Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2020. július 9.

Ez a rendkívül finom, áttetsző porpúder láthatatlan marad a bőrön, matt és természetes hatást biztosít. Használható rúzzsal vagy alapozóval keverve, de alkalmas a smink fixálására is. Áttetsző színben elérhető, amely minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nina555

2014. március 2.

Jól fixálja a sminket én nagyon szerettem, tartós, viszont csak 4 csillagot kap, mert a csomagolása, nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

danikafazik

2014. február 27.

A szürke kryolan testfestékem fölé használtam, és jobban bevált, mint a kryolan fixálópor, amit eredetileg a festékkel vettem, árban is jobb. De igazából a legjobb hozzá a sima babapúder volt, ami meg ugye még olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

makeupmama

2014. február 27.

Én kifejezetten szeretem ezt a transzparens púdert. Van olyan jó mint egy drágább verziójú társa. Nagyon kevés is elég tényleg nagyon kevés. Ha sokat raksz akkor tényleg nagyon mű a hatás ezért a kevesebb több. Nagyon jól fixálja a sminket és nagyon szépen mattít egész nap. Száraz bőrűeknek nem ajánlom mert még jobban kiemeli a száraz részeket. Viszont zsírosabb bőrűeknek kifejezetten jó. Én a szemem alá is szoktam tenni ha valami extra fekete sminket csinálok, hogy a lepotyogó festéket könnyebb legyen lesöpörni. Amint elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

OrosziEszti

2014. február 9.

BB krémre használtam nyáron, a nagy melegben. Egyáltalán nem éreztem a maszkos hatást és azt, hogy mindjárt leolvad az arcomról minden..:) Nap végére kicsit már fénylett de nem volt vészes. Most is használom, fixálom vele a sminkemet, kevés is elég belőle. Lassan egy éve, hogy megvan és még rengeteg van belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

cutecurly

2014. február 2.

Jajj, ilyen nekem is. Nem most vettem, kb 2 éve, és be van dobva valamelyik sminkesembe, mert a szörnyű porzása miatt nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Ms.Cat

2014. január 27.

Örülök, hogy megvettem. Olcsó, ahogy igéi mattit (hidratáló után ki szokott fényesedni az arcom) és jó ez a tégelyes forma, bár mikor kinyitom egy kicsit porzik. Kicsit olyan mintha hintőpor lenne. Könnyű eldolgozni, de keveset kell használni. Gondolom azért nem tudták a többiek elhasználni, mert sokat vittek fel az ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

heloise_midnightmadness

2014. január 27.

Szeretem ennek a kompakt formáját. Most, hogy leakciózták, vettem rögvest kettőt - nem csodákat várok tőle, csak egy kevés mattítást és fixálást. Ezeket hozza is, szóval ennyi pénzért bőven megéri :) Ugyan át kell szaladnom vele még egyszer, mert képes átfényleni, de ez legyen a legnagyobb baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Dorcsa

2014. január 23.

Kicsit féltem, hogy szárítani fog, de szerencsére nem. Igazából fixálásra használom és nem mattításra. Nekem bevált. Én is 350 ft-ért vettem, simán megérte, de még az eredeti árát is szerintem. Az adagolásával, kiszerelésével nincs gondom, előtte a manhattan ugyanilyen kialakítású (csak nem fehér) púderét használtam.
Nagy fejű kabuki ecsettel dolgozom a bőrbe, nem csak "simogatom" az arcom vele, hanem bele is ütögetem, "nyomkodom", így biztosan nem marad fehér az arcom és tartósabb vele a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

kalmaniki

2014. január 22.

A kiárusítás során szereztem be 350 ft-ért. Nagyon jól mattít, 4-5 órás hatása van legalább, ecsettel felvíve szépen eloszlik a bőrön, nem látszik, hogy rajtam van, viszont nem túl praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

mpanna92

2014. január 22.

Sajnálom hogy csak most, az akció során fedeztem fel. Nagyon jól mattít, egységesíti a bőrt. Nincs nagy fedése, de nekem pont elég, nincs maszk hatás. Nagyon jó kis púder! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.