Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 27.

A 2 az 1-ben szempillaspirál két különböző nyílásának köszönhetően kiválasztható, mennyi festéket szeretnénk felvinni a pillákra, és annyi kerül az ecsetre is.
Look 1: természetes pillák
Look 2: extra dús hatás

petravilaga

2011. december 15.

Nagyon szeretem. Vigyázni kell vele, mert kenődik, de ezt leszámítva nagyon szép pillákat varázsol, csak ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

chickweed

2011. december 13.

én is imásom! :) eddigi legjobb, még sokkal drágább társait is lekörözte! valóban hatalmas pillákat csinál, és nagy szó ha én ezt mondom, mert "bazinagyszempilla" mániás vagyok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

cz.szilvia

2011. december 12.

IMÁDOM! Tökéletesen fekete és nagy szempilláim lesznek tőle, ha vastagon kenem ettől is megkeményednek a szempilláim,de messze nem annyira mint a többi Essence szempillaspiráltól. Ráadásul én szeretem ha jó vastagon látszódik a szempillaspirál, valóban drámai hatást érhetünk el vele. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek! A barátnőim is mindig kölcsönkérik.. :) Kicsit becsapós,csak 1 aplikátor van benne, és a különbség a Look1 és Look2 között a rés amin átmegy ez a kefe, az Look1.-nél szűkebb lyukon húzzuk ki a tubusból , tehát jobban leszedi a festéket,így vékonyabban kerül a pilláinkra,ami lightosabb hatást eredményez. Míg a Look2-nél sokkal nagyobb a rés a kefének,több festék marad rajta, sokkal vastagabb és dúsabb a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.