Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Kétvégű szemkihúzó toll

Az egyik vége vékony a nappali, visszafogottabb, de mégis gyönyörűen kiemelt szemekért, a másik pedig vastag az igazán vad, és lehengerlő, buliba illő szemekért. Praktikus kiszerelés, nagyon vonzó áron.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

currmano

2015. június 10.

Régebben ilyen tollakat használtam, mert az ecsetes tusokkal csak bénázni tudtam. A vékony végével egész szép vonalat lehetett húzni, de ezt leszámítva nálam általában 2-3 óra után teljesen lekopott, felvitelnél volt hogy fogott, volt hogy nem, egy idő után bolyhosodott, és a színe se volt túl intenzív. Egyszóval, nem igazán nőtt a szívemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

vichikee

2015. május 27.

A vékony vége egy ideig jó volt, de elkezdett törni és már nem vett fel annyi festéket és csak maszatolt, a vastag vége pedig szerintem használhatatlan. Ez volt az első filces tusom, ameddig jó volt, addig szerettem, de most már biztos nem venném meg megint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

DiaFarkas

2015. április 22.

Imádom, hogy filc, mert mással nem is tudnék dolgozni. Ez volt az első filc, amit megvettem, hogy kipróbáljam a tus helyett (mert nagyon nem jött be), és azóta ezt használom. Már nem is tudom, hogy hányszor vettem meg mindig újra. Nagyon hasznos, hogy egyszerre két vége is van, mert ha vékony vonalat szeretnél húzni, arra ott van a vékony filc, de ha vastagat szeretnél húzni, akkor arra ott van a vastagabbik oldala. Kb. 1100 Ft a Rossmann-ban. Ami pedig a legjobb, benne, hogy kibírja az egész napot anélkül, hogy látszódna a szemhéjon felül. 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Anthaval

2015. április 4.

Hat ez egy formedveny, mar elnezest. :D Nem birok indulatok nelkul nyilatkozni rola, raadasul az egyik kommentelonel olvastam, hogy bepeneszedett nala az egyik vege, most megneztem en is es nekem is bepeneszedett, megpedig a vastagabb vege. Nem lehet normalisan vonalat huzni vele, maszatolodik es nem pigmentalt. Soha tobbet essence termeket, ezek utan vegleg elment tole a kedvem, tanulopenz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Black Fairy

2014. október 16.

Imádom!!!
Nagyban megkönnyíti a sminkelést, a vékony végét mondjuk jobban szeretem, mindennapjaim során azt használom, de a vastagabb végével bulisminket nagyon jó készíteni...tökéletes...számomra, pedig én nem szeretem az ilyen filces tusokat...(és még olcsó is, és tényleg fekete, nem ilyen kékes-szürkés...)

Up!
A vastag vége sehogy se jó a szemeimhez, ugyanis nem illik egy olyan tusvonal se a formájához, amit meg tudnék vele húzni, DE tökéletesen lehet szemöldök kihuzo filckent használni...szép, intenzív, tartós...sajnálom, hogy tobbotoknek nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Imádom!!!

Up!

mtimike30

2014. szeptember 22.

Kidobott pénz volt érte. A vékony végével egyáltalán nem tudtam vonalat húzni, mert "nem fogott". A másik végével sikerült a célt elérnem, de 2 perc után sem száradt meg, kenődött. Ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

dori96

2014. augusztus 31.

könnyű volt meghúzni vele a vonalat, de hamar lekopott, az amúgy is halvány vonal
és amikor nem nyúltam hozzá kb egy hónapig a vékony vége bepenészedett:SSSSS még jó hogy észrevettem, mert a vastag vége nem járt így, de ezek után azt se használtam volna szívesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Mara01

2014. augusztus 7.

nem vált be egyáltalán, kb 2 nap után használthatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

nem vált be egyáltalán, kb 2 nap után használthatatlan

dessy

2014. július 27.

Nem szeretem.. vizes szürke és nem tartós, kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Nem szeretem.. vizes szürke és nem tartós, kuka

Antioxidánsok: Tocopherol