Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 27.

A 2 az 1-ben szempillaspirál két különböző nyílásának köszönhetően kiválasztható, mennyi festéket szeretnénk felvinni a pillákra, és annyi kerül az ecsetre is.
Look 1: természetes pillák
Look 2: extra dús hatás

Tatus

2013. január 7.

Hát kicsit csalódott vagyok , lehet h azért mert az előző spirálom elég flancos és jó cucc volt, ahhoz képest ez ...
Pedig szeretem az essence termékeket és jók is, de nekem ez a spirál nagyon nem jött be...folyik össze vissza lassan szárad ,talán még a look1 ér valamit, a look 2 pandamaci effektus pacsmagolásra alkalmas inkább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

tuzgyujto

2012. december 4.

Én a visszafogott szempillákat szeretem, ezért a look1-et használom, nekem arra tökéletes. Szeretem, ha kifogy / beszárad, mindenképpen újraveszem. De már fél éve megvan, és még semmi nem történt, szóval oké. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 4.

cherry19

2012. október 5.

Kezdetben úgy voltam vele, hogy ez egy nagyon jó kis spirál, aztán többszöri használat után a véleményem leromlott...Nekem kopik, alul pláne...Felül úgy szoktam használni, hogy először a Look 2-t viszem fel, utána a Look 1-gyel igazgatok rajta, és így természetes, de mégis egész szép hatást érek el:) Ezzel a módszerrel kevésbé marad csomós is, mert az 1-sel praktice átfésülöm és eltávolítom a csomókat.Újravenni nem fogom, az biztos, van ennél jobb is kábé ennyiért. A nagyon erős fekete színe miatt csak 3 csillagot érdemel nálam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 5.

lilla.kiraly

2012. szeptember 17.

Szerintem ez egy nagyon jó szempillaspirál:) Árban jó és nagy pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Szerintem ez egy nagyon jó szempillaspirál:) Árban jó és nagy pillákat csinál.

vira.15

2012. szeptember 1.

Ha az első próbálás után írtam volna, nos , akkor úgy lepontoztam volna, ahogy illik :D Most viszont teljesen más véleményen vagyok. Ez pontosan az a szempillaspirál, amit meg kell tanulni használni. Az elején utáltam... Utáltam, hogy az első része nem fest semmit, a második már ragasztott és össze-vissza maszatoltam vele az felső és az alsó szemhéjam is. Tökre panda style-ban nyomtam :D Már ki akartam dobni, de úgy döntöttem, hogy elhasználom, másnem hétköznapra, de egyszer csak rájöttem, hogy kell, számomra mi a tökéletes. Mikor befejezem a sminkelést (utoljára ugyebár a szempillaspirál) akkor használom ezt, először a Look 1-et használom. Ezzel viszek fel egy kis festék réteget, de nem is látszódik. Utána használom a Look 2-t ami ugye már egy nagyobb festékmennyiséget visz fel. Ez valóba összecsomósítja a pillákat.... Utána ismét a Look 1-et használom, hogy szépen szétválasszam a pilláimat. (ja, fontos dolog! Először csak egy szemet csináljunk meg így, mert ha mindkettőnek nekifogunk, akkor az első pont meg is szárad mire visszatérnénk rá, hogy szétválasszuk. Szóval először az egyik szem utána a másik :) ) Pont megfelelő számomra szempilla fésűnek :DDDD Ekkor szépen szétválasztott dús pilláim lesznek :) Hossza nem változik sajnos, mert alapból akkora szempillám van, mint egy kismalacnak :P DE! legalább dús :) Így megszerettem ezt a szempillaspirált és azóta is használom, valószínű, hogy újra is veszem. Lehet, hogy segített az is, hogy már nem annyira volt híg a festéke, hanem kezdett egy kicsit száradni, de jelenleg most pont tökéletes! :)

up: Vissza veszek egy csillagot mert mostanság nagyon hamar lefolyt a szemem alá, amitől panda hatást keltettem. Mindig meg kellett néznem, hogy nem-e mászott el. Lehet, hogy a nagy melegnek mondható el (nem vagyok izzadós típus) vagy annak, hogy kezdett romlani a termék, nem tudom! Már elfogyott és el is tört a Look 1 része, beletört a Look 2-be :D Így muszáj voltam cserélni :DDDD Jelenleg az I ♥ Extreme spirált használom az essenc-től. Jobb, mint ez :) Ezt a spirált jelenleg szemöldök fésűként használom. Alaposan letakarítottam, hogy csak kicsi festék maradjon rajta, hogy éppen csak beszínezze és tartsa a szemöldököm. :) Nagyon jól funkcionál akként is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

pajkospanka

2012. szeptember 1.

Szeretem, viszonylag tartós is. Az első lépést sose szoktam használni :D
Viszont szerintem nagyon büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Szeretem, viszonylag tartós is. Az első lépést sose szoktam használni :D
Viszont szerintem nagyon büdös.

vikkancs

2012. augusztus 25.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve... semelyik funkciót nem lehet normálisan használni ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

reku87

2012. augusztus 21.

Az első lépés olyan natúr pillákat eredményez nálam, a másodikkal pedig pókláb pillákat kaphatunk, ha nem figyelünk. Idő kell, hogy kitapasztaljuk a használatát. Könnyű leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

turquoise_pianist

2012. augusztus 20.

Az első lépést szinte sosem használom, túl természetes nekem az eredmény, de a másodikkal nagyon szép eredményt lehet elérni.

upd: nem túl tartós (viszont könnyű lemosni) és kicsit csomósítja a szempillákat de marad a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

szoszike125

2012. július 3.

Nem vált be..nem is értem ,hogy lehet ezt normálisan használni..look1:a szempilládon kb semmi festék..Look2:A szempilláid már ragadnak mert kb egy kiló festéket rányomott....Egyetlen pozitívum benne, hogy nagyon szép fekete a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.