Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 27.

A 2 az 1-ben szempillaspirál két különböző nyílásának köszönhetően kiválasztható, mennyi festéket szeretnénk felvinni a pillákra, és annyi kerül az ecsetre is.
Look 1: természetes pillák
Look 2: extra dús hatás

Sophia

2012. június 17.

Hát a rohanós reggeleken nem ez az első ami eszembe jut,de ha van elég időm és türelmem akkor nagyon jó hatást is el lehet érni vele.Hosszít dúsít,szétválaszt,könnyű felvinni és leszedni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

bogirepcsin

2012. június 6.

a drogériában egy fél óráig gondolkoztam, hogy merjek e kísérletezni ezzel a spirállal, végül beruháztam rá, és én személyszerint megbántam, mert már kis dörzsölés hatására is "lepereg" és a look2-t egyáltalán nem is tudom használni, mert csúnyán összeragasztja a pilláimat, és szétszedni őket nagyon körülményes. most a look1et használom, amivel már kezdek megbarátkozni, mert a napi sminkhez természetes hatású kinázetet kölcsönöz, úgy hogy a pilláimat szépen különválasztja és hosszítja, így viszont a végtelenségig elég lesz. alapjáraton nem rossz spirál, de a look2-t felesleges volt szerintem rátenni, mert azzal csak csúnyán pacsmagolni lehet. végülis nem arra a célra amire szántam, de nem rossz spirál ez, megy rá 3csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Gabee

2012. május 30.

Lehet én vagyok ügyetlen, de én nem tudom szépen megcsinálni vele a pilláimat. Mire végig megyek rajta, összemaszatolja a bőrömet is. A kefék túl nagyok szerintem, nehéz vele dolgozni. Nekem a pilláim is összeállnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Nuss

2012. április 9.

A drogériában gondolkodtam, hogy újra egy NYC spirált válasszak, vagy legyek kísérletező? Kísérletező lettem, és mit ne mondjak, megbántam.
A "look1" semmit nem csinál a pilláimmal. A "look2" is csak két-három rétegben ér valamit, viszont a sok réteg hatására a pilláim összetapadnak, és egyszerűen nem tudok velük mit csinálni.
A festék nagyon pereg, néhány óra múlva beüt a panda-effekt. Már bánom, hogy nem NYC-et vettem. Nem vásárolnám újra, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

anordess

2012. április 3.

Önmagában nem tetszene ez a spirál; kicsit hasonlóak a tapasztalataim, mint mstindigo-nak. A look1 szinte semmit sem csinál a pilláimmal, bár az alsó szempillákra úgy tűnt, beválik, ám nem elég tartós, lehullik. A look2 alapvetően megnagyobbítja a pilláimat, de túl sok a festék, és hajlamos a csomósodásra, így az egyenletes eloszlatás a szétválasztással külön történet. Nem rég vettem meg a max factor false lash effect fusion-jét, ami szintén nagy csalódás volt, de az tény, hogy a keféje szétválasztás tekintetében tökéletes - így most az a módszerem, hogy 2x-3x áthúzom a szempilláimat a look2-vel, aztán néhányszor a mf spirállal, és a végén egy kis fésűs igazítás, NO és így aztán tényleg csodálatos gigapillákat kapok :) Szóval a végeredmény tetszik, de inkább tovább kutatok a spirál után, ami ezt egyedül is tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Lolita

2012. március 23.

Egész jó szempillaspirál, hosszít, dúsít, de nálam a "wow"-hatás elmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Egész jó szempillaspirál, hosszít, dúsít, de nálam a "wow"-hatás elmarad.

Q.

2012. február 20.

Nekem szép szempillákat csinál, nem büdös és nem csomósít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Nekem szép szempillákat csinál, nem büdös és nem csomósít.

mstindigo

2012. február 15.

Krémmániás vélemények miatt vettem meg. Hát nekem nem jött be. :( Visszatérek a drága szempillaspirálokhoz ismét, de még miss sportyba is van ennél jobb. Nagyon hosszú, de nem sűrű szempilláim vannak.
A Look2 a szempilláimat inkább összeragasztja, pókláb pillát csinál belőle, semmint dúsítja, és egyáltalán nem hozza a műszempilla, vagy legalább "nagy" szempilla hatást. Ha meg a Look1-en húzom át, szinte nem is látszik, hogy ki van spirálozva a szempillám, annyira semmilyen. Még próbálkozom vele, de szerintem nem lesz tartós barátság, és biztos, hogy nem veszem újra. A semminél jobb, de van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

godori

2012. február 14.

Tényleg jó! Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Tényleg jó! Ennyi pénzért nagyon megéri.

Macska

2012. január 7.

Valóban jó spirál, semmivel nem rosszabb, mint a drágábbak. Nem csomósodik, nem jön le darabokban fél nap után sem, reggel felkenem és estig kitart. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.