Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. június 27.

Kiszerelés:   1,2 g

Kétvégű szemceruza.

x1342x

2014. március 20.

Leárazva vettem meg a fekete- fehéret és a Toffee&Sweetset, nagyjából 1€- 1.5€ lehetett. A fekete- fehéret azért szereztem meg mert vágytam egy fehér ceruzára, azonban a fekete nálam alapcikk, így gondoltam ez lesz az ideális... A fehér jó, tetszik, bírja a gyűrődést, na de a fekete... Következő tagja az "olcsó, nulla ideig tartó szemceruzáim" csoportnak.
A Toffee& Sweets színébe szerettem be, de valamiért nem nyúlok hozzá gyakran, jobban esik nézegetni a polcomon... :) A 2-3 órás tartósságot valahogy kiszenvedi, alappal, meg minden rásegítő készítménnyel... Sajnos nem vagyok tőlük elájulva, akármennyire szeretnék az lenni, persze jövök majd még updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Rild

2014. február 26.

A képen látható fekete-fehér verziót vásároltam meg. A fehér felével meg vagyok elégedve de a fekete nagyon maszatolódik. Felkenés után 2 órával már le van kenődve a szemem alá elég durván. Szóval a fekete fele nálam a használhatatlan kategóriában van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

pinkyke388

2014. február 16.

A 14-es Toffee & Sweets árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. A Rossmannban vásároltam 499 Ft-ért. Igen baráti ára van, ennél többet nem is nagyon költenék egy szemceruzára.
A Toffee egy gyönyörű arany szín metálos hatással, aki egyszerű sminkre vágyik, annak bátran ajánlom. A Sweets egy meleg, csillámmentes, barna árnyalat. Natúr sminkhez remek színek.
Puhák, egyáltalán nem karcolják a szemhéjamat. A krémességük miatt elég hamar elkenődnek, de még így is kibírnak 5-6 órát. Könnyű hegyezni, a kupak is nagyon jól illeszkedik.
Vaciláltam a 4 és az 5 csillag között, de végül úgy döntöttem, megadom az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Oraculum

2014. február 10.

Könnyen kopik és maszatolódik, nem szerettem, eladtam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Könnyen kopik és maszatolódik, nem szerettem, eladtam őket.

csokilany

2014. február 3.

Nekem a lila,ezüst van meg, szolid, de szép színű, hétköznapra tökéletes, mert látható, de nem hivalkodó. Kicsit macerás hegyezni, és a lilával többször kell átmenni az ideális színért, de egyébként nem tudok rá rosszat mondani, nem is maszatolódik. Ennyi pénzért meg pláne megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

2014. január 24.

nekem nem jött be ez a szemceruza..a fekete meglátszódott a szememen ha használtam, de a fehér egyáltalán nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

gyorgyee84

2014. január 6.

Fekete-fehéret vettem leárazáson. A fekete részét nem lehet hegyezni, eltört 1 hegyezőmet, óriás fadarab türemkedik benne végig...a fehér része pedig darabokra törik hegyezésnél. Lehet csak pont selejtet fogtam ki-nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Beu

2013. november 1.

nekem ez a fekete-fehér van és csúcs szuper, mondjuk én csak a fehéret(!) használom... de nekem 5 pontot simán megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

k_dia

2013. október 29.

Nekem a 14-es Toffee & Sweets van meg, a világos barna nagyon szépen csillog, vízvonalra tökéletes, a sötétebb barna is jó, kicsit keményebb, de jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

piperepozitív

2013. október 17.

Nekem a fekete-fehér van meg.
A fehér még elmegy, alsó vízvonalra használom. Nem fog valami erősen, de ez nem is zavar.
Viszont a fekete számomra szinte használhatatlan. Alig fog, túl kemény, lehetne krémesebb. Túl halvány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Nekem a fekete-fehér van meg.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.