Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Kétvégű szemkihúzó toll

Az egyik vége vékony a nappali, visszafogottabb, de mégis gyönyörűen kiemelt szemekért, a másik pedig vastag az igazán vad, és lehengerlő, buliba illő szemekért. Praktikus kiszerelés, nagyon vonzó áron.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kesudio

2016. december 11.

Nagyon megörültem, mikor megláttam. Dupla végű, és filc, juhéj! Korai volt az öröm. Már az első használatkor olyan érzésem volt, mintha valaki üresre használta volna előttem. Alig akart jönni belőle a festék, azóta is úgy használom, hogy előtte kicsit megrázom, és egy darabig a használandó oldalával lefelé tartom, hogy folyjon oda a festék. A vastag felét egyáltalán nem tudom használni. A vékony felével tudok húzni vonalat, de nem olyan vékonyat, mint szeretnék, ráadásul többször végig kell mennem, hogy egységes fekete, és ne szaggatott halovány vonalat kapjak. Idő kell neki, hogy megszáradjon, különben fog. A tartósságával nem volt gondom, ha meghúzás után nem nyitom ki a szemem, és elég időt várok a száradásra, egész nap bírja, és nem kenődik fel a szemhéjamra. Annyira nem vagyok elégedett, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Jelizz

2016. október 9.

Hasznalat utan ragad a szemhejam tole :(
Csak a tu filc veget tudom hadzmalni a lekerekitett oldalat nem,es raadasul nem tartos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Hasznalat utan ragad a szemhejam tole :(

orsisro

2016. augusztus 30.

Nem elég fekete(többször át kell menni rajta, h ne csak kopotass színt kapj), nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

missbiro

2016. január 18.

Egészen tartós termék, de nem kirívó. Sem pozitív sem negatív irányba nem megy el. Azért esett erre a termékre a választásom, mert nagyon tetszett a vékony hegye. Na már most, az lótúrót sem ér, de tényleg nem. Nevezhetjük mattnak, szürkének... szóval szépíthetjük úgy ahogyan csak szeretnék, attól még konkrétan semmit sem fog tudni a vékony hegyű tus. A másik oldal egy csodásan kivitelezett megoldás, szép ébenfekete színnel. Kettősek az érzéseim. Elhasználom, de újravenni nem fogom, mivel ennyit bármelyik "olcsó/gagyi" termék leutánoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

sagi.88

2015. november 16.

Kicsit sem tartós, maszatolódik, és a színe sem olyan szép intenzív fekete. A vékonyabb végét használom csak mert a másiknak még nem jöttem rá a helyes használatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

gerbera12

2015. november 11.

nem igazan szoktam véleményt irni ide, de ez egy SZAR .. és nem tulzok :D elfolyik .. minden baja -.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Femi

2015. június 14.

Eleinte jó volt, majd kezdett kopni a szín. Azóta elő sem veszem. Nem éreztem azt a hűű hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

okroseva

2015. június 12.

Jól lehet vele dolgozni, de a vékony filchegyből hamar elfogyott a festék. A szín tartós, d cerkával azért a szempillatöveknél rásegítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

prne0919

2015. június 12.

Először a vékony verzióját használtam, miután elbénáztam és letörtem a végét, így be kellett szereznem egyet, mert nagyon szerettem. Mikor a Rossmannban megláttam, hogy ez a dupla végű ugyanannyiba kerül, mint a vékony része, rögtön megvettem. Nekem nagyon tetszik, szerintem lehet vele rendes vonalat húzni, ezzel sokkal jobban tudok, mint ceruzával vagy tussal. Én a tussal vagyok úgy, mint itt sokan a filccel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 12.

Pirosszka

2015. június 11.

A különböző ceruzákkal és tusokkal képes voltam fél órákat tölteni a tükör előtt, hogy normális vonalat húzzak a szemhéjamra. Ezzel a tollal azt hiszem megoldódni látszik ez a probléma. Nagyon könnyű használni és szép vonalat sikerült vele húzni. A nap folyamán kétszer korrigáltam, mert a szemem sarkában elkenődött. Kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mit produkál, de eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice