Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2015. május 4.

Szárazon és nedvesen is használható.

3 árnyalatban kapható

darcy

2012. szeptember 17.

Utazáshoz kerestem olyan alapozót, ami nem folyékony (tubusos) kiszerelésű, mert azt macerás felvinni a repülőre. Elsősorban azért ezt választottam, mert a többi hasonló terméknek túl sötét volt a színe. Ennek a 10-es (soft beige) árnyalata jól illik a bőrömhöz. A fedését meglepően jónak találtam mind nedves mind száraz felvitelnél, és a tartósságával sem volt probléma.
Azt azért ne várja senki, hogy olyan hatást fog vele elérni, mint egy normál, folyékony vagy hab állagú alapozóval, de szerintem napközbeni sminkigazításhoz abszolút megfelel. Nagyon világos bőrűeknek különösen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.