspontomra 1-1... De ezzel mondjuk nem dicsekszek hangosan, ha nem muszáj... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Dobika

2016. szeptember 27.

Itt a krémmánián cseréltem. Kellemes illat, nem túl tartós, igazi nyarat idéző. Az én bőrömön akkor tetszik miután lecseng, szóval kicsit játékos, ami szerethetővé teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

enci89

2015. augusztus 6.

Imádom. Amikor először jött ki limitált kiadásként 2004-ben ,akkor nagyon odáig voltam érte. Gondoltam nosztalgiázok, és megveszem újra. Igazi nyári gyümölcskoktél, és nem tartozik a vattacukros émelyítően édes illatok közé. Úgyhogy tökéletes...lenne, ha tovább tartana mint 2 óra. Igen, sajnos csak ennyit bír :( Csak az imádni való illata miatt és a régi szép emlékek miatt adok neki 3 csillagot. Még egyszer nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

meaviolet

2014. november 19.

Bécsi szuvenír, és a nyaram meghatározó illata, illetve a legelső Escada parfümöm. Imádom, tényleg igazi trópusi gyümölcskoktél :))) Textílián, ágyneműn, ruhán, sálon iszonyat tartós, bőrön kevésbé, de ettől függetlenül imádom az utolsó cseppjéig. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

jud678

2014. május 9.

Már először is kétségeim voltak ezzel az illattal kapcsolatban, de mostanra már egyenesen zavar. Voltak ennél jobb Escada parfümök is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Aquariusgirl

2014. április 21.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Nekem ez is horror :-( A régi emlékek miatt 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

Wendy

2013. október 19.

Szerintem nagyon jó kis illat. Olyan fiatalos, pont nekem való!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Szerintem nagyon jó kis illat. Olyan fiatalos, pont nekem való!:D

nyufiphone

2013. október 1.

Nyáron a müllerbe le volt akciózva tinikorom egyik meghatározó illata. Akkor szaglásztam meg előszór, amikor Tunéziába indultam. Nekem erről az illatról ez jut az eszembe. Azóta már idősebb lettem, de még mindig ízlik. Idén nyáron sokat használtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Tündérvirág

2013. augusztus 27.

Túl gyümölcsös, túl kislányos, túl komolytalan. Van, akihez illik, de nem hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.