Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. június 27.

Kiszerelés:   1,2 g

Kétvégű szemceruza.

Rose23

2012. július 20.

A 10-es sweet&heart (lila-sötét ezüst) árnyalatú van meg, eddig az ezüst részét próbáltam ki. Sajnos nem vált be. Elmászott, felül is alul is, ráadásul felvitelkor nem tudom, hogyan, de tiszta csillám lett a szemkörnyékem tőle, pedig óvatosan használtam. De a legrosszabb tulajdonságával az esti sminklemosáskor szembesültem. 3-szor vagy 4-szer töröltem át újabb és újabb vattakoronggal+sminklemosóval, és még mindig tiszta csillám voltam. Már piros volt a bőröm a dörzsöléstől, de ezek csak nem mozdultak, ilyennel még nem találkoztam. Persze másnap is ott voltak még, de azután már inkább nem is nézegettem, gondoltam akkor majd lekopik magától...
Ezek után nincs túl nagy bizalmam a lila fele iránt, de azért teszek majd egy próbát. Addig is jóindulattal kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

kova

2012. június 19.

Nekem túl kemény volt, színe nem olyan sok, a szimpla szemceruza szerintem sokkal jobb, ezek olyan semmilyenek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Macska

2012. április 14.

Nekem is morzsolódós volt a fehér része és a fekete sem olyan erősen pigmentált, mert többször át kell húznom, hogy valóban fekete legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

koan

2012. április 14.

A fekete része elmegy, bár ez sem olyan tartós, de a fehér része, az botrány(szemcsés, darabkás felvitelkor)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

szonja

2012. március 29.

Nekem a zöld van meg és szeretem ! Krémes szép intenzív színei vannak és jó az ára !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

bogyesz

2012. február 28.

mennyibe kerül? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

mennyibe kerül? :)

agi.greendaygirl

2012. február 25.

régen volt még egy barna-krém kombináció, talán coffee and cream volt a neve, azt imádtam, csak sajnos már nem kapható :( az jól pigmentált volt, krémes, de viszonylag tartós. Van még egy szürke-világosrózsaszín kombóm is ( szerintem már ez sem kapható) de annak a rózsaszín része használhatatlan, nagyon kemény, semmi színe. A szürke viszont szép, és szintén viszonylag tartós.
Vízvonalon elég gyér színt produkálnak, és abszolút nem tartós.
ennyi pénzért korrekt termék, jobb, mint a S-he dou ceruzája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Vízvonalon elég gyér színt produkálnak, és abszolút nem tartós.
ennyi pénzért korrekt termék, jobb, mint a S-he dou ceruzája.

Lillababa

2012. február 14.

A fekete-fehéret használom napi szinten, ár-érték arányban nem találtam még jobbat. A 11-es kék dupla pedig alkalmakra gyönyörű, nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.