Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. június 27.

Kiszerelés:   1,2 g

Kétvégű szemceruza.

Serbackaja

2013. október 8.

Nekem bevált, de tegyük hozzá, hogy én csak a feketét használom, a fehértől első használat után elment a kedvem. Csak belül húzom ki vele a szemem, másra nem is használom. Többet nem veszek Essence ceruzát, egyik sem győzött meg. Arra, amire használom okés, de a szemhéjamra nem mertem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Vizsiildi

2013. augusztus 30.

Borzalom! A fehér vége nem fog, inkább csak "morzsálódik"! A fekete vége nekem puhán fogott, ezáltal könnyen el is kenődött! És amikor pár nap használat után eltompult, ki szerettem volna hegyezni szemceruza hegyezővel, akkor törni kezdett, túl puha nem hegyezhető! Olvastam, hogy valakinek karcosan fogott, nekem totál az ellenkezője! Ki kellett dobnom! :( Még jó, hogy csak 349 Ft-om bánta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

dsophie88

2013. augusztus 7.

Fekete fehérem van.
A fehér nem vált be, a feketét majdnem teljesen elhasználtam már. Nem rossz, nem rossz, de van ennél jobb is. Kicsit túl kemény, de ahhoz képest hamar maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Fekete fehérem van.

Black Fairy

2013. május 16.

A fekete-fehér van meg nekem, és őszintén szólva nem nagyon szeretem...A fekete nem elég pigmentált, a fehér nem is látszik...Ezenkívül borzasztóan kemény (karcol), és könnyen törik...
Sajnos nagyon nem vált be...csak azért nem rakom teljes pénzkidobás kategóriába, mert olyan olcsó, hogy nem is értem miért vártam tőle bármit is...
De örülök, hogy legalább a többieknek bevált (úgy ahogy:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

De örülök, hogy legalább a többieknek bevált (úgy ahogy:))

szepjulia

2013. április 13.

Már régebb óta megvan ez a szemceruzám, nem igazán használtam, de ma kifestettem vele a szemem, és beleszerettem. A 08-as Mix&Match árnyalat van meg, az egyik sötétzöld, a másik pedig szép világos türkizkék színű. A zöld árnyalattal kihúztam felül a tusvonalon a szemem, a világosabbal pedig lent a pillát tövében, és így a kettő nagyon jól nézett ki, nyitott tekintetet varázsolt. Örülök, hogy újra felfedeztem magamnak. A tartósságáról pedig annyit, h nekem sokáig kibírta, még felül sem kenődött el, mert a sima szemceruzáknál általában ez szokott történni, gondolom a pislogás miatt, de ez jól bírta, még 10 óra múlva is ugyanúgy nézett ki, mint amikor kifestettem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Sminkmánia18

2013. április 3.

nekem egy zöld van meg. elég kemény és vízvonalra nehezen fog viszont pigmentált. tusvonalat szépen lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Loreee15

2013. március 28.

A fekete szín nekem inkább szürke. a fehéret viszont szeretem. :) olcsó is volt, tartósnak hát.. tartós és könnyű használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

kisroka

2013. január 23.

Nekem is a zöld van meg (05 you&me). Nagyon szeretem, nagyon krémes, mindkét szín erősen fog, fekete szemhéjtussal pedig szuperül mutat (pedig először nem tudtam, hogy mikor fogok én zöldet bármikor is magamra kenni). Tartós, szóval számomra alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

chatnoirrr

2013. január 12.

Sajnálom, hogy lepontozom, de nekem nagyon nem vált be :( Fekete-fehér variációm van. Karistol, túl kemény a ceruza. A fehérnek semmi színe, illetve a vízvonalamon egyik sem folyik. A fekete része még úgy ahogy használható, de egy óra alatt, max kettő elmaszatolódik, panda effektus lép fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Angelgirl

2012. szeptember 1.

Fekete-fehér kombóm van, a fehéret használom inkább, az teljesen bevált, jól működik :) Mivel nem mindig akarom, hogy túl erős legyen a szemem kihúzáskor, ezért nekem ez a fekete ilyenkor pont jól jön :) Egy világosabb fekete vonal a szemhéjamra, a pillák tövébe, és kész, szuper ez is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.