Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2015. május 4.

Szárazon és nedvesen is használható.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cicaslany91

2013. augusztus 29.

Én csak púderként használom, de annak tökéletes :) Jól mattít és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Én csak púderként használom, de annak tökéletes :) Jól mattít és tartós is :)

evelin0710

2013. augusztus 28.

Én is ma vettem 350 FT-ért, a 20-as árnyalatot. Még csak így simán önmagában próbálgattam... Hát vizesen kipróbáltam, de szerintem úgy semmit nem ér, borzalmas. Púderként próbáltam, úgy egész jól fed, de majd még kipróbálom alapozó fölé is.
A csomagolása nagyon praktikus, picike, tükörrel és szivaccsal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

A csomagolása nagyon praktikus, picike, tükörrel és szivaccsal.

biolumi

2013. augusztus 28.

350 Ft-ért vettem meg a 10-es árnyalatot.

Max Factor alapozó felé púderként felvittem és teljesen elfedte a bőrhibáim,ráadásul egész nap bírja.Csodálatos! :)

Alapozóként viszont szörnyű! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

350 Ft-ért vettem meg a 10-es árnyalatot.

Alapozóként viszont szörnyű! :D

turquoise_pianist

2013. augusztus 27.

350 forintért bőven megérte, táskába dobós púdernek pont jó lesz a csomagolása miatt, amúgy semmi probléma vele, egy átlagos púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

vadi

2013. augusztus 24.

Ma vettem a Rossmannban, mert 349 volt, és a púderem már fogyóban van. Hát.. csak szárazon próbáltam ki, de úgy egész jó. Elegendően mattít és fed, szóval nekem mindenképp megérte, de nem csodaszer..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

abbey94

2013. augusztus 23.

nekem púderként bevállt :) jól fed mattít sokáig tart :) csak azért adok 4 csillagot mert szerintem ez alapozónak használhatatlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

papupanni

2013. augusztus 7.

Bevallom, vizesen nem merem kipróbálni. :D
Nem is tudtam, hogy ez ilyen különleges termék, csak azért vettem meg, mert 349 Ft volt.
De nem rossz púder. Nem mondom, hogy hű-de jó, de jól mattít, és azért van fedése. Nagyon tetszik a kiszerelése... Hogy ilyen széles, de lapos, és, hogy van benne egy kis tükör. Nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem megérte az árát.
4-est adok neki ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Bevallom, vizesen nem merem kipróbálni. :D
4-est adok neki ár-érték arányban.

horvathm

2013. április 7.

Én is azért próbáltam ki, mert érdekelt a kettős (száraz, nedves) használat. Azóta csak utazáshoz használom, ha megkopna a normális alapozó, legyen nálam valami. Önállóan nem igazán jó, nedvesen sem fed. Én szárazon használom púderként, de csakis napközbeni javításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Hajna

2013. január 31.

Ez valami hihetetlenül rettenetes termék. Alapozóként nem használható, semmit nem fed és lehetetlen egyenletesen eloszlatni. Púderként sem sokkal jobb, pár óra alatt gusztustalan csomókba áll össze az arcomon. Szerintem ezt ne vegyétek meg, mert ti is csak kidobtok 1300Ft-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

csakbarbi

2012. október 1.

Most vettem meg 1300 forintért,de úgy érzem csak kidobott pénz volt! Semmire nem volt jó. Nem fed semmit és olyan mint egy egyszerű púder, semmivel nem másabb. Csak ráírták hogy 2 az egyben hogy jobban vigyék de vizesen használva sem olyan mint az alapozó. Próbáld ki hogy vizes szivaccsal nyúlsz a púderedbe. Ez is olyan, semmi változást nem tapasztalok,pedig pont ezért vettem meg! Legszívesebben visszavinném de már használtam és amúgy sem akarok leállni veszekedni az eladóval hogy vegyék vissza. TELJESEN PÉNZKIDOBÁS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.