Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 27.

A 2 az 1-ben szempillaspirál két különböző nyílásának köszönhetően kiválasztható, mennyi festéket szeretnénk felvinni a pillákra, és annyi kerül az ecsetre is.
Look 1: természetes pillák
Look 2: extra dús hatás

angiehegedus

2013. augusztus 7.

Ez a spirált, amikor bejött, azonnal megvettem. Akkor kezdtek teret hódítani a dupla szempillaspirálok, de mivel nem volt pénzem egy L'Oréal vagy hasonló minőségű kozmetikumra, örültem, hogy az Essence is piacra dobott egy hasonlót. Nagyon szerettem, nekem nem csomósodott tőle a szempillám és szépen íveltté tette. Most vettem újra a 350-es akció keretein belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Nem olvastam el a véleményeket mielött megvettem volna. Valami nevetséges áron jutottam hozzá és számomra megérte. Örülök, hogy nem olvastam a véleményeket, mert biztosan nem vettem volna meg. Nekem nem hullik a pillám tőle (még, kopp-kopp) . Szép, dús pillákat csinál. Másik spirállal együtt gyönyörű hatása van! : ) Eddig 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

f.eniko

2013. augusztus 4.

Kifutó termék,350 ftért jutottam hozzá. Ennyi pénzért egy igazi csodaszer :) Nekem nagyon tetszik,szép,dús,fekete pillákat lehet a segítségével elérni.

Update: Sajnos hajlamos nagyon csomósodni,viszont az ára még mindig kárpótol érte, de egy csillag levonásra kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

panny79

2013. augusztus 1.

Ritkán veszek szempillaspirálokat,de általában az olcsóbb főleg essence-s termékeknél kötök ki:) annak idején nagyon imádtam ezt a szempillaspirált. Tartós volt és gyönyörű pillákat kreáltam vele. 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

heyroxanne

2013. május 24.

Nem volt rossz, bár én csak egyszer vettem. Eléggé bíbelődős spirál, nem a rohanós reggelekre való. Ha van ideje az embernek, szép pillákat tud vele csinálni. Egyébként gyakran ragad, de gyorsan szárad ezért nehéz kijavítani a csomósodást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

aleksandra

2013. május 15.

nem nagyon dicséritek, így elgondolkozik rajta az ember hogy hülye-e ha jónak találja, haha. na szóval, régen vettem egyszer akkor nagyon bejött, maga az ötlet is és az eredmény is. miután elfogyott az az egy tubus amit vettem mindig kaptam innen-onnan szempillaspirált de egyik sem volt az igazi, hiányzott ez. ezért fogtam magam és elmentem végre venni egy újat. boldog vagyok hogy ismét használhatom mert tökéletesen dúsít. ha összeragad kicsit, tényleg át kell rajta menni egyszer a Look 1-el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

malilalum94

2013. március 31.

Nekem nagyon nem jött be...Nincsenek rövid szempilláim,de esküszöm ennek sikerült eltüntetnie őket.Ahogy rákentem összecsomósodtak és alig látszottak.A kefének meg nincs túl sok haszna szerintem.a 2-es részével csomósodik és összeáll,az 1-es részével meg nem lehet dolgozni,mert hajlik össze-vissza a szára és meghülyülök tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Nixu95

2013. március 31.

Én kaptam, de nem hiszem hogy veszek újat.
Egy ideig jó volt aztán elkezdet csomósodni, hullt tőle a szempillám elég szépen.
Az árát tekintve nálam csak 2 csillagos :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Én kaptam, de nem hiszem hogy veszek újat.
Az árát tekintve nálam csak 2 csillagos :/

KataaBabaa

2013. március 27.

Szerettem, szépen végezte a 2 funkció a dolgát. Sajnos a 2. tubus után hullani kezdett tőle a szempillám, így abba kellett hagynom. Pedig tényleg szupi kis spirál volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

olin

2013. március 13.

Az eredeti ötlet nagyon tetszett, emlékszem, kb. 1 éve még 8-900 körül mozgott (most valami 1100), akkor beruháztam rá. Igazából a Look 1 nem csinált szinte semmit a pilláimmal, a Look 2-vel meg nagyon óvatosan kellett bánni. Sok kísérletezés eredménye lett, hogy kevés Look 2, majd Look 1-el átfésültem. De emlékszem, még így is elmászott nap végére, 2 hónap után erősen lepergett és azt hiszem a 3 hónapot sem érte meg, úgy beszáradt (igaz, nyáron használtam, de akkor is...) Arról ne is beszéljünk hogy a Look 1-et nagyon nehéz volt visszaerőltetni a tubusba, de lehet csak egy hibás példányt fogtam ki....
Ezek miatt 2 csillag, mostani árán nem igazán ajánlom, van a Catrice-nál is hasonló, az állítólag sokkal jobb és csak kicsivel drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.